e
sv

Dream League Soccer (DLS) Pro APK Güncel

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

988 Kez İndirildi

  • 5
  • 1 rating
1 ratingX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%
1 ratingX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiDream League Soccer

Dream League Soccer 2022 DLS dünyanın en çok sevilen ve oynana oyunlarından biridir. Oyun son güncellemeleri yapılmış oyun içerisinde sayısız yenilikler ve özellikler getirilmiş harika bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Dream League Soccer 2022 Son sürümde siz oyun severleri yeni görünümü ve bir çok yeni özellikleriyle seni bekliyor .Dream League Soccer 2022 Son sürümde sizleri yaklaşık olarak 4000 FIFPro™ lisanslı oyuncu bulunuyor. İstediğiniz lisanslı oyuncuları seçip kendi takımızı oluşturmanız mümkün. Kendi oluşturduğunuz takımla dünyanın en iyi futbol takımlarına karşı karşıya gelerek mücadele etmeniz gerekiyor.
Dream League Soccer Apk 2022 Son SÜRÜM

Dream League Soccer Pro Apk

Dream League Soccer apk 2022 sürüm olarak indirmek istenen oyunda sayısız yenilik ve ve birçok yenilikler siz futbol oyunları tutkunları için tasarlandı. Bu efsane oyunda siz oyun severleri neler bekliyor kısaca bahsedelim. Oyun içerisinde bulunan 4000 FIFPro™ lisanslı oyuncu istediğiniz oyuncuları seçerek kendi takımınızı oluşturmakla başlayabilirsiniz ve oluşturduğunuz takım dünyanın en büyük takımları ile karşı karşıya gelerek mücadele etmeniz gerekiyor .Tabi sadece bunlarla bitmiyor yapmanız gereken oyun içerisindeki sekiz kümede en üst sıraya ulaşmanız isteniyor.

Dream League Live ile takımızı en iyi takımlarıyla karşı karşıya gelerek takımını en üst sıralara taşımalısınız. Takımınızla yaptığınız sayısız mücadele sonucunda takımızla katıldığınız küresel liderlik tablosuna katımızın ismini yazdırmalısınız ve bütün mücadelelerinizin sonucunda sayısız ödüllerle takımızı buluşturun. Yeni özelliklerinden bir diğeri de hareket yakalama teknolojisiyle oluşturulan 3D oyuncu hareketlerinin, sürükleyici maç yorumlarının, takım özelleştirmelerinin ve daha fazlası siz oyun severlere sunuluyor. Grafik ve seslerin muhteşem bir oyun tecrübesi ne erişim sağlayacaksınız.

Dream League Soccer Pro Apk 2022

Dream League Soccer Apk 2022 Son sürümü ile eskisinden daha güzel olduğunu belirtmek isterim. Geliştirilmiş yapay ile harika bir oyun siz oyun tutkunlarını ile buluşuyor. Yeni özellikleri ve yapılan yeni güncellemeleri ile oyunu apk olarak indirmek için sizin için tasarladığımız indir butonuna tıklayarak indirebilirsiniz

Devamını OkuGizle
  • Editörün Olumlu İzlenimleri
  • +Dream League Soccer En iyi futbol oyunlarından bir tanesi diyebilirim.
  • Editörün Olumsuz İzlenimleri
  • -Biraz daha kolay şekilde ödül kazanilabilseydi daha iyi olurmuş.
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478