e
sv
Farming Simulator (FS) 20 APK İndir

Farming Simulator (FS) 20 APK İndir

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

2870 Kez İndirildi

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiGIANTS Software

Farming Simulator (FS) 20 APK İndir ile oyunu Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınıza hemen bedava olarak yükleyebilirsiniz. 2021 yılına ait son sürüm dosyaları sayesinde hileli veya hilesiz olarak indirmek isteyenler için hazırlandı. Bu yazımızdaki amaç Türkiye üzerinde Farming Simulator (FS) 20 oyunu yüklemek isteyenlere APK dosyaları araştırırken yol göstermek. Asıl amacımız bu oyunu sizlere tanıtmak ve son sürüm APK İndir bağlantıları ararken ne gibi tehlikelerle karşılaşabileceğinizi söylemek. Asıl amacımız siz değerli kullanıcıları yabancı kaynakların sebep olduğu illegal dosyalardan korumak. Bu tür tuzaklara düştüğünüz zaman sizi ne gibi tehlikelerin karşılayacağından da bahsedeceğiz. Aynı zamanda Farming Simulator (FS) 20 APK İndir hakkında merak ettiğiniz her türlü sorunuzu da yorum olarak yazabilirsiniz. Bu konuda her soru cevaplanacak ve başlıkla ilgili geniş bir rehber niteliği taşıyacaktır.

Öncelikle bilmeyenler için Farming Simulator (FS) 20 oyunu ile ilgili konuşarak yazımıza başlamak istiyoruz. Bu sayede bu oyunu ilk defa duyanlar belki de indirmek isteyebilecekler. Eğer siz bunu daha önce duyduysanız ve zaten biliyorsanız bu kısımları geçebilirsiniz. “Farming Simulator 20 ile çiftçiliğin heyecanlı dünyasına giriş yapın! Farklı birçok ekin hasat edin, domuzlar, inekler ve koyunlardan oluşan çiftlik hayvanlarınızla ilgilenin ve çiftliğinizin etrafındaki geniş alanı yepyeni bir şekilde, kendi atlarınızı sürerek keşfedin. Para kazanmak için ürünlerinizi canlı markette satın, ekstra makinelere yatırım yapın ve çiftliğinizi genişletin.” Uygulama mağazalarındaki açıklaması ile herkesin dikkatini çekmeyi başarmış durumda. Son güncelleme ile nelerin eklendiğini ve nelerin değiştiğine dair detayları da yine aşağıda paylaştık.

Farming Simulator (FS) 20 APK İndir
Farming Simulator (FS) 20 APK İndir

GIANTS Software tarafından geliştirilen simülasyon kategorisindeki oyunu mağazada toplam 100’binden fazla indiren bulunmaktadır. Aynı zamanda 4 yıldız almayı başarmıştır. Bu kadar fazla kullanıcıya rağmen böylesine yüksek bir beğenme sayısına ulaşmak herkesin harcı değildir. Sırf bu sebeple dahi Farming Simulator (FS) 20 APK dosyaları indirilmeye değer olduğu anlaşılabiliyor. Konuyla ilgili yıl boyunca içerik güncellenecektir. Burada aradığınız her sorunun cevabını bulacaksınız.

Farming Simulator (FS) 20 APK

Farming Simulator (FS) 20 mağazalarda yayınlandıktan sonra dünya genelinde çok yüksek ilgi görmeyi başarmıştır. Eğer sizde ilk defa veya yeniden indirmek istiyorsanız yukarıda sunduğumuz “APK İndir” seçeneğinden yararlanabilirsiniz. İlk defa oyunu indirecek olan oyunculara Farming Simulator (FS) 20 APK İndir bağlantıları öncesinde oyunu öğrenmeniz adına bazı önemli açıklamalar yapacağız. Son sürüm dosyalarını göz önünde bulundurarak bu açıklamalar yapılmaktadır. İlk çıktığı zamanki eski sürümleri ile ilgili bilgileri sizlere sunmuyoruz. Bunu söylememizin sebebi ilk sürümlerin ardından gelen güncellemelerle oyunu günümüzde ayırt edemezsiniz. Çünkü her gelen güncelleme yanında bir çok değişikliği de getirmektedir.

Farming Simulator (FS) 20 APK İndir seçenekleriyle ilgili yaptığımız araştırma detayları da aşağıda yer alıyor. Oradaki araştırmalarımıza ait sonuçları da mutlaka okumanızı öneriyoruz. Böylelikle daha detaylı bilgiye sahip olabileceğiniz gibi sizlerin nelerin bekleyeceğini de daha iyi anlamış olacaksınız.

Farming Simulator (FS) 20 APK
Farming Simulator (FS) 20 APK

Farming Simulator 20’de sektörün önde gelen markalarından yola çıkarak yapılan 100’den fazla aracı ve aleti kontrol edin. Buna mobil platformlarda ilk kez dünyanın en büyük tarım makinesi şirketi John Deere de dâhil. Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr ve pek çoğu gibi ünlü tarım markalarının makinelerini kullanın.

Farming Simulator 20 çiftliğinizi geliştirip genişletebileceğiniz yeni bir Kuzey Amerika çevresi içeriyor. Yeni makineler ile pamuk ve yulaf gibi ekinler dâhil olmak üzere çeşitli çiftçilik faaliyetlerinin keyfini çıkarın.

Farming Simulator 20 şunları içerir:

• En büyük tarım makinesi üreticilerinden 100’den fazla gerçekçi araç ve alet kullanın
• Çeşitli ekinler ekin ve hasat edin: Buğday, arpa, yulaf, kanola, ayçiçeği, soya fasulyesi, mısır, patates, şeker pancarı ve pamuk
• Süt ve yün üretip satmak için inek ve koyunlarınızı besleyin
• Atlarınıza ilgilenin ve onlara binerek çiftliğinizin etrafındaki dünyayı özgürce keşfedin
• Yeni 3 Boyutlu grafikler, makineleriniz ve Kuzey Amerika çevresi hakkında daha fazla ayrıntı gösteriyor
• Kokpit görünümü, araçlarınızda eskisinden daha gerçekçi bir sürüş yapmanızı sağlar”

Farming Simulator (FS) 20 APK Nasıl İndirilir?

 • Yukarıda paylaştığımız “APK İndir” adlı yeşil butona tıklayın.
 • Daha sonra gideceğiniz sayfada “Yükle” butonuna basın.
 • Cihazınıza dosya indirildiği zaman tıklayarak kurul işlemine başlayabilirsiniz.
 • Ardından telefonunuzun ana sayfasında logosu belirecek, tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

Farming Simulator (FS) 20 APK İndir [Son Sürüm]

Farming Simulator (FS) 20 APK İndir seçeneklerini araştırırken şuanda son sürüm olan “0.0.0.78” versiyonunu indirdiğinizden emin olunuz. Yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi bu konuda yaptığımız araştırmalara dair detayları sizlerle paylaşacağız. Bilindiği gibi Android işletim sistemine sahip akıllı telefon kullanıcıları ülkemizde çok fazla bulunmaktadır. Çoğu Android telefon sahibi bir oyun veya uygulama indirmek istediklerinde bunu ilk önce mağaza üzerinden gerçekleştirmek istiyorlar. Fakat yüklemek istedikleri farklı sürümler veya versiyonlar bulunuyorsa bunun için arama motorunu tercih ediyorlar. Yine kullanıcılar uygulama mağazalarından indirmekte zorluk çekiyor veya hata alıyorsa bunun içinde yine arama motorlarında “APK İndir” araştırmaları yapıyorlar.

Farming Simulator (FS) 20 APK İndir [Son Sürüm]
Farming Simulator (FS) 20 APK İndir [Son Sürüm]

Bunu bilen yabancı kaynaklı siteler bu konularda çalışmalar yürütmektedirler. Sözde Farming Simulator (FS) 20 APK İndir adını verdikleri siteler ve dosyaları siz değerli kullanıcılara sunuyorlar. Sizde bu dosyaların gerçek olduğunu düşünerek indirme işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Fakat bu dosyaların içerisinde zararlı yazılımlar bulunuyor. Bu zararlı yazılımlar sizin telefonlarınıza sızarak banka veya kredi kartı gibi önemli bilgilerinizi ele geçirip kötü niyetli insanların eline ulaştırıyor. Günümüz kredi kartı hırsızlıkları en çok bu tür illegal APK İndir dosyaları sayesinde yapılmaktadır. Kesinlikle Farming Simulator (FS) 20 APK dosyası için gerçek ve güvenilir bağlantıları tercih ediniz. Aksi taktirde yukarıda da bahsettiğimiz gibi dolandırıcıların kurbanı olabilirsiniz.

Farming Simulator (FS) 20 APK İncelemesi

Farming Simulator 20 herkes için olmayacak, ancak yüksek oktanlı, anında tatmin peşindeyseniz, neden ‘Farming Simulator 20’ adlı bir şeyi kokluyorsunuz? Zaman ve özveri gerektirir – uzun, yorucu yolculuğun tadını çıkaracak biri değilseniz, daha soyut çiftçilik simülasyonlarına bağlı kalmanız daha iyi olur. Yine de, alçak anahtar tekrarlayan kanalına girdiğinizde, içinde kaybolmak için çok sayıda sağlıklı, sakinleştirici çalışma ve bir tarlayı yetiştirmek, tohum ekmek, hasat etmek, tekrarlamak ve bu sayıların artmasını izlemek için tatmin edici bir akış var.

Farming Simulator (FS) 20 APK İncelemesi
Farming Simulator (FS) 20 APK İncelemesi
 • Yavaş ve sakin olan yarışı kazanır
 • Çekici, kaba ve hazır bir şekilde
 • Tabağınızdaki yemeğin arkasındaki emeği takdir etmenizi sağlar.
 • Aksi takdirde oyundan zevk alacak insanları vazgeçirebilecek dik bir öğrenme eğrisi
 • Beraberlik mesafesi oyunu etkileyebilir
 • UI biraz giriyor

Farming Simulator (FS) 20 APK İndir seçenekleriyle ilgili düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Aynı zamanda oyunda karşılaştığınız hata veya istediğiniz bir şey bulunuyorsa bunları da yine aşağıdan yazmanız halinde hemen cevaplayacağız. Şimdiden herkese iyi günler dileriz.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478