e
sv
Brawl Craft: Map Maker APK isimli mobil Android uygulaması hakkında tüm güncel bilgileri içermektedir. Aynı zamanda APK dosyasının son sürümünü güncel olarak paylaşmaya devam edeceğiz. Oyuncuların Brawl Craft: Map Maker uygulamasıyla ilgili sordukları soruları cevaplıyoruz ve uygulama hakkında bilmeniz gereken bilgileri aktarıyoruz.
Brawl Craft: Map Maker APK 1

Brawl Craft: Map Maker APK

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

3008 Kez İndirildi

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiMordeus
  • İşletim Sistemi Android APK

Brawl Craft: Map Maker APK uygulamasını İndir ile cihazlarınıza yüklemeden önce bilgilenin. Android uygulaması hakkında önemli bilgileri aktarıyoruz. 3 Boyutlu olarak bizlere sunulan uygulama’da hayallerimizdeki Brawl Stars haritasını tasarlıyoruz. Brawl Craft: Map Maker uygulaması bizlere kendi haritalarımızı tasarlamamız için gereken her şeyi sağlıyor. Bizlerde kendi hayal gücümüzle dilediğimiz haritayı tasarlayıp içerisinde oyun oynayabiliyoruz.

Tasarladığınız Brawl Stars haritalarında hem oynayabilir hemde başkalarının oynamasını sağlayabilirsiniz. Diğer benzer uygulamalara göre daha kullanışlı arayüzü ve mekanikleri ile adından oldukça söz ettirecek. Uygulamada Türkçe Dil Desteği bulunmamaktadır. Fakat mobil oyunları ve özellikle Brawl Stars oyununu seviyorsanız Brawl Craft: Map Maker APK uygulamasını kullanmak zor olmayacaktır.

Brawl Craft: Map Maker APK İndir

Brawl Craft: Map Maker APK İndir ile cihazlarınıza yükleyeceğiniz bu uygulamanın en güncel resmi versiyonunu sizlere sunuyoruz. Uygulama hakkındaki düşüncelerinizi ve merak ettiğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.

Brawl Craft: Map Maker APK 4
Brawl Craft: Map Maker APK 4

Uygulama toplamda 20 bin’den fazla kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Ortalama 43 MB Boş Alan gerektiren Brawl Craft: Map Maker uygulamasının APK versiyonunu cihazlarınıza indir ile yüklerken daha az alan yeterli olacaktır. Mordeus tarafından geliştirilen ilk uygulama Brawl Stars oyuncuları tarafından tam not almayı başardı.

Brawl Craft: Map Maker APK Sistem Gereksinimleri

Brawl Craft: Map Maker APK, cihazınıza kurabilmeniz için 50 MB boş alan olması gerekiyor. Aynı zamanda uygulamayı yüklemek istediğiniz cihazın Android sürümü 4.4 ve sonrası olmalıdır.

Brawl Craft: Map Maker Nedir?

Brawl Craft: Map Maker, Brawl Stars oyuncularının hayal güçlerini kullanarak verilen elementler aracılığıyla kendilerine özel haritaları 3 Boyutlu olarak tasarlamalarını sağlar.

Brawl Craft: Map Maker APK 5
Brawl Craft: Map Maker APK 5

Aynı zamanda Brawl Craft: Map Maker üzerinden tasarladığınız haritalar’da maçlara girebilirsiniz. Tasarladığınız haritaları paylaşarak diğer oyuncuların’da sizin haritanızda maçlar atmasını sağlayabilirsiniz.

Brawl Craft: Map Maker APK Sürümleri

Brawl Craft: Map Maker APK dosyalarına gelen sürüm güncellemelerini aşağıda listeliyoruz. Uygulamanın en güncel versiyonunu bu sayfada sürekli sizlere sunuyor olacağız. Aynı zamanda her güncellemede yapılanları notlar olarak paylaşacağız.

Brawl Craft: Map Maker APK v1.2.1

Brawl Craft: Map Maker APK v1.2.1 sürümü ile birlikte gelen güncelleme şuanda en güncel olan versiyonudur. Daha eski sürümleri yüklerseniz uygulama çalışmayacaktır. Brawl Stars haritası tasarlamak istiyorsanız Brawl Craft: Map Maker APK v1.2.1 İndir ile son sürümü yüklemeniz gerekiyor.

Brawl Craft: Map Maker APK 6
Brawl Craft: Map Maker APK 6

Brawl Craft Map Maker APK Nasıl İndirilir?

Brawl Craft Map Maker APK Nasıl İndirilir? sorusunu cevaplıyoruz. Aynı zamanda işinize yarayacak önemli bilgileri ve yükleme bağlantısını paylaşıyoruz. Eğer aklınıza takılan soruların cevaplarını aşağıda bulamazsanız yorum olarak bizlere sorabilirsiniz. Brawl Craft Map Maker, Android işletim sistemli mobil akıllı cihazların uygulama mağazalarında paylaşılan yeni bir Brawl Stars Harita Yapma oyunudur.

Brawl Craft: Map Maker APK ile Harita Yap

Brawl Craft Map Maker APK ile harita yapmak artık çok daha kolay. Brawl Stars oyununda kullanabileceğiniz haritaları bu uygulamayla tasarlayacaksınız. Hayal gücünüzle kafanızda kurduğunuz haritaları hem tasarlıyor hemde haritalarda maça girebiliyorsunuz. Brawl Craft: Map Maker uygulamasıyla tasarladığınız haritalarda maça girerken yine dilediğiniz karakteri seçebilir ve rakiplerle mücadele edebilirsiniz.

Brawl Craft: Map Maker APK hakkında bilgiler güncellenmeye devam edecek.

Devamını OkuGizle
  • Editörün Olumlu İzlenimleri
  • +Brawl Stars Harita Tasarlama uygulamaları arasında kullanımı en kolay ve sorunsuz uygulamaların başında geliyor.
  • Editörün Olumsuz İzlenimleri
  • -Türkçe dil desteğinin olmaması bazı oyuncular için sorun teşkil edebilir.
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478