e
sv
Secure VPN APK İndir (Son Sürüm)

Secure VPN APK İndir (Son Sürüm)

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

1342 Kez İndirildi

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiSecure VPN APK

Secure VPN APK İndir ile uygulamanın son sürüm dosyalarını telefonlarınıza yükleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede Bedava bir şekilde Pro versiyonundan yararlanarak dilediğiniz yasaklı ve erişime kapatılmış sitelere giriş sağlayabilirsiniz. Secura VPN isimli uygulama, Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarda çalışması için tasarlanmıştır.

Bu yüzden uygulamayı kurmak istediğiniz zaman son sürümüne ait APK dosyalarını indirmeniz gerekiyor. Secura VPN APK dosyalarını paylaşırken sizlere her zaman en güncel halini sunuyoruz. Eğer uygulamanın dosyalarını indirirken güncel olmayan eski dosyaları indirirseniz kurulmayacaktır ve kurulsa dahi çalışmayacaktır. Bu yüzden gelecek güncellemelerde anında güncel olan son sürüm dosyalarına buradan erişebileceksiniz. Aynı zamanda daha önce gelen güncellemelerde de ne gibi değişiklikler olduğunun bilgilerini de yine buradan görebilirsiniz. İnsanlar erişime kapalı olan sitelere veya uygulamalara giriş yapmak istedikleri zaman VPN uygulamalarına ihtiyaç duyuyorlar. Günümüzde bu hizmeti ücretsiz olarak veren uygulamalar sınırlı olduğu için Secure VPN gibi bedava uygulamalara da ilgi yoğun oluyor. “APK İndir” araştırmaları yaptığınızda bu sonuca erişebilmeniz için içeriğimizi oldukça detaylandırdık. Aradığınız her şeyi burada rahatlıkla bulabileceksiniz.

Secure VPN APK İndir

Secure VPN APK İndir seçeneklerini sunarken son sürüm olmasına özen göstermekteyiz. Uygulamaya bir güncelleme geldiği zaman yine buradan indirmek istediğinizde uygulamanın en son sürümüne ulaşacaksınız. Android işletim sistemine sahip mobil akıllı telefonlarınız ve tabletlerinizde çalışmaktadır. Aynı zamanda Secure VPN APK dosyalarını Bilgisayar (PC) üzerinde de kullanabilirsiniz. Uygulamayı bilgisayarda oynamak istiyorsanız Emülatör programlarını tercih etmeniz gerekiyor.

Secure VPN APK İndir
Secure VPN APK İndir

Emülatör programı bilgisayara kurulan ve açıldığı zaman program içerisinde sanki bir Android telefon kullanıyormuş gibi deneyim sunan bir yazılımdır. Bu sayede Bilgisayarınız üzerinden telefondan uygulama oynarmış gibi her deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Secure VPN uygulamayı Bilgisayar (PC) üzerinden oynamak isteyenler öncelikle Emülatör programı yüklemeleri ve daha sonra buradan son sürüm dosyalarını yüklemeleri gerekiyor.

2021 yılı boyunca uygulamaya gelecek tüm güncellemeleri buradan takip edebileceksiniz. HOMA GAMES geliştirdiği Secure VPN isimli Araçlar kategorisindeki uygulamayla ilgili oldukça sık reklam vermektedir. Eğer uygulamayı sadece reklamlarda gördüyseniz ve hakkında bir fikriniz yoksa aşağıdan uygulamanın incelemesini okuyabilirsiniz. Bu sayede Secure VPN APK dosyalarını indirmeden önce uygulamayı daha iyi anlayabilir ve indirme fikrinizi gözden geçirebilirsiniz. Konuyla ilgili sormak istediğiniz sorularınızı aşağıdan yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır. Tüm sorularınız anında cevaplanacak ve güncel bilgilerle sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Secure VPN APK Nasıl İndirilir?

Secure VPN uygulamasını APK dosyalarını nasıl indirebileceğinizi bilmiyorsanız aşağıda anlattığımız adımları denemeniz yeterli olacaktır. Bu sayede uygulamayı daha kolay ve rahat bir şekilde indirip hızlıca oynamaya başlayabilirsiniz. Android işletim sistemi cihaz kullanıcıları herhangi bir APK dosyası indirmek istediklerinde onu nasıl indirebileceklerini bilemeyebiliyorlar. Bu yüzden yol göstermek ve zamanınızı boşa harcamamanız için bu yardımcı içeriği de eklemek istedik.

Gerekli süre: 5 dakika.

Secure VPN APK Nasıl İndirilir?

 1. İndirme Butonuna Tıklayın

  Sayfanın en üstünde yer alan “Hemen İndir” butonuna tıklayın.

 2. İndirme Sayfasına Geçin

  30 Saniye bekledikten sonra indirme sayfasına geçeceksiniz.

 3. Yükle Tuşuna Basın

  Yükle tuşuna bastığınızda “APK” dosyası cihazınıza inmeye başlayacak.

 4. Giriş Yapın

  İndirme tamamlandıktan sonra cihazınızın ana sayfasında indirdiğiniz dosyanın logosu belirecektir. Logosuna tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

Secure VPN APK Nasıl İndirilir?
Secure VPN APK Nasıl İndirilir?

Yakın bir zamanda Secure VPN APK İndir seçeneklerini kullanarak nasıl indirip oynamaya başlayabileceğinizle ilgili bir de yardımcı video yayınlayacağız. Eğer yukarıda anlattığımız adımları uygulamanıza rağmen uygulamayı indiremediyseniz veya kuramadıysanız bize bildiriniz.

Secure VPN APK Olarak İndirmeden Önce Sistem Gereksinimleri Kontrolü Yapın!

Secure VPN uygulamasını indirmeye karar verdiyseniz öncelikle sistem gereksinimleri kontrolünü yapmanızı öneriyoruz. Sistem gereksinimleri kontrolü oldukça önemlidir. Eğer kullandığınız Android işletim sistemli cihazınızın Android sürümü uygulamasının sürümüyle eşleşmiyorsa indiremezsiniz.

 • Gereken Android sürümü: 5.0 ve sonrası

Android Cihazlarda Sistem Gereksinimleri Kontrolünü nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

 1. Telefonunuzun Ayarlar uygulamasını açın.
 2. Alt taraflarda Sistem ardından Gelişmiş ardından Sistem güncellemesi’ne dokunun.
 3. “Android sürümü” ve “Güvenlik yaması düzeyi” bilgilerinizi görün.

Eğer cihazınızın Android sürümü yukarıdaki ile eşleşiyorsa Secure VPN APK İndir seçeneklerini kullanabilirsiniz demektir.

Secure VPN APK İndir (Son Sürüm)

Secure VPN APK İndir de Son Sürüm dosyalarıyla ilgili güncel bilgileri aşağıda paylaşıyoruz. Tüm gelen güncellemeleri ve güncellemelerde nelerin değiştiğini aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Uygulamanın Açıklaması:

Secure VPN, ücretsiz VPN hizmeti sağlayan ışık hızında bir uygulamadır. Herhangi bir konfigürasyona gerek yoktur, sadece tek bir tuşla İnternet’e güvenli ve anonim olarak erişebilirsiniz.

Secure VPN, İnternet bağlantınızı şifreler, böylece üçüncü taraflar çevrimiçi etkinliğinizi izleyemez, bu da onu tipik bir proxy’den daha güvenli hale getirir, özellikle halka açık ücretsiz Wi-Fi kullanırken İnternet’inizin güvenliğini sağlar.

Amerika, Avrupa ve Asya’yı içeren küresel bir VPN ağı kurduk ve yakında daha da fazla ülkeye yayılacağız. Çoğu sunucunun kullanımı ücretsizdir, bayrağa tıklayabilir ve istediğiniz zaman sunucuyu değiştirebilirsiniz.

Neden Secure VPN’i seçmelisiniz?
✅ Çok sayıda sunucu, yüksek hızlı bant genişliği
✅ VPN kullanan uygulamaları seçin (Android 5.0+ gerekir)
✅ Wi-Fi, 5G, LTE/4G, 3G ve tümü ile çalışır mobil veri taşıyıcıları
✅ Kayıt tutmama politikası
✅ Akıllı sunucu seçimi
✅ İyi tasarlanmış kullanıcı arayüzü, az sayıda REKLAM
✅ Kullanım ve zaman sınırı yok
✅ Kayıt veya yapılandırma gerektirmez
✅ Ek izin gerektirmez
✅ Minimal boyut ve daha güvenli

Dünyanın en hızlı ve güvenli sanal özel ağı olan Secure VPN’i indirin ve tüm bu özelliklerin tadını çıkarın!

Secure VPN bağlantısı başarısız olursa, endişelenmeyin, sorunu düzeltmek için şu adımları takip edebilirsiniz:
1) Bayrak simgesine tıklayın
2) Sunucuları kontrol etmek için yenile düğmesine tıklayın
3) Yeniden bağlanmak için en hızlı ve en stabil sunucuyu seçin

Uygulamanın gelişmesini sürdürmek ve daha iyi hale getirmek için önerilerinizi ve iyi değerlendirmelerinizi bekliyoruz 🙂

VPN ile ilgili tanıtım

Bir sanal özel ağ (VPN), özel bir ağı genel bir ağ üzerinden genişletir ve kullanıcıların, cihazları doğrudan özel ağa bağlıymış gibi paylaşılan veya genel ağlar üzerinden veri gönderip almasını sağlar. Bu nedenle, VPN üzerinden çalışan uygulamalar özel ağın işlevselliğinden, güvenliğinden ve yönetiminden yararlanabilir.

Bireysel İnternet kullanıcıları, coğrafi kısıtlamaları ve sansürü atlatmak için veya kişisel kimlik ve konumu korumak amacıyla proxy sunuculara bağlanmak için işlemlerini bir VPN ile güvence altına alabilir. Bununla birlikte, bazı internet siteleri coğrafi kısıtlamalarının aşılmasını önlemek için bilinen VPN teknolojisine erişimi engeller.

VPN’ler çevrimiçi bağlantıları tamamen anonim yapamazlar, ancak genellikle gizliliği ve güvenliği artırabilirler. Özel bilgilerin ifşasını önlemek için VPN’ler tipik olarak tünel oluşturma protokolleri ve şifreleme teknikleri kullanılarak yalnızca kimliği doğrulanmış uzaktan erişime izin verir.

Mobil sanal özel ağlar, VPN’nin bir uç noktasının tek bir IP adresine sabitlenmediği, bunun yerine hücresel taşıyıcılardan gelen veri ağları gibi çeşitli ağlarda veya birden çok Wi-Fi erişim noktası arasında dolaştığı ayarlarda kullanılır. Mobil VPN’ler, güvenlik güçlerine, bir mobil ağın farklı alt ağları arasında gezinirken bilgisayar destekli görevlendirme ve suç veritabanları gibi görev açısından kritik uygulamalara erişim sağladıkları kamu güvenliği alanında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Secure VPN APK İndir: 3.0.11

Secure VPN APK dosyalarını araştırırken 3.0.11 bu uygulamanın en son çıkan son sürümüdür. En güncel dosyalar için bu sürüm olduğuna dikkat etmeniz oldukça önemli. Güncellemeyle birlikte uygulama da yapılan değişiklere dair detayları aşağıda listeledik. Daha sonra gelecek olan yeni güncellemelere dair detayları da yine buradan sizlerle paylaşacağız.

 • Daha fazla sunucu eklendi
 • VPN bağlantısının iyileştirilmiş performansı ve kararlılığı
 • Şimşek hızında, ücretsiz VPN’in keyfini çıkarın!

Secure VPN APK İndir: 3.0.9

VPN uygulaması kullanırken görülen hatalar bu güncellemeyle giderildi. Çoğu kullanıcının uygulamayı açarken veya DNS ayarlarını değiştirirken karşılaştığı hatalar artık görülmeyecektir. Bununla birlikte yeni ara yüz tasarımı da artık sizlerle olacak.

Secure VPN APK İndir: 3.0.7

Uygulamayı kullanırken çevirilerde yapılan hataların bir çoğu giderilmiş oldu. Anlamadığınız veya yanlış anlamanıza sebep olan dil sorunları düzeltilerek sizlere daha iyi hizmet verebilmesi için düzenlendi. Yaşanan aksaklıklar artık görülmeyecektir.

Secure VPN APK İndir: 3.0.4

Kullanıcıların çok istediği Secure VPN uygulamasındaki değişikler getirilmiş oldu. Aynı zamanda yine kullanıcıların ülke değiştirirken daha hızlı bir aşamaya ulaştıracak düzenlemeler de bu güncellemeyle yapıldı.

Secure VPN APK İndir: 3.0.2

Reklam gösterimi sırasında kullanıcılarda uygulama kapanması gibi hataların önüne geçildi. Uygulamayı sorunsuz kullanabilmeniz için alınan önlemler sıkılaştırdı. Aynı zamanda artan kullanıcılar için sistemsel genişletilmeler yapıldı. Uygulamada kasma veya donma gibi sorunlar gözükmeyecek.

Secure VPN APK İndir: 3.0.0

Secure VPN APK ile ilgili uygulamayı kullanırken bilinmeyen özelliklerin anlaşılmasını sağlayacak açıklamalar eklendi. Uygulamanı nasıl kullanılabileceğini ilk girişinizde öğreneceksiniz. Bu sayede hiç kimse zorluk çekmeden uygulamanın nasıl çalıştığını öğrenmiş olacak.

Secure VPN APK İndir: 2.4.18

Bu getirilen güncelleme sonrasında VPN değişikliklerini sağlayan sunucular büyütüldü. Artık kullanıcılar daha hızlı İnternet hızlarına ulaşabilecekler. Böylelikle DNS değişikliklerinizde fazla düşen İnternet hızı sorunlarından kurtulmuş olacaksınız.

Secure VPN APK İndir: 2.4.16

Android cihazlarla olan uyumluluk ayarları güncellenmiştir. Telefon ve tabletlerde daha rahat kullanabileceksiniz. Böylelikle artık 5.0 Android işletim sistemi olan her cihaz uygulamayı rahatlıkla kurabilecek ve kullanabilecektir.

Secure VPN APK İndir: 2.4.11

Uygulamanın en büyük güncellemeleri arasında yer almaktadır. Uyumluluk sorunlarının giderilmesinin yanı sıra görülen önemli hatalar da engellenmiştir.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478