e
sv
Fall Guys APK

Fall Guys APK

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

5016 Kez İndirildi

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiactivePDF Inc

Fall Guys APK arayan mobil oyun sevenlere Son Sürüm olan dosyaların İndir bağlantısını paylaşıyoruz. Son dönemin en popüler mobil oyununu oynamaya başlayın. Androd işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız üzerinden Fall Guys APK dosyalarını İndir ile yükleyerek oynamaya başlayabilirsiniz. Çevrimiçi oyuncu rekorları kıran efsanevi oyunun mobil sürümüdür.

Fall Guys APK

Fall Guys APK, Android ve İOS işletim sistemli mobil cihazların oyun uygulama mağazalarında yerlerini aldı. Fakat Google Play Store üzerinden oyunu cihazlarına yüklemekte zorlanan oyunculara yardımcı olacak Fall Guys APK içeriğini oluşturduk. Merak ettiğiniz ve aklınıza takılan her sorunun cevabını’da buradan bulabileceksiniz.

Fall Guys APK
Fall Guys APK

Çevrimiçi oyuncularla eğlenceli rekabet edebileceğiniz Fall Guys oyununu bilmeyen oyunculara biraz tanıtalım. Hayatta kalma temalı bir oyundur, çeşitli zorlu parkurlarda son hayatta kalan oyuncu olmaya çalışacaksınız. Rakip oyuncuları akıllı hamlelerle parkur dışına itmeniz gerekiyor. Oyun çevrimiçi olmasına rağmen rekabet ortamı bir süre sonra eğlenceli bir ortama dönüyor.

Son dönemlerde her yerde görmeye başladığınız oyunun mobil versiyonunu oynamak istiyorsanız Fall Guys APK adındaki içeriğimiz’den yararlanabilirsiniz. Merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazın.

Fall Guys Nedir?

Fall Guys, çevrimiçi 60 kişiye kadar birlikte oynanabilen ücretsiz bir çok oyunculu parti oyunu. Turlar ilerledikçe yoğunlaşan bir kaos ortamında ilerlemeye ve en son ayakta kalan kişi olarak zafere ulaşmaya çalışıyorsun.

Fall Guys: Ultimate Knockout’ta bir sürü oyuncu çevrimiçi olarak birlikte yarışa başlıyor, giderek daha da çılgınlaşan bir kargaşanın içinde hedefe koşuyorlar. En son ayakta kalan kazanıyor. Acayip engellerle mücadele ediyor, çılgın rakiplerin arasından sıyrılmaya çalışıyor ve düşe kalka, fizik kurallarını zorlaya zorlaya zafere koşuyorsun. Zafer tacı için bu mücadelede gurur yapmaya gerek yok, zira başarısızlığın bile muhteşem olacak.

Fall Guys Nedir?
Fall Guys Nedir?

Devasa Çevrimiçi Curcuna: Türlü türlü acayip engellerle dolu bir parkurda, hepsi de sonraki tura geçmeyi ve sonunda kazanmayı en az senin kadar isteyen bir sürü rakiple birlikte çevrimiçi olarak mücadele ediyorsun.

Rekabet ve İşbirliği: Rekabete dayalı herkes tek başına modunda veya kaybeden takımın tüm üyelerinin elendiği iş birliği modunda oyna.

Komik Fizik: Rakiplerinin muhteşem fizik yasaları karşısında nasıl eğilip büküldüklerini, hoplayıp, zıplayıp tepe taklak olduklarını keyifle izle.

Harika Kişiselleştirme Seçenekleri: Havalı ananas kostümünden son moda tavşan şapkalarına kadar pek çok öğe ile karakterini özelleştir ve yenilirsen de tarzınla yenil.

Fall Guys APK İndir

Fall Guys APK İndir, oldukça dikkat etmeniz gereken bir konudur. Yabancı kaynaklar tarafından paylaşılan dosyaları sizler için inceledik. Sözde hileli apk adını verdikleri dosyalara koydukları İndir butonları sizleri virüslü dosyalara yönlendiriyor.

Fall Guys APK İndir
Fall Guys APK İndir

Başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere cihazınızda bulunan tüm kişisel bilgileriniz çalınabilir. Bu gibi tehlikeli durumlarla karşılaşmamak adına Fall Guys APK İndir seçeneklerini iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Üzerinde oynanmış hileli dosyalara kesinlikle güvenmeyin. Oyundan zevk almak ve güvenliğinizi sağlamak adına gerçek dosyaları tercih edin. Uygulama mağazasında zorluk yaşayan oyunculara yardımcı gerçek bağlantıları buradan paylaşıyoruz.

[soru_cevap_meta]

Fall Guys APK İndir Son Sürüm ile ilgili güncel bilgileri 2020 yılında aktarmaya devam edeceğiz.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • Sevim4 sene önce
 • Çok eğlenceli

  • admin4 sene önce
  • Keyifli oyunlar

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478