e
sv
Beamng Drive APK İndir

Beamng Drive APK İndir

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

4752 Kez İndirildi

  • 2
  • 1 rating
1 ratingX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 100% 0% 0% 0%
1 ratingX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 100% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
1
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiBeamng Drive

Beamng Drive APK İndir ile simülasyon oyununu hemen Android işletim sistemli telefonlarınıza yükleyebilirsiniz. En gerçekçi araba sürüş oyunu unvanını almayı başarmıştır. Son sürüm dosyalarını en güncel haliyle telefonlarınıza indirmek istiyorsanız sizlere sunduğumuz gerçek bağlantıları kullanabilirsiniz. Beamng Drive APK dosyalarıyla ilgili en güncel sürümlere ait İndirme bağlantılarını buradan sunmaya devam edeceğiz. Aynı zamanda oyunu bilmeyenler için oyun hakkındaki detaylar da aşağıda yer almaktadır.

Beamng Drive APK İndir (2021)

Beamng Drive isimli gerçekçi araba sürme simülasyon oyunu Android cihazlar için geliştirilmiştir. Bu yüzden oyunu telefonlarınızda oynamak istiyorsanız verilen APK dosyalarına ihtiyacınız olacak. Uygulama ve oyun mağazalarında bulunmayan Beamng Drive APK farklı yurt dışı mobil oyun mağazalarında yer almaktadır. Bu yüzden güncel dosyalara sahip olabilmek için bu sayfaları tercih edebilirsiniz.

Beamng Drive APK İndir (2021)
Beamng Drive APK İndir (2021)

Türkiye üzerinden çok fazla oyuncusu bulunmadığı için yerli kaynaklar bu oyunun dosyalarını paylaşmıyorlar. Fakat azınlıkta olsa bizden Beamng Drive APK İndir içeriği oluşturmamızı isteyenler olduğu için bu yardımcı içeriği hazırlamak istedik. 2.3.2 versiyonuyla en son hizmet veren oyuna yeni güncellemeler gelmeye devam ediyor. Bu sayfa Beamng Drive APK dosyalarının son sürüm hallerini göreceksiniz.

Beamng Drive APK

Beamng Drive de süreceğiniz arabaları gerçek hayatta sürüyormuş gibi hissedebileceğiniz bir simülasyon sistemine sahiptir. Oyun içerisinde kontrol ettiğiniz yani sürdüğünüz arabanın her bir parçası dinamik olarak tasarlanmıştır. Yani siz direksiyonu çevirdiğinizde tekerlere komut gitmez. Direksiyonun demiri ve ona bağlı sisteme komut gider ve o komutta tekere yön verir. Böylesine gerçekçi bir deneyimi hassas bir oyun motoruyla gerçekleştirmişler.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478