e
sv
Dream By Wombo APK İndir (2022)

Dream By Wombo APK İndir (2022)

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

594 Kez İndirildi

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiactivePDF Inc

Dream By Wombo APK İndir ile uygulamayı 2022 yılında son sürüm olarak cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Daha önce hiç kimsede olmayan resimlere sahip olmak istiyorsanız bu uygulama sizlere bunu yaratıyor. Sizin seçeceğiniz görselleri birleştirerek tamamen bir sanatsal çalışma haline getiren Dream By Wombo isimli uygulama hiç kimsede olmayacak özel görseller tasarlamanızı sağlamaktadır. Uygulamanın oldukça popüler olmaya başlamasının ardından herkes APK İndir seçeneklerini aratarak kendilerine özel tasarımlar yapma amacıyla uygulamaya akın ediyorlar. 2022 yılı boyunca uygulamaya gelebilecek güncellemeler ve versiyonları buradan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Aynı zamanda Dream By Wombo APK İndir seçenekleri haricinde uygulama hakkındaki güncel bilgileri de sizlere sunuyoruz. Konuyla ilgili merak ettiğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazmanız cevaplamamız için yeterli olacaktır. Eşsiz size özel resimlere ulaşmak için hemen uygulamayı indirip, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dream By Wombo APK İndir

Sizlere yukarıda verilen bağlantı ile uygulamanın son sürüm dosyalarını güncel olarak indirme hizmeti sağlamaktayız. Dream By Wombo APK İndir seçenekleri arasında kesinlikle uygulamaya dair illegal veya hileli içerikler yer almamaktadır. Google play Store üzerinden uygulamayı indiremeyenler veya sorunlarla karşılaşanlar için uygulamayı paylaşan resmi adresindeki dosyalara yönlendiriyoruz. Amacımız Dream By Wombo APK İndir araştırması yapanlara hem gerçek dosyaları sunabilmek hem de sizlere uygulamanın tanıtımını yapmak.

Dream By Wombo APK İndir
Dream By Wombo APK İndir

AI’nın gücünü kullanarak güzel sanat eserleri yaratın! Bir bilgi istemi girin, bir sanat stili seçin ve Dream by WOMBO’nun fikrinizi saniyeler içinde yapay zeka destekli bir resme dönüştürmesini izleyin.

Peki Dream by WOMBO APK nasıl çalışır?
Ne oluşturmak istiyorsanız onu yazın! — “Alien Space Station”, “City Sunset”, “Rainbow Forest” veya hayal edebileceğiniz başka herhangi bir şey, yapılabilecek milyarlarca olası resimden sadece birkaçı. Bırakın yaratıcılığınızı ele geçirin!

Bir sanat stili seçin! — İster canlı renkli bir tablo, ister daha koyu ve distopik bir şey arıyor olun, Dream By Wombo sizi bir dizi seçilmiş stille kapsıyor.

Resminizi oluşturun! — Dream By Wombo’in fikrinizi ve sanat tarzınızı saniyeler içinde gözlerinizin önünde güzel bir tabloya dönüştürmek için AI’nın gücünü kullanmasını izleyin.

Dream By Wombo, sanatı kitlelere yayıyor. Güzel sanat eserleri yapmak için boya fırçasına, kurşun kaleme veya herhangi bir sanat malzemesine ihtiyacınız yok, tek ihtiyacınız olan bir fikir. Arkanıza yaslanın ve Dream By Wombo resminizin boya fırçası olmasına izin verin.

Çalışmanızı arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın ve daha sonra görüntülemek üzere profilinize kaydedin, bu kadar basit!

WOMBO APK Nedir?

WOMBO AI, eğlence ve yapay zekanın birlikte çalışma şeklini değiştiren Kanadalı bir yapay zeka şirketidir. Amacımız, kendilerini eğlenceye kaptırmak için dünyaya yapay zeka destekli araçlar sağlamaktır. Bugüne kadar 65 Milyondan fazla uygulama yüklemesi ile daha yeni başlıyoruz.

Bu koyunlar, karmaşık sanat eserleri oluşturmak için yapay zeka (AI) kullanan WOMBO’nun bir uygulaması olan Dream tarafından oluşturuldu. Kullanıcı sadece bir komut istemi girer (veya “Fütüristik Şehir”, “Sürünen Beyinler” veya “Elmas Ağaçlar” gibi Dream’in önerilerinden seçer) ve Dali, Fantasy, Ukiyo-e veya Steampunk gibi bir sanat stili seçer. Ardından, Dream bu girdilere dayalı bir sanat eseri yaratırken gerçek zamanlı olarak izlerler. Kullanıcılar, yarattıklarından o kadar heyecanlandılar ki, canlı topluluklar sosyal medya ve Discord’da “hayallerini” hevesle paylaştıkları yerlerde ortaya çıktı.

Rüya mühendisi Salman Shahid bana bir röportajda “İtalyan Rönesans sanatının büyük bir hayranıyım” diyor ve “Sanırım Atina Okulu’nu ilk gördüğümde büyülenmiştim. WOMBO Dream’e Synth Wave tarzında Atina Okulu’nun nasıl göründüğünü sordum. Bu oldukça güzeldi.”

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478