e
sv
Score Hero 2 APK İndir (Son Sürüm) 2021

Score Hero 2 APK İndir (Son Sürüm) 2021

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

1358 Kez İndirildi

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiFirst Touch Games Ltd.

Score Hero 2 APK İndir ile son sürüm dosyalarını 2021 yılında cihazlarınıza hemen yükleyebilirsiniz. Futbol sevenlere yepyeni bir müjde gibi gelen oyuna ait güncel bilgileri içermektedir. First Touch Games Ltd. tarafından geliştirilen Spor kategorisindeki Score Hero 2 isimli oyun ülkemizde ve dünyada futbol tutkunlarının en severek oynadığı APK oyunlarının başında gelmektedir.

Bu tarz spor oyunlarıyla ilgili ülkemizde güncel içerik bulmak oldukça zor. Her ne kadar herkes birer takım tutsa veya maçları takip etse de, mobil platformlarda futbol sporuyla ilgili oyunları oynayan çok vatandaşımız yok. Bu yüzden genellikle APK paylaşma siteleri Score Hero 2 gibi oyunlarla ilgili son sürüm paylaşımları yapmıyorlar. Bu eksikliği gördüğümüz için bizde sizlere her güncelleme de yenileyeceğimiz ve tüm merak ettiklerinizi cevaplayabileceğimiz bir içerik oluşturmak istedik.

Dünya genelinde 2 milyondan fazla indirilen bu oyun, ülkemizde de yüzbinlerce mobil futbol oyunu seven tarafından indirilmiş durumda. Bir efsane olarak akıllara kazılan Score Hero oyununun 2 versiyonu olarak geliştirilen ve sunulan bu oyuna ait APK İndir dosyaları yukarıda yer almaktadır. “Hemen İndir” isimli yeşil butona basarak Android işletim sistemine sahip mobil akıllı cihazlarınıza oyunu yükleyebilirsiniz.

Score Hero 2 APK

Score Hero 2 APK, günümüzün en popüler futbol oyunlarının başında gelmektedir. Andorid işletim sistemine sahip telefonlarınız üzerinden bu oyunu oynamak istiyorsanız sizlere sunduğumuz son sürüm dosyalarını cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Tabi ki Google Play Store gibi uygulama mağazası üzerinden indirmenizi tavsiye ediyoruz, fakat uygulama mağazasından oyunu bulamadıysanız veya indirirken bir hata ile karşılaşıyorsanız verdiğimiz gerçek dosyalar işinize yarayacaktır.

Score Hero 2 APK
Score Hero 2 APK

Oyunun geliştiricileri yalnızca bir uygulama mağazasından oyunu sunmamaktadır. Resmi ve gerçek geliştiricilerin paylaştığı mağazaları tavsiye ediniz. Aksi halde Score Hero 2 APK dosyasını indirmek isterken illegal dosyalar indirerek hem kendinize hem de oyuna zarar verebilirsiniz. Bununla ilgili yaptığımız araştırma sonuçları aşağıdadır. Güvenliğiniz için bu araştırmaları da okumanızı öneriyoruz.

Score Hero 2 APK Nedir?

Score Hero 2 APK; YENİ BİR KAHRAMAN! Listelerin zirvesine çıkan ödüllü ve popüler mobil oyunun yepyeni devam oyunu!

Seni kimse tanımıyor ama potansiyelin olağanüstü. Bütün dünyanın yeteneklerini görmesi için yeteneklerinin açığa çıkmaları gerektiğini biliyorsun! Şut atarak, pas yaparak ve süperstarlığa giden yolda ilerleyerek Kahramanını ışıltılı bir kariyere başlat!

Score Hero 2 APK

Score Hero 2 APK ile İnanılmaz grafikler ile muhteşem animasyonlar ve aşırı gerçekçi oynanış! Artık resmi lisanslı, GERÇEK kulüpler ve ligler de var! Gerçek formalar ve amblemler en iyi futbol deneyimini sunuyor! Kahramanını gelecek vadeden bir futbolcudan küresel bir süperstara dönüştürürken heyecanın merkezinde olacaksın!

Bu, benzersiz bir futbol oyununun devam oyunu!

Score Hero 2 APK ÖZELLİKLERİ:
• Kahramanının futbol kariyerini izlerken heyecan verici yeni bir hikayenin KEYFİNİ ÇIKAR!
• Muhteşem goller AT, o ölümcül pası ver ve çılgın falsolu şutlarla topu doksana tak!
• Dünyanın en iyi liglerinden bazılarına ait 90’dan fazla resmi lisanslı takım MEVCUT! Hangi takımla sözleşme yapacaksın?
• GELİŞMİŞ grafikler, hareket yakalama tekniğiyle hazırlanan ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ animasyonlar ve aynı alışması kolay oynanış tarzı
• YEPYENİ Sonsuz Kahraman modu. Ne kadar ilerleyebilirsin?
• Dünyanın en iyi spikerlerinden biri olan ARLO WHITE’ın EFSANEVİ yorumlarının eşliğinde oynayacaksın!
• Kahramanının eşsiz görünüşünü ÖZENLE SEÇ ve görünümünü özelleştir.
• Kariyerinde ilerleyip harika ödüllerin kilidini açtıkça KUPALARLA ZAFERİN TADINI ÇIKAR!
• İlerlemeni cihazlar arasında eşitlemek için Facebook’a BAĞLAN

Score Hero 2 APK’da Şansını dene, gol at, KAHRAMAN ol!

Score Hero 2 APK Oyuncuları LÜTFEN DIKKAT
• Bu oyunu oynamak ücretsizdir ancak bazı ek içerik ve oyun içi öğeler gerçek para karşılığı satın alınabilir.
• Bu oyun bir internet bağlantısı gerektirir ve üçüncü parti reklamlar içerir.

Score Hero 2 APK İndir

Score Hero 2 APK İndir
Score Hero 2 APK İndir

Score Hero 2 APK İndir için oyunu indirmeden önce nedir? ve ne işe yarar? gibi tüm sorularınızın cevaplarını yukarıda paylaştık. Aynı zamanda 2021 yılı boyunca oyunun APK dosyalarına ait son sürüm dosyalarını buradan bulabileceğinizi de sizlere anlattık. Şimdi de APK İndir için araştırmalar yapan oyunculara bazı uyarılar da bulunacağız.

Özellikle yabancı kaynaklar Score Hero 2 oyunuyla ilgili illegal siteler oluşturmuş durumdalar. Sözde hile adı verdikleri dosyaların içersine zararlı yazılımlar yerleştiriyorlar. Bu zararlı yazılımlı dosyaları cihazlarınıza indirirseniz virüs bulaşabilir. Başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgileriniz bu bulaşan virüsle çalınabilir. Kesinlikle Score Hero 2 APK İndir seçeneğiyle size sunulan dosyaların gerçek dosyalar olduğundan emin olun.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478