e
sv

Age of history 2 Apk İndir (Son Sürüm) 2023

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

554 Kez İndirildi

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiactivePDF Inc

Age of history 2 Apk İndir oyunu hakkında merak edilen sorular sebebi ile bu içeriği tasarlama gerğiyi duyduk. Age of history 2 Apk İndir oyunun son güncel haberleri hakkında güvenilir kaynaklardan aldığımız bilgileri sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Apkmavi olarak güncel ve güvenilir bilgi atarımı yapmaktayız. Age of History 2, Android cihazlar için geliştirilmiş strateji türünde bir oyundur strateji oyunlarını tercih edenler için tasarlanmış harika bir oyun olduğunu belirtebilirim. Age of History 2, oyunu son zamanların ve geçmiş zamanların en popüler oyunlarındandır.

Age of history 2 Apk İndir

Age of History 2, Android cihazlar için geliştirilmiş strateji türünde bir oyundur. Oyunun temel amacı, seçtiğiniz bir ülkeyi yönlendirerek askeri, ekonomik ve politik gücünüzü arttırarak dünya hakimiyeti sağlamaktır.

Oyunda farklı oyun modları bulunmaktadır. Tarihi modda gerçek tarihi olayları takip edebilir, alternatif tarih modunda ise tarihsel olayların farklı sonuçlarını gözlemleyebilirsiniz. Aynı zamanda senaryo modunda farklı tarihi olaylarda yer alan ülkelerde oynayabilirsiniz.

Oyun grafikleri oldukça başarılı bir seviyededir. Avrupa, Asya, Afrika, Kuzey ve Güney Amerika gibi dünyanın her yerindeki siyasi sınırları, şehirler, coğrafyalar gerçekçi bir şekilde tasarlanmıştır. Ses efektleri de oyunculara gerçekçi bir his verir.

Oyunda farklı askeri, ekonomik ve siyasi stratejileri kullanabilirsiniz. Askeri stratejiler arasında savaş, ittifaklar ve casusluk bulunurken, ekonomik stratejiler arasında ithalat-ihracat, vergilendirme ve ticari anlaşmalar yapmak yer alır. Siyasi stratejiler ise diplomatik ilişkilerde bulunarak müttefikler arayabilir ve ittifaklar kurabilirsiniz.

Tüm bu özellikleriyle Age of History 2, başarılı bir mobil strateji oyunudur. Oyun döngüsü oldukça uzun ve oyunculara farklı senaryolarla eğlenceli bir zaman geçirme fırsatı sunar. Age of History 2 apk dosyasını indirerek oyuna ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478