e
sv

İlaç Alarmı ve Hap Hatırlatıcı APK İndir (3.90.4)

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

354 Kez İndirildi

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiactivePDF Inc

İlaç Alarmı ve Hap Hatırlatıcı APK İndir (3.90.4); Uygulama ile ilaçlarınızı zamanında kullanmanıza yardımcı olmak amaçlı tasarlanmıştır, uygulama sayesinde hastalığınızdaki tedavi sürecinizi kontrol etmenize de yardımcı olmakta. İlaç Alarmı ve Hap Hatırlatıcı APK İndir (3.90.4) uygulamasına sağlık günlüğü diyebiliriz. Gün içerisinde kullanmanız gereken ilaçları sizlere hatırlatacağı için siz kullanıcılarına yardımcı olmaktadır.

İlaç Alarmı ve Hap Hatırlatıcı APK İndir (3.90.4) APK İndir (2022)

İlaç Alarmı ve Hap Hatırlatıcı APK İndir (3.90.4) son sürüm dosyalarını arayanlar için 2022 yılında aradığınız en kaliteli dosyaları sizlere sunmak adına bu içeriği oluşturduk. Öncelikle uygulama ve oyunlarla ilgili hazırladığımız bu içerikler de, merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevaplarını bulabileceksiniz. APK dosyalarını indirmeden önce yüklemek istediğiniz sürümün cihazınızla uyumlu olup olmadığını kontrol ediniz. Her APK dosyalarını her Android işletim sistemli telefonlar veya cihazlar açacak diye bir kaide bulunmamaktadır. Fakat biz bu tür sorunların önüne geçebilmek adına genellikle herkesin kullanabileceği güncel dosyaları paylaşmaya önem göstermekteyiz. İlaç Alarmı ve Hap Hatırlatıcı APK İndir (3.90.4) APK İndir için bulunan bağlantılar da tamamen tüm cihazlarla uyumlu olabilecek potansiyele sahiptir. Eğer bu konu hakkında merak ettiğiniz sorularınız varsa, aşağıdan yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır. Her gün cevaplanmamış bu tür önemli sorularınızı cevaplayarak içeriği İlaç Alarmı ve Hap Hatırlatıcı APK İndir (3.90.4) ile ilgili detaylı bir rehbere çevireceğiz.

Son dönemlerde popüler olan ve herkes tarafından “APK İndir” şeklinde aranan İlaç Alarmı ve Hap Hatırlatıcı APK İndir (3.90.4) hakkında gelecek güncellemelerle ilgili bilgileri de sizlerle yine buradan paylaşacağız. Telefon veya tabletlerinize nasıl indirebileceğinizi bilmiyorsanız, aşağıda anlattığımız adımları uygulayabilirsiniz. Bu sayede İsim cihazlarınıza rahat bir şekilde kurulacak ve hemen kullanmaya başlayabileceksiniz. APK İndir seçeneklerinin yanı sıra İOS cihazlar için de kullanabileceğiniz dosyalarla ilgili detayları yine sizlerle paylaşacağız. İlaç Alarmı ve Hap Hatırlatıcı APK İndir (3.90.4) hakkındaki güncel detayları sunmaya devam ediyoruz. APK Mavi olarak sizlerin işine yarayacak bu tür önemli ve aranan dosyalarla ilgili bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.

İlaç Alarmı ve Hap Hatırlatıcı APK İndir (3.90.4) APK Nedir?

MyTherapy ücretsiz, ödüllü bir ilaç hatırlatma uygulamasıdır. Uygulama, aynı zamanda haplarınızı ve güncel durumunuzu takip eden bir sağlık günlüğüdür. Örneğin, kilonuzu takip ederek, tedavi başarınıza yardımcı olur.

Kapsamlı Bir İlaç Hatırlatma Uygulaması

Sizin için tüm haplarınızı tek bir yerde toplayan bir uygulama tasarladık. Uygulamamızda haplarınız için hatırlatmalar (örneğin doğum kontrol hapları), her tür dozaj için destek (tablet, hap, sprey), şema ve çeşitli hatırlatıcılar var! Uygulama aynı zamanda bir sağlık takip uygulaması olduğundan, önemli dozları aldığınızdan emin olmak için hap listenizi kontrol etmeniz yeterli.

İlaç Alarmı ve Hap Hatırlatıcı APK İndir (3.90.4) APK Olarak Nasıl İndirilir?

İlaç Alarmı ve Hap Hatırlatıcı APK İndir (3.90.4)uygulaması veya oyunlarını Android işletim sistemli akıllı telefonlarınıza indirmek istediğinizde, APK Mavi sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda İlaç Alarmı ve Hap Hatırlatıcı APK İndir (3.90.4) için gelen güncellemeleri de yine burada yapma fırsatınız bulunmaktadır. Sizlerle paylaşılan dosyalar tamamen son sürüm dosyalarını içeriyor. Cihazlarınıza nasıl indirip, kurulum işlemini yapacağınızı bilmiyorsanız bu adımları izlemeniz yeterli olacaktır. Ayrıca konuyla ilgili videolu anlatım da yakında gelecektir. Sitenin üstünde bulunan yeşil butondaki İndir yazısına tıklayın ve dosyaları cihazınıza kaydedin. Ardından cihazınıza yüklenen İsim dosyasına tıklayarak kurulum işlemini tamamlayın. Bu sayede son sürüm dosyaları yüklenecek ve hemen kullanmaya başlayabileceksiniz.

Devamını OkuGizle


Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478