e
sv
Şanslı Ol APK İndir

Şanslı Ol APK İndir (1.8)

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

1010 Kez İndirildi

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz

Şanslı Ol APK İndir ile oyunun 1.8 sürümünü indirmek isteyenlere buradan güncel bağlantıları paylaşıyoruz. Aynı zamanda oyun hakkındaki inceleme ve tanıtım yazılarımızı da okuyabilirsiniz. Şanslı ol oyununu oynamak isteyen değerli oyuncular için paylaştığımız 1.8 versiyonuna ait APK İndir bağlantıları buradan güncel bir şekilde yayınlanmaktadır. Sürümde nelerin yer aldığını ve nasıl indirme işlemlerini yapabileceğinizi aşağıda paylaşılan bağlantıdan öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Şanslı Ol APK dosyalarıyla ilgili aklınıza takılan bir şey olursa onları da cevaplıyoruz.

Şanslı Ol APK İndir (Versiyon 1.8)

Şanslı Ol APK dosyası indirmek isteyenlere versiyon 1.8 ile oyunu nasıl yükleyebileceğinizi öğretiyoruz. Yukarıda verdiğimiz bağlantı sayesinde hemen oyunu nasıl cihazlarınıza indirebileceğinize göz atın. Eğer oyunla ilgili sormak istediğiniz bir sorunuz olursa onu da yorumlarda yazmanız yeterli olacaktır. Şanslı Ol APK İndir oyunu deneyim fırsatı sunuyor. Tek tıklama sayesinde hemen oyunu Andorid işletim sistemli cihazlarınıza indirin ve oynamaya başlayın.

Şanslı Ol APK İndir seçeneklerinde versiyon 1.8 şuanda oyunun en son sürümüdür. Bu güncellemeyle birlikte oyuna bir çok yeni seviye eklendi ve oyunda görülen hatalar giderildi.

Şanslı Ol APK İndir (Son Sürüm)

Şanslı Ol APK İndir de Son Sürüm dosyalarıyla ilgili güncel bilgileri aşağıda paylaşıyoruz. Tüm gelen güncellemeleri ve güncellemelerde nelerin değiştiğini aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Oyunun Açıklaması:

Parkurun sonuna gelin ve yol boyunca bulduğunuz askılar için iyi bir kullanım bulmaya çalışın.

Görünümünüzün havuza uygun olduğundan emin olun, aksi takdirde fedailer girmenize izin vermez. Onlara rüşvet vermeye ÇALIŞMAYIN!

Şanslı Ol APK İndir: 1.5 v

1.5 versiyonu Şanslı Ol oyununa gelen ilk büyük güncellemedir. Bu güncelleme sonrasında oyunu çalıştırabilecek cihazların sayısı yükselmiştir. Aynı zamanda Tablet ve benzeri diğer Android cihazlarla da uyumlu hale getirilmiştir.

Şanslı Ol APK İndir: 1.0 v

Şanslı Ol oyunu Android platforma çıktığı zaman ilk APK dosyasını 1.0 v ile paylaşmıştır. Bu dosya oyunun ilk paylaşılan dosyasıdır.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478