e
sv
Android System WebView APK İndir (2021)

Android System WebView APK İndir (2021)

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

1044 Kez İndirildi

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiGoogle LLC

Android System WebView APK İndir ile Xiaomi telefon kullanıcılarının karşılaştığı MSA hatasını çözebilirsiniz. Aynı zamanda Android işletim sistemine sahip mobil akıllı cihazlarınızın yüklediğiniz uygulamaları çalıştırabilmesi ve uyum sağlaması için yine bu uygulamaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Son zamanlarda Xiaomi markalı telefon sahipleri MSA durduruldu hatası almaya başladılar. Bu hatadan kurtulabilmeleri için cihazlarına Android System WebView uygulamasını APK olarak yüklemeleri gerekiyor. Hem uygulamanın detaylarını hem de hata ile karşılaşanlar için nasıl çözeceklerini aşağıda anlattık.

Android System WebView APK

Android System WebView APK şuanda Google LLC tarafından geliştirilen ve ülkemizde hemen hemen herkesin adını öğrenmeye başladığı bir uygulamadır. Özellikle Xiaomi telefonların MSA durduruldu hatası yüzünden hiç bir uygulamaya giremediği bir hatanın çözümü de bu uygulamada saklı. Çeşitli hataları düzeltmek ve cihazınızı tüm Android uygulamalarla uyumlu hale getirebilmek için Android System WebView uygulamasını APK İndir ile yüklemeniz ve güncel tutmanız gerekiyor.

Android System WebView APK
Android System WebView APK

Google Play Store üzerinden yayınlanan uygulama araçlar kategorisinde yer almaktadır. 1 milyardan fazla indirilen uygulama aslında tüm Android cihazlarda bulunuyor. 1 milyar indirilen fakat hiç kimsenin adını bilmemesinin sebebi telefon aldığınız zaman arka planda çalışan uygulamalardan bir tanesi olmasından kaynaklanmaktadır. Yani tüm cihazlar satışa sunulduğu anda Android System WebView APK zaten indirilmiş ve arka planda çalışır vaziyette oluyor.

Android WebView APK Nedir?

Android WebView APK, Chrome tarafından desteklenen ve Android uygulamalarının web içeriğini görüntülemesine olanak sağlayan bir sistem bileşenidir. Bu bileşen, cihazınızda önceden yüklenmiştir ve en son güvenlik güncellemelerinin ve diğer hata düzeltmelerinin bulunduğundan emin olmak için güncel tutulmalıdır.

Android System WebView APK İndir

Android System WebView APK İndir cihazınızdan asla kaldırılmaması gereken bir programdır, fakat güncellemek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz. Kesinlikle illegal paylaşlımlar yapan yerlerden bu uygulamayı indirmeyin. Google Play Store gibi resmi uygulama mağazaları üzerinden indirmeniz önerilmektedir.

Android System WebView APK İndir
Android System WebView APK İndir

İllegal bir şekilde indirerek düzenlenmiş APK uygulamasını kurmak size zarar verebilir. Aynı zamanda son sürüm dosyaları otomatik güncellenemeyeceği için sürekli hatalarla karşılaşma olasılığınız da artacaktır. Bu yüzden sizlere verilen resmi Android System WebView APK İndir yollarını takip etmelisiniz. Sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazın. 2021 yılı boyunca içerik güncellenmeye devam edilecektir.

Android System WebView ile Xiaomi MSA Durduruldu Hatası Çözümü

Android System WebView APK uygulaması sayesinde Xiaomi MSA Durduruldu Hatası Çözümü bulunmaktadır. Bunun için öncelikle verdiğimiz bağlantıdan uygulama mağazasındaki güncellemelerinizi tamamlayın. Ardından aşağıda anlattığımız adımları uygulayın.

  • Ayarlar >
  • Uygulamalar >
  • Tüm Uygulamaları Gör >
  • Android System WebView >
  • Güncellemeleri sil

Bu adımlar sonrasında hatadan tamamen kurtulacaksınız.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478