e
sv

Hik-Connect Apk İndir

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

783 Kez İndirildi

  • 5
  • 1 rating
1 ratingX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%
1 ratingX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiactivePDF Inc

Hik Connect uygulaması yani gözetim sistemlerine erişim sağlamak için tasarlanmış güncel son sürüme sahip bir uylumadır. HIKVISION HQ tarafından geliştirilen sistem kullanıcılarına güven sağlamaktadır. işinizde yada evinizdeki gözetim cihazlarına bağlanarak özel mülklerinizin durumunu kontrol etmenizi sağlamakta olan hik connect uygulaması ücretsizdir .uygulama kolay olarak olarak bilinse de bazı cihazlara bağlanırken zorlana bilirsiniz ama yine de baglanacaksınız. Uygulama ile kullanıcılar özel mülklerinin video izleyebilir, beklenmedik hareket veya alarm bildirimleri alabilir, geçmiş videoyu görüntüleyebilir ve hatta Android cihazlarını interkom olarak kullanaleceklerdir. Hik-Connect’in tam olarak özellikleri , kapınızın önündeki kişilere yanıt verebilirsiniz yada uygulamayı bir gözetim kamerasına bağlamak, kamerayı uzaktan döndürebilirsiniz tabi kamera dönen bir kamaraysa isteğiniz acıda dönecektir. Hik-Connect uygulamasını bir şifre veya parmak izi kilidi de koyabilirsiniz güvenliğinizi üst seviyelere ulaştıra bilirsiniz. Genel olarak hakkında bahsedecek olursak Hik-Connect Apk bir Hikvision yani güvenlik cihazı olan herkes için güzel tasarlanmış bir uygulama olduğunu diyebiliriz. Uygulama sayesinde İnterkom, gözetim kamerası, kayıt cihazınıza bağlayarak her an takip edebilmek olan üstü bir olay eviniz ve iş yerinizde olanları canlı yada geçmişini izlemenizi sağlayan harika bir uygulama siz de Hik-Connect’in uygulamasını indirmek istiyorsanız sizin için hazırladığım en güncel ve hızlı şekilde indirmeniz için butona tıklamanız yeterli olacaktır deneyin ve Hikvision cihazınızdan en iyi şekilde yararlanın. Bu uygulamayı kurmak kolaydır. Yapmanız gereken bir hesap oluşturmak ve oluşturduğunuz hesaba cihazları eklemek .

Hik-Connect APK İndir

Tabi son olarak da şunu belirtmek isterim hesabınıza cihaz eklemek zor olabilir. Cihaz eklediğinizde uygulamayı kapatıp yeniden başlatmanızı gerektirir. Ayrıca, HD’ye ayarlamış olsanız dahi bazen güvenlik kameralarını temel çözünürlüğe geçirir görünüm sağlayacaktır bu tamamen gözetimdeki cihazla alakalıdır . Uygulama ile aldığım yorumlara bakarak sizlere bir genelleme yapak gerekirse
Genel olarak, mülkünüzde kurulu IP kameralarınız varsa Hik-Connect APK uygulamasının olması güvenlik acısından sizin için iyi olacaktır. uygulama sayesinde nerede olursanız olun özel mülkünüzü izleyebilirsiniz. Alarmlar kurabilir ve hatta herhangi bir olumsuz olay esnasında bildirim alabilirsiniz. Ancak, cihazlarınızın kurulumu zor olabilir. TEKNİK DESTEK ALABİRSİNİZ .Diğer apk konuları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Devamını OkuGizle


Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478