e
sv
Secure VPN APK İndir

Secure VPN APK İndir (3.0.0)

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

849 Kez İndirildi

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiSecure VPN APK

Secure VPN APK İndir ile uygulamanın 3.0.0 sürümünü indirmek isteyenlere buradan güncel bağlantıları paylaşıyoruz. Aynı zamanda uygulama hakkındaki inceleme ve tanıtım yazılarımızı da okuyabilirsiniz. Secure VPN uygulamasını kullanmak isteyen değerli kullanıcılar için paylaştığımız 3.0.0 versiyonuna ait APK İndir bağlantıları buradan güncel bir şekilde yayınlanmaktadır. Sürümde nelerin yer aldığını ve nasıl indirme işlemlerini yapabileceğinizi aşağıda paylaşılan bağlantıdan öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Secure VPN APK dosyalarıyla ilgili aklınıza takılan bir şey olursa onları da cevaplıyoruz.

Secure VPN APK İndir (Versiyon 3.0.0)

Secure VPN APK dosyası indirmek isteyenlere versiyon 3.0.0 ile uygulamayı nasıl yükleyebileceğinizi öğretiyoruz. Yukarıda verdiğimiz bağlantı sayesinde hemen uygulamayı nasıl cihazlarınıza indirebileceğinize göz atın. Eğer uygulamayla ilgili sormak istediğiniz bir sorunuz olursa onu da yorumlarda yazmanız yeterli olacaktır. Secure VPN APK İndir uygulamayı deneyim fırsatı sunuyor. Tek tıklama sayesinde hemen uygulamayı Andorid işletim sistemli cihazlarınıza indirin ve oynamaya başlayın.

Secure VPN APK İndir seçeneklerinde versiyon 3.0.0 şuanda uygulamasının en son sürümüdür. Bu güncellemeyle birlikte uygulamaya bir çok yeni özellik eklendi ve uygulamada görülen hatalar giderildi.

Secure VPN APK İndir (Son Sürüm)

Secure VPN APK İndir de Son Sürüm dosyalarıyla ilgili güncel bilgileri aşağıda paylaşıyoruz. Tüm gelen güncellemeleri ve güncellemelerde nelerin değiştiğini aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Uygulamanın Açıklaması:

Secure VPN, ücretsiz VPN hizmeti sağlayan ışık hızında bir uygulamadır. Herhangi bir konfigürasyona gerek yoktur, sadece tek bir tuşla İnternet’e güvenli ve anonim olarak erişebilirsiniz.

Secure VPN, İnternet bağlantınızı şifreler, böylece üçüncü taraflar çevrimiçi etkinliğinizi izleyemez, bu da onu tipik bir proxy’den daha güvenli hale getirir, özellikle halka açık ücretsiz Wi-Fi kullanırken İnternet’inizin güvenliğini sağlar.

Amerika, Avrupa ve Asya’yı içeren küresel bir VPN ağı kurduk ve yakında daha da fazla ülkeye yayılacağız. Çoğu sunucunun kullanımı ücretsizdir, bayrağa tıklayabilir ve istediğiniz zaman sunucuyu değiştirebilirsiniz.

Neden Secure VPN’i seçmelisiniz?
✅ Çok sayıda sunucu, yüksek hızlı bant genişliği
✅ VPN kullanan uygulamaları seçin (Android 5.0+ gerekir)
✅ Wi-Fi, 5G, LTE/4G, 3G ve tümü ile çalışır mobil veri taşıyıcıları
✅ Kayıt tutmama politikası
✅ Akıllı sunucu seçimi
✅ İyi tasarlanmış kullanıcı arayüzü, az sayıda REKLAM
✅ Kullanım ve zaman sınırı yok
✅ Kayıt veya yapılandırma gerektirmez
✅ Ek izin gerektirmez
✅ Minimal boyut ve daha güvenli

Dünyanın en hızlı ve güvenli sanal özel ağı olan Secure VPN’i indirin ve tüm bu özelliklerin tadını çıkarın!

Secure VPN bağlantısı başarısız olursa, endişelenmeyin, sorunu düzeltmek için şu adımları takip edebilirsiniz:
1) Bayrak simgesine tıklayın
2) Sunucuları kontrol etmek için yenile düğmesine tıklayın
3) Yeniden bağlanmak için en hızlı ve en stabil sunucuyu seçin

Uygulamanın gelişmesini sürdürmek ve daha iyi hale getirmek için önerilerinizi ve iyi değerlendirmelerinizi bekliyoruz 🙂

VPN ile ilgili tanıtım

Bir sanal özel ağ (VPN), özel bir ağı genel bir ağ üzerinden genişletir ve kullanıcıların, cihazları doğrudan özel ağa bağlıymış gibi paylaşılan veya genel ağlar üzerinden veri gönderip almasını sağlar. Bu nedenle, VPN üzerinden çalışan uygulamalar özel ağın işlevselliğinden, güvenliğinden ve yönetiminden yararlanabilir.

Bireysel İnternet kullanıcıları, coğrafi kısıtlamaları ve sansürü atlatmak için veya kişisel kimlik ve konumu korumak amacıyla proxy sunuculara bağlanmak için işlemlerini bir VPN ile güvence altına alabilir. Bununla birlikte, bazı internet siteleri coğrafi kısıtlamalarının aşılmasını önlemek için bilinen VPN teknolojisine erişimi engeller.

VPN’ler çevrimiçi bağlantıları tamamen anonim yapamazlar, ancak genellikle gizliliği ve güvenliği artırabilirler. Özel bilgilerin ifşasını önlemek için VPN’ler tipik olarak tünel oluşturma protokolleri ve şifreleme teknikleri kullanılarak yalnızca kimliği doğrulanmış uzaktan erişime izin verir.

Mobil sanal özel ağlar, VPN’nin bir uç noktasının tek bir IP adresine sabitlenmediği, bunun yerine hücresel taşıyıcılardan gelen veri ağları gibi çeşitli ağlarda veya birden çok Wi-Fi erişim noktası arasında dolaştığı ayarlarda kullanılır. Mobil VPN’ler, güvenlik güçlerine, bir mobil ağın farklı alt ağları arasında gezinirken bilgisayar destekli görevlendirme ve suç veritabanları gibi görev açısından kritik uygulamalara erişim sağladıkları kamu güvenliği alanında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Secure VPN APK İndir: 3.0.11

Secure VPN APK dosyalarını araştırırken 3.0.11 bu uygulamanın en son çıkan son sürümüdür. En güncel dosyalar için bu sürüm olduğuna dikkat etmeniz oldukça önemli. Güncellemeyle birlikte uygulama da yapılan değişiklere dair detayları aşağıda listeledik. Daha sonra gelecek olan yeni güncellemelere dair detayları da yine buradan sizlerle paylaşacağız.

  • Daha fazla sunucu eklendi
  • VPN bağlantısının iyileştirilmiş performansı ve kararlılığı
  • Şimşek hızında, ücretsiz VPN’in keyfini çıkarın!

Secure VPN APK İndir: 3.0.9

VPN uygulaması kullanırken görülen hatalar bu güncellemeyle giderildi. Çoğu kullanıcının uygulamayı açarken veya DNS ayarlarını değiştirirken karşılaştığı hatalar artık görülmeyecektir. Bununla birlikte yeni ara yüz tasarımı da artık sizlerle olacak.

Secure VPN APK İndir: 3.0.7

Uygulamayı kullanırken çevirilerde yapılan hataların bir çoğu giderilmiş oldu. Anlamadığınız veya yanlış anlamanıza sebep olan dil sorunları düzeltilerek sizlere daha iyi hizmet verebilmesi için düzenlendi. Yaşanan aksaklıklar artık görülmeyecektir.

Secure VPN APK İndir: 3.0.4

Kullanıcıların çok istediği Secure VPN uygulamasındaki değişikler getirilmiş oldu. Aynı zamanda yine kullanıcıların ülke değiştirirken daha hızlı bir aşamaya ulaştıracak düzenlemeler de bu güncellemeyle yapıldı.

Secure VPN APK İndir: 3.0.2

Reklam gösterimi sırasında kullanıcılarda uygulama kapanması gibi hataların önüne geçildi. Uygulamayı sorunsuz kullanabilmeniz için alınan önlemler sıkılaştırdı. Aynı zamanda artan kullanıcılar için sistemsel genişletilmeler yapıldı. Uygulamada kasma veya donma gibi sorunlar gözükmeyecek.

Secure VPN APK İndir: 2.4.18

Bu getirilen güncelleme sonrasında VPN değişikliklerini sağlayan sunucular büyütüldü. Artık kullanıcılar daha hızlı İnternet hızlarına ulaşabilecekler. Böylelikle DNS değişikliklerinizde fazla düşen İnternet hızı sorunlarından kurtulmuş olacaksınız.

Secure VPN APK İndir: 2.4.16

Android cihazlarla olan uyumluluk ayarları güncellenmiştir. Telefon ve tabletlerde daha rahat kullanabileceksiniz. Böylelikle artık 5.0 Android işletim sistemi olan her cihaz uygulamayı rahatlıkla kurabilecek ve kullanabilecektir.

Secure VPN APK İndir: 2.4.11

Uygulamanın en büyük güncellemeleri arasında yer almaktadır. Uyumluluk sorunlarının giderilmesinin yanı sıra görülen önemli hatalar da engellenmiştir.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478