e
sv

Fnaf 2 Apk İndir (son güncel)

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

411 Kez İndirildi

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiactivePDF Inc

Fnaf 2 Apk İndir ile Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınıza indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Son dönemlerin en popüler uygulamalarının başında gelen Fnaf 2 Apk İndir için çok fazla soru işaretleri de bulunuyor. Bu içeriğimiz de hem sizlerinFnaf 2 Apk İndir ile ilgili merak ettiğiniz sorularınızı cevaplamak hem de bilmeyenler için tanıtım yapmak. Uygulama mağazası üzerinde indirmekte zorluk çekenler ve bulamayanlar için gerçek bağlantıları sunduğumuz bu içeriğimiz de tüm sürümler güncel olarak paylaşılmaya devam edilecek. Ana Five Nights at Freddy’s serisi, korku temalı video oyunlarından oluşur. Oyuncu oyunda, çocuklar için bir oyun sahası bulunan gerçek hayattaki Chuck E. Cheese’s ve ShowBiz Pizza restoranlarına benzeyen Freddy Fazbear’s Pizza adlı kurgusal bir restoranda gece bekçisi olarak çalışır. FNAF 2 APK popüler korku oyununun Android cihazlar için APK dosyasıdır.

FNAF 2 APK Nedir?

FNAF 2 APK, Five Nights at Freddy’s 2 adlı popüler korku oyununun Android cihazlar için APK dosyasıdır. FNAF 2, oyuncuların beş gece boyunca bir çocuk eğlence parkında çalışırken, robotik animatronik hayvanların saldırısından kaçınmalarını gerektiren bir hayatta kalma oyunudur. FNAF 2, ilginç hikaye anlatımı, akıllıca düzenlenmiş oyun mekaniği ve ürkütücü atmosferi ile tanınır.

FNAF 2 APK Nasıl İndirilir?

Fnaf 2 Apk İndir uygulaması veya oyunlarını Android işletim sistemli akıllı telefonlarınıza indirmek istediğinizde, APK Mavi sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda Fnaf 2 Apk İndir için gelen güncellemeleri de yine burada yapma fırsatınız bulunmaktadır. Sizlerle paylaşılan dosyalar tamamen son sürüm dosyalarını içeriyor. Cihazlarınıza nasıl indirip, kurulum işlemini yapacağınızı bilmiyorsanız bu adımları izlemeniz yeterli olacaktır. Ayrıca konuyla ilgili videolu anlatım da yakında gelecektir. Sitenin üstünde bulunan yeşil butondaki İndir yazısına tıklayın ve dosyaları cihazınıza kaydedin. Ardından cihazınıza yüklenen Fnaf 2 Apk İndir dosyasına tıklayarak kurulum işlemini tamamlayın. Bu sayede son sürüm dosyaları yüklenecek ve hemen kullanmaya başlayabileceksiniz.

FNAF 2 APK dosyasını indirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. İnternet tarayıcınızı açın ve “FNAF 2 APK indir” gibi bir arama yapın.
 2. Arama sonuçlarından güvenilir bir kaynak seçin ve indirme bağlantısını tıklayın.
 3. İndirme işlemi tamamlandığında, indirilen dosyayı açın ve kurulum işlemine başlamak için “Yükle” veya “Kur” düğmesine tıklayın.
 4. APK dosyasını yüklemek için cihazınızın güvenlik ayarlarını değiştirmeniz gerekebilir. Bu ayarları değiştirmek için cihazınızın Ayarlar menüsüne gidin, Güvenlik bölümünü seçin ve “Bilinmeyen kaynaklar” seçeneğini etkinleştirin.
 5. Kurulum tamamlandığında, FNAF 2 oyununu açmak için uygulama simgesine tıklayın.

FNAF 2 APK Nasıl Kullanılır?

FNAF 2 APK dosyasını yükledikten sonra, oyunu oynamak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Oyunu açın ve ana menüden “New Game” seçeneğine tıklayın.
 2. Oyuncu olarak isminizi ve diğer ayarları seçin.
 3. Oyunu oynamak için, gece boyunca robotik animatronik hayvanların saldırısından kaçınmanız gereken bir ofiste oturmanız gerekecek.
 4. Oyuncu, ofisin kapılarını, ışıklarını ve kamera sistemini kullanarak hayvanların nerede olduğunu ve ne zaman saldırdıklarını takip edebilir.
 5. Oyuncu, enerji kaynağını yönetmek ve ofisi düzenli olarak kontrol etmek zorundadır. Enerji kaynağı tükendiğinde, ofisteki tüm güvenlik sistemleri devre dışı kalacak ve oyuncu hayvanların saldırısına açık hale gelecektir.
 6. Oyuncu, beş gece boyunca hayatta kalmaya çalışarak oyunu tamamlayabilir.

Sonuç olarak, FNAF 2 APK, Five Nights at Freddy’s 2 oyununu Android cihazlarınızda oynamak için kullanabileceğiniz bir dosyadır. FNAF 2, korku ve gerilim sevenler için oldukça ilginç bir oyun olup, doğru adımlar atarak hayatta kalmaya çalışırken oyuncuları sürekli olarak ürkütebilir. Fakat, oyuncuların oyunu oynarken telefonlarını şarj etmeleri ve kulaklıklar kullanmaları tavsiye edilir.

APK Dosyası Nedir?

APK dosya uzantısına sahip bir dosya, Google’ın Android işletim sistemindeki uygulamaları dağıtmak için kullanılan bir paket dosyasıdır .

APK dosyaları ZIP biçiminde kaydedilir ve genellikle doğrudan Android cihazlara, genellikle Google Play aracılığıyla indirilir , ancak diğer web sitelerinde de bulunabilir.

Tipik bir APK dosyasında bulunan içeriğin bir kısmı bir AndroidManifest.xml, sınıflar.dex veresources.arsc dosyası içerir ; yanı sıra bir META-INF ve res klasörü.

APK ayrıca, yönetici özel anahtarı ve amplitüd fazı anahtarlaması gibi Android uygulamalarıyla ilgisi olmayan bazı terimlerin kısaltmasıdır.

APK dosyaları bir dizi işletim sisteminde açılabilir, ancak bunlar çoğunlukla Android cihazlarda kullanılır.

Android’de APK Dosyası Nasıl Açılır

Android cihazınızda bir Android uygulaması açmak, onu herhangi bir dosya gibi indirmenizi ve istendiğinde açmanızı gerektirir. Ancak, Google Play Store dışında yüklenen APK dosyaları, uygulanan bir güvenlik bloğu nedeniyle hemen yüklenmeyebilir.

Bu indirme kısıtlamasını aşmak ve bilinmeyen kaynaklardan APK dosyalarını yüklemek için, Android sürümünüze bağlı olarak şu menülerden birine gidin :

Ayarlar > Uygulamalar > Özel uygulama erişimi > Bilinmeyen uygulamaları yükle

Ayarlar > Uygulamalar ve bildirimler > Gelişmiş > Özel uygulama erişimi > Bilinmeyen uygulamaları yükle

Ayarlar > Uygulamalar ve bildirimler

Ayarlar > Güvenlik

Resmi olmayan APK dosyalarını yüklemek için belirli bir uygulamaya izin vermeniz gerekebilir; örneğin, Chrome’u seçtikten sonra , Bu kaynaktan izin ver seçeneğini açmanız gerekebilir. Veya görürseniz, Bilinmeyen Uygulamaları Yükle veya Bilinmeyen kaynakları etkinleştirin.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478