e
sv

Dsl 24 Apk 2024

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

268 Kez İndirildi

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiactivePDF Inc

Özellikle mobil cihazlarda futbol oyunu sevenler tarafından sıklıkla oynanan bu uygulamanın 2024 yılı için planlanan yeniliklerini ve gelişmelerini masaya yatıracağız.

Öncelikle DLS 24 APK nedir diye kısaca hatırlatalım. DLS yapay zeka tabanlı bir futbol yönetim simülasyonu uygulamasıdır. Kullanıcı kulüp yöneticisi olarak takımınıza oyuncu transferleri, taktik ayarları ve maç yönetimi gibi görevlerde bulunursunuz. Grafikleri ve canlı maç sistemiyle oldukça gerçekçi bir deneyim sunar.Peki 2024 yılında DLS 24’te neler değişecek? İlk olarak grafik motoru yenilenmiş bir sürümle güncellenecek.

Oyuncu modellemeleri, saha detayları ve ışıklandırmalar daha gerçekçi hale gelecek. Bunun yanı sıra yeni ligler ve milli takımlar eklenecek. Mevcut lig ve kupalara yeni seçenekler katılacak. AR (Artırılmış Gerçeklik) teknolojisinden faydalanarak canlı maçlar sırasında ekstra istatistik görselleri görebileceğiz. Örneğin saha içindeki oyunculara dokunarak performans verilerine ulaşabileceğiz.

Bunun yanı sıra sosyal özellikler de geliştirilecek. Arkadaşlarla takım kurma, lig kurma ve turnuvalara katılma seçenekleri hayata geçirilecek.Tahminlerime göre DLS 24 ekibi 2024’e büyük yatırımlarla girecek. Yeni nesil mobil teknolojilerden faydalanarak kullanıcı deneyimini bir üst seviyeye taşıyacaklar. Böylece futbol yönetim oyunu severler uzun yıllar DLS 24’ün keyfini çıkarmaya devam edecekler.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478