e
sv
Lumbercraft APK İndir (Son Sürüm)

Lumbercraft APK İndir (Son Sürüm)

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

1428 Kez İndirildi

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiVOODOO

Lumbercraft APK İndir ile oyunun son sürüm dosyalarını cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Hileli olmayan bu gerçek dosyalarla oyun zevkinizi arttırın. Burada sizlere Google Play Store üzerinden yayınlanmış Android işletim sistemine sahip mobil akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz oyun dosyalarını tanıtıyoruz. Lumbercraft APK ile ilgili tüm bilgileri öğrenecek ve indirebileceksiniz. Kesinlikle illegal veya hileli dosyalar paylaşılmamaktadır. Amacımız uygulama mağazalarında oyunun APK dosyalarını indirirken problem veya hatalarla karşılaşanlara gerçek oyun dosyalarını sunmak.

Hiç bir şekilde oyunu, oyuncuları veya aracıları mağdur edecek davranışlarda bulunmuyoruz. Lumbercraft isimli oyunla ilgili sık sorulan soruları cevaplıyor ve bilmeyenlere oyunu tanıtıyoruz. Eğer bu oyunu 2021 yılında herhangi bir mağazadan indiremiyorsanız cihazlarınıza APK İndir seçeneğini tercih etmek için burayı kullanabilirsiniz. Aklınıza takılan ve sormak istediğiniz sorularınızı yorumlarda belirtin. İçeriğimiz güncellenmeye devam edilecektir.

Lumbercraft APK

Lumbercraft APK, Android cihazlarınıza oyunu oynayabilmenizi sağlayacak dosyadır. VOODOO tarafından geliştirilen Simülasyon kategorisindeki bu oyun dünya genelinde 15 milyondan fazla oyuncu tarafından indirilmiş durumda. Bu tür oyunlarda kesinlikle hile kullanmayın. Oyundan alacağınız zevki bitireceğiniz gibi hileli Lumbercraft APK dosyalarından zarar da görebilirsiniz. Daha önce bunlarla ilgili yapmış olduğumuz araştırmaları inceleyin.

Lumbercraft APK
Lumbercraft APK

Simülasyon oyunları gerçeğe en yakın grafik ve işleyişe sahip oldukları için her daim oyuncuların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Oynarken kendinizi daha çok oyuna kaptıracak ve konsantre olabileceğiniz Lumbercraft oyununa gelecek olan APK güncellemeleriyle ilgili bilgileri de buradan paylaşacağız.

Lumbercraft APK Nedir?

Lumbercraft APK oyununu paylaşan VOODOO uygulama mağazasında oyunu şu şekilde tanıtmış;

 • Ahşabı kesin.
 • Kasabanızı inşa edin.
 • Kulelerinizi inşa edin.
 • Düşmanlarınızı öldürün.
 • ve En Önemlisi Zevk alın.
Lumbercraft APK

Oyunun yaptığı resmi açıklamadan oyunla ilgili temel bilgilere sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

 • Android Sürümü: 4.4 ve sonrası
 • Boş Alan: 76 MB

Lumbercraft APK İndir

Lumbercraft APK İndir oyunun son sürüm dosyalarını indirmenizi sağlayacak anahtar kelimedir. Genellikle uygulama mağazalarında problemlerle karşılaşan oyuncular bu oyunu Android cihazlarına indirebilmek için bu aramayı yapıyorlar. Arama sonuçlarında karşınıza çıkan hileli içeriklerden uzak durmanızı öneriyoruz. Lumbercraft APK İndir için sizlere gerçek oyun dosyalarını tavsiye ediyor ve oraya yönlendiriyoruz. Bu sayede oyunu bulup indiremeyen veya oyunu ilk defa duyan oyuncular buradan gerçek dosyalara yönlenebilecekler.

Lumbercraft APK İndir
Lumbercraft APK İndir

2021 yılında gelen yeni güncellemelerle sizlere sürekli son sürüm dosyaları hakkında bilgiler sunacağız. Böylelikle aklınıza takılan soruların da cevaplarına ulaşmış olacaksınız. Eğer oyunla ilgili merak ettiğiniz bir sorunuz varsa veya bir hatayla karşılaşıyorsanız bize bildirebilirsiniz. Sizler için Lumbercraft oyunuyla ilgili Türkçe içerikler üretmeye özen göstereceğiz. Genellikle oyun haberleri paylaşan siteler bu tarz mobil oyunlarla ilgili güncel içerikler üretmiyorlar.

Aynı zamanda Lumbercraft APK dosyalarını indirecek olan oyuncular da bu bilgileri merak etmediklerini sanıyorlar. Fakat biz sizleri ve oyunu düşünerek hareket etmeye özen gösteriyoruz. Bu sayede hem oyuncuyu hem de oyun şirketini mutlu edecek içerikler üretmeye çalışıyoruz.

1.4.1 (Son Sürüm)

Lumbercraft APK İndir için şuanda 1.4.1 son sürüm dosyası bulunmaktadır. Bu dosyalar oyunun en güncel sürümünü içeriyor. Gelen güncellemeyle birlikte görülen oyun hiçi hatalar giderildiği gibi aynı zamanda oyuncuların istedikleri yeni özelliklerde eklendi.

Lumbercraft APK Nasıl İndirilir?

Lumbercraft APK dosyasını indirmek için öncelikle Android işletim sistemine sahip bir mobil akıllı cihazınız olması gerekiyor. Telefon veya Tablet cihazlarınıza oyunu indirmek için Google Play Store gibi oyunun yer aldığı uygulama mağazalarını açın. Oradan oyunu cihazlarınıza son sürüm olarak yükleyebilirsiniz. Eğer oyunu bulamıyorsanız sizlere sunduğumuz bağlantılardan oyuna ait güncel dosyalara erişebilirsiniz.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478