e
sv

Car parking 3d Apk İndir

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

235 Kez İndirildi

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiactivePDF Inc

Car parking 3d Apk İndir oyunu araba park etme oyunudur oyun hakkında merak edilen tüm sorularınızın cevaplarını içeriğimizde bulmanız mümkündür. Car parking 3d Apk İndir oyunun son güncel bilgilerini güvenilir kaynaklardan aldığımız bilgiler doğrultusunda hazırladığımız içeriğimizde ulaşmanız mümkündür. Car parking 3d Apk İndir oyunun son güncel 2023 haberlerine aşağıda belirtik.

Car parking 3d Apk İndir, üç boyutlu bir araba park etme oyunudur ve Android cihazlarda oynanabilir. Bu oyun, gerçekçi grafikleri ve zorlu parkurlarıyla adrenalin dolu bir deneyim sunuyor.

Car parking 3d Apk İndir Oyunda, farklı araba modellerini kullanarak, belirtilen park bölgelerine aracınızı park etmeniz gerekiyor. Park etmek için doğru açıyı bulmanız, aracınızı doğru şekilde manevra etmeniz ve engellere çarpmadan park edebilmeniz gerekiyor.

Car parking 3d Apk İndir Oyunda farklı zorluk seviyeleri bulunuyor ve bölümler ilerledikçe zorluğu artıyor. Oyunda kullanılan araba modelleri gerçek arabalara benzeyen detaylı modellerdir ve oyun sırasında farklı kamera açıları kullanarak arabanızı daha kolay kontrol edebilirsiniz.

Oyun içerisinde özellikle gerçekçi bir deneyim için araba motoru, frenleri ve direksiyonu kullanıcıya gerçek araçlardaki gibi hissettiriliyor. Ayrıca oyun içerisinde bulunan farklı zorluk seviyeleri, farklı park etme senaryolarına sahip olduğundan kullanıcının farklı becerilerini test etmesini sağlıyor.

Car Parking 3D, Android cihazınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz keyifli bir oyun. Düzenli güncellemeler sayesinde yeni araba modelleri ve zorlu park etme senaryoları eklenmektedir. Eğer araba park etme oyunlarına ilginiz varsa, Car Parking 3D sizin için ideal bir seçim olabilir.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478