e
sv
Seçim Oyunu 2 APK

Seçim Oyunu 2 APK İndir (1.1.1) Eski Sürüm

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

1937 Kez İndirildi

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiactivePDF Inc

Seçim Oyunu APK İndir ile yüklerken 1.1.1 yani ilk versiyonunu cihazlarınıza indirebilirsiniz. Oyunun en eski sürümü hakkındaki bilgiler. Bilindiği gibi çoğu oyun sever oynadıkları oyunun bir de eski sürümlerini oynamak isterler. Bunun amacı değişen grafikler, özellikler olmadan önceki ilk halinde aksiyonlar yaşamak.

Seçim Oyunu 2 APK İndir

Sizlere sunulan bağlantılar gerçek dosyaları içermektedir. Seçim Oyunu 2 APK İndir ile hiç bir şekilde hile ve illegal yazılım sunulmuyor. Oyun sever olarak gerçek geliştiricilere katkıda bulunmak, uygulama mağazalarında sorun yaşayanlara oyunu indirtmek gibi katkılar sunuyoruz. Kendinizi bir parti liderinden daha ileride tüm her şeyi organize ederken bulacaksınız. Partinin gidişatı ve rakip partilerin hamlelerini savuşturmaya çalışın. Seçim Oyunu 2 APK İndir adı altında yabancı sitelerin ülkemizde hileli dosyalar yaymaya çalıştığını görüyoruz.

Başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgileriniz çalınabilir. Bunun için Seçim Oyunu 2 APK İndir seçeneklerini ararken hileli dosyalardan uzak durun. Aksi halde yukarıda anlattığımız riskler peşinizi bırakmayacaktır.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478