e
sv

Bus Simulator Ultimate Apk 2024

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

376 Kez İndirildi

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiactivePDF Inc

Popüler mobil simülatör oyunu Bus Simulator Ultimate’ın 2024 yılı güncellemesi hakkında uzun ve ayrıntılı bir makale paylaşacağım. Bus Simulator Ultimate ilk çıktığından bu yana büyük gelişme kaydetti. 2024 güncellemesiyle beraber oyuna yeni şehir haritaları, otobüs modelleri ve özellikler eklendi. Oyuncular şimdi İstanbul, Londra ve Tokya şehirlerini de gezebilecek.

Buna ek olarak son model otobüs, otobüs şasesi ve parça seçenekleri sunuluyor. Görsel açıdan da önemli bir yenilenme yaşayan oyunda, ışıklandırma, kaplama modellemeleri ve çevre detayları daha gerçekçi hale getirildi. Aynı zamanda oyuncular artık şoförlük yeteneklerini ve tecrübelerini geliştirebilecek yeni eğitim modlarıyla da karşılaşacak. Oyuncuların uzun zamandır talep ettiği dinamik hava sistemi de 2024 güncellemesinde yerini aldı. Farklı hava koşulları oyun deneyimini daha da zenginleştiriyor. Akıllı yolculuk sistemi sayesinde yolcular artık daha doğal hareket edecek.

Oyunun en büyük eklentisi ise kooperatif multiplayer modu oldu. Artık birden fazla oyuncu aynı otobüsü kullanarak ortak bir deneyim yaşayabilecek. Böylece sosyal bir simülatör deneyimi de sunulmuş oldu.Sonuç olarak Bus Simulator Ultimate’ın 2024 güncellemesi oyunu tamamen yeni bir seviyeye taşıdı. Ben oyuncuların bu yeniliklerden büyük keyif alacağını düşünüyorum.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478