e
sv
Parking Master Multiplayer 2 - v1.2 1 APK İndir (2022) Son Sürüm

Parking Master Multiplayer 2 – v1.2 1 APK İndir (2022) Son Sürüm

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

1171 Kez İndirildi

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiactivePDF Inc

Parking Master Multiplayer 2 – v1.2 1 APK İndir ile son sürüm dosyalarını Android işletim sistemli cihazlarınıza hemen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Bu saye de uygulama mağazasından indirmeye gerek kalmadan en güncel versiyonunu hemen indirerek kullanmaya başlamanız için önünüzdeki tüm engelleri kaldırıyoruz. Son dönemler de popüler olan ve kullanıcıların sıklıkla aramaya başladı Parking Master Multiplayer 2 – v1.2 1 hakkındaki APK İndir araştırmalarında en önemli kaynak olmak adına bu içerik hazırlanmıştır. Eğer konuyla ilgili merak ettiğiniz veya sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır. Parking Master Multiplayer 2 – v1.2 1 APK İndir için içeriğimizi güncel tutmaya devam edeceğiz.

Parking Master Multiplayer 2 - v1.2 1 APK İndir (2022) Son Sürüm
Parking Master Multiplayer 2 – v1.2 1 APK İndir (2022) Son Sürüm

Sonunda, Parking Master Multiplayer 2 burada!

Hepsi bir arada: Çok oyunculu, açık dünya, yeni nesil grafikler ve gerçek otopark deneyimi. Karakterini seç, arabanı al ve arkadaşlarınla ​​oynamaya başla!

Bu sıradan bir araba park etme oyunu değil. Parking Master: Multiplayer oyununu isteklerinize göre geliştirdik ve park etme, yarış, drift, rol yapma ve daha fazlasıyla birlikte gerçek araba sürüş deneyimi sunuyoruz.

BÜYÜK HARİTA, FARKLI YERLER
Şehirlerde, otoyollarda, dağlarda ve daha fazlasında araba sürüş deneyimi. Yeni alanları keşfedin ve haritanın etrafındaki görevleri tamamlayın.

2022 Yılına ait en güncel dosyalara indirmeniz halinde tüm cihazlar da tam uyumlulukla çalışarak herhangi bir sorun ile karşılaşmanızı engelleyecek sisteme sahiptir. Burada Parking Master Multiplayer 2 – v1.2 1 ile ilgili APK uzantılı İndirme dosyalarının paylaşılma sebepleri bulunmaktadır. Kesinlikle Hileli dosyalardan uzak durulmuştur, amacımız tamamen kullanıcı dostu olarak Parking Master Multiplayer 2 – v1.2 1 için yardım sağlamaktır. Uygulama mağazalarından bunu indirmekte zorlananlar veya çeşitli sorunlarla karşılaşan kullanıcılar için yayınlama haklarının elinde bulunduran kuruluşların bağlantılarına yönlendirilmektedir. Kesinlikle düzenlenmiş veya sonradan işlem görmüş dosyalara yer ayırmıyoruz. Parking Master Multiplayer 2 – v1.2 1 1 APK İndir için içeriğimizi güncel tutmaya ve sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bu saye de en kapsamlı ve rehber niteliğindeki içerikle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz.

Parking Master Multiplayer 2 – v1.2 1 APK İndir (Son Sürüm)

Parking Master Multiplayer 2 – v1.2 1 dosyalarını telefonlarınıza, tabletlerinize veya diğer Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınıza indirmeniz ve çalıştırmanız için “APK” dosyalarını APK İndir bağlantısı ile paylaşıyoruz. Aynı zamanda İnternet sitemizde bu içeriği bilmeyenler olduğunu da düşünerek hareket ediyor ve sizlere tanıtıyoruz. Ayrıca Parking Master Multiplayer 2 – v1.2 1 APK İndir araştırması yapanların işlerine yarayacak bir çok önemli ve her yer de bulunmayan bilgi içeriklerine de bir yer ayırdık. Burayı daha detaylı kılmak ve diğer kullanıcılara da bilgi sağlamak adına sizler de deneyimlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Parking Master Multiplayer 2 – v1.2 1 APK İndir ile ilgili tüm güncellemeleri de sizlerle yine buradan ekstra paylaşmaya devam edeceğiz. Yardımcı olmak için yorumlar da bunu belirtmeniz oldukça önemli olacaktır.

AÇIK DÜNYA ÇOK OYUNCULU
Park etmekten daha fazlası! Açık dünya çok oyunculu modunda arkadaşlarınızla oynayın. Sürüş becerilerinizi gösterin, arkadaşlarınızla yarışın ve sokaklarda drift yapın.

YENİ NESİL GERÇEK GRAFİKLER
Bu oyunun grafik kalitesi, bir mobil araba oyunundan beklediğinizden daha fazla. Gerçek fizik, iç görünümler ve yepyeni arabalar. Gerçek dünyada olduğu gibi gerçek otopark deneyimini yaşayın.

BİRÇOK ARABA VE ARAÇ
Otobüs, kamyon, ambulans, itfaiye aracı, polis arabası, taksi, okul otobüsü vb. ile birlikte sürebileceğiniz 120’den fazla araba var. Klasikler, süper sporlar, pikaplar, ayarlı arabalar ve daha fazlası var. Aracınızı seçin ve özgürce oynamaya başlayın.

ÖZELLEŞTİRMELER, AYARLAR VE YÜKSELTMELER
Birçok özelleştirme seçeneği sizi bekliyor.
Motoru, frenleri, şanzımanı, egzozu ve aktarma organlarını yükseltebilirsiniz!
Gerçekçi motor seslerini duyun ve tuning ile arabanızı başka bir seviyeye yükseltin!

PARK GÖREVLERİ
Otopark becerilerinizi geliştirmeniz için 150’den fazla seviye mevcuttur. Farklı araçlarla oynayın ve verilen sürede görevleri tamamlayın ve bir park ustası olun! Bu araba park etme simülatörü, sürüş becerilerinizi başka bir seviyeye taşıyacak.

ARABA TİCARETİ
Çok oyunculu modda araba alıp satabilirsiniz!

YARIŞ
Çok oyunculu modda diğer oyuncularla yarışın ve onlara patronun kim olduğunu gösterin. Unutma, yarışmadan önce arabanı yükseltmelisin!

ROL OYNAMA
Mevcut farklı karakterler, araçlar ve görevler ile açık dünya modunda diğer oyuncularla rol oynayabilirsiniz.

ETKİNLİKLER
Tek oyunculu modda birkaç etkinlik var: Time Trial, Drift ve Parkour. Bu etkinlikleri oynayın, ödüllerinizi alın ve haritanın etrafındaki gizli sandıkları bulmak için keşfetmeye devam edin!

Bu Araba Park Etme Çok Oyunculu Oyununu oynayın ve sürüşün tadını çıkarın! Tamamen bedava!

Parking Master Multiplayer 2 - v1.2 1 APK İndir (2022) Son Sürüm
Parking Master Multiplayer 2 – v1.2 1 APK İndir (2022) Son Sürüm

Son sürüm dosyalarının önemli olmasının sebebi hem cihazlarınızın bunu sorunsuz çalıştırması hem de yeni güncellemelerden yararlanmanızda saklı. Eğer sürümler eskiyse cihazınız bunu çalıştırmayacaktır. Uygulama mağazalarında son sürüm dosyaları yer almaktadır, bu yüzden aracı sitelerde APK İndirmek istediğiniz zaman son sürüm dosyalara sahip olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Biz kullanıcılardan bu yükü almak adına sürekli olarak Parking Master Multiplayer 2 – v1.2 1 için dosyaları güncelliyor ve sizlere son sürüme ait en yeni dosyaları sunuyoruz.

Parking Master Multiplayer 2 – Versiyon 1.2.1 APK İndir (Android Son Sürüm Güncellemesi)

Parking Master Multiplayer 2 APK İndir için olan 1.2.1 yani son sürüm güncellemesi burada yer alıyor. Bu bilgilendirme deki amaç sizlere bu güncel dosyaları sunduğumuzu göstermek. İndirmek için sitemizin üst kısmında bulunan yeşil butonla simgelenmiş APK İndir seçeneğini tıklayarak hemen cihazlarınıza indirebilirsiniz. Bu saye de indirme işlemini en hızlı şekilde tamamladıktan sonra, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çoğu kullanıcı güncelleme işlemlerine önem vermiyor fakat; Güncelleme, bir şeyin eski olmaması, güncel olması anlamına gelmektedir. Yani günümüze uyarlanması, geliştirilmesi ya da yeniliklerin yüklenmesi şeklinde de açıklanabilir. Güncelleme, teknolojik cihazlar ve işletim sistemleri için daha sık kullanılır. Ayrıca güncel olmak farklı alanlarda da kullanılan bir tabirdir. Bu sebepler den dolayı sizler de Parking Master Multiplayer 2 – v1.2 1 APK İndir için kesinlikle bu dosyaların son sürüm olduğunu kontrol etmenizde ısrarımızın sebebi yatmaktadır.

Parking Master Multiplayer 2 – v1.2 1 APK Nedir?

Parking Master Multiplayer 2 - v1.2 1 APK İndir (2022) Son Sürüm
Parking Master Multiplayer 2 – v1.2 1 APK İndir (2022) Son Sürüm

Parking Master Multiplayer 2 – v1.2 1 APK bunu kullanmak isteyen Android işletim sistemine sahip akıllı cihaz kullanıcılarının indirmesi gereken dosya formatıdır. Sizlere daha iyi anlatmak adına bunu açıklama gereği duyduk. Bu saye de daha iyi anlayacak ve bir çok kafanız da yer alan soru işaretine cevap bulacaksınız. APK ya da tam adıyla Android Package Kit, Android platformunda kullanılan öntanımlı paket dosyası formatıdır. APK dosyaları Google Play gibi uygulama marketinin yanı sıra, Android tabanlı cihazlara uygulama sunan üçüncü taraf uygulama merkezleri ve BlackBerry 10.2.1 üzeri tüm cihazlarda kullanılabilmektedir. Aynı zamanda günümüzde sadece bu platform için üretilen bir birinden farklı binlerce içerik bulunmaktadır. Fakat bu tür sayfalarla sizlere hizmet etme amacımız, yayınlama platformlarında yaşanan sorunlardan dolayı sizleri mağdur etmek istememizden kaynaklanıyor.

Android, Google ve Open Handset Alliance tarafından, mobil cihazlar için geliştirilmekte olan, Linux tabanlı özgür ve ücretsiz bir işletim sistemidir. Sistem açık kaynak kodlu olsa da, kodlarının ufak ama çok önemli bir kısmı Google tarafından kapalı tutulmaktadır. Google tarafından ücretsiz sunulmasının sebebi, sistemin daha hızlı ve çabuk gelişmesi, birçok popüler marka tarafından kullanılması ve bu sayede reklamlarının daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamaktır. Google, Android sistemi üzerinde çalışan Google Play marketteki oyun ve uygulamalar üzerinde aldığı reklamları yayınlayarak para kazanmaktadır. Android’in desteklenen uygulama uzantısı “.apk”dır. Eğer Parking Master Multiplayer 2 – v1.2 1 APK İndir için kafanızda cevaplanmamış soru işaretleri bulunuyorsa aşağıdan yazabilirsiniz. Tüm sorularınız en hızlı şekilde cevaplanacaktır. Ayrıca içeriğimizi güncel tutarak sizlere bu konudaki en güncel ve yararlı içeriği sunmaya özen göstereceğiz.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478