e
sv

Simcity buildit Apk İndir 2023 (Son Sürüm)

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

202 Kez İndirildi

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiactivePDF Inc

SimCity BuildIt, Electronic Arts (EA) tarafından üretilen ve iOS, Android, Windows Phone ve BlackBerry 10 platformları için ücretsiz olarak kullanılabilen bir şehir kurma ve yönetme simülasyonudur. Oyuncular, kendi şehirlerini inşa ederken kamu hizmetlerini, yolları, bina ve diğer tesisleri yönetmek için sorumluluk alırlar.

Simcity buildit Apk İndir

Oyuncular, küçük bir şehir ile başlayıp zamanla büyümeyi ve gelişmeyi hedeflerler. Binaların inşa edilmesi, yolların ve diğer kamu hizmetlerinin yapılandırılması ve yenilenmesi gereklidir. Bu işlemleri gerçekleştirirken oyuncular, enerji, su, kanalizasyon ve diğer hizmetlerin yanı sıra yaşam alanı ve işletme alanı gibi konuları da dikkate almalıdır.

SimCity BuildIt’deki şehir oluşturma işlemi, gerçekçi bir şekilde tasarlanmış grafikler ve dokunmatik ekranın kullanımıyla çok kolaydır. Oyuncular, bölgenin coğrafyasını inceleyerek, yolları ve diğer tesisleri yerleştirirler. Ayrıca, binaların inşası için gerekli olan malzemeleri toplamak için üretim tesisleri yapılandırırlar.

Oyuncular, SimCity BuildIt’te diğer oyuncularla da etkileşime geçebilirler. İşbirliği yaparak, birbirlerine yardım ederek ve kaynakları değiştirerek birbirlerinin şehirlerinin gelişimine katkıda bulunabilirler. Ayrıca, oyuncular ayrıca turnuvalara katılarak ve diğer oyuncularla yarışarak özel ödüller kazanabilirler.

SimCity BuildIt, sadece şehir inşa etme ve yönetmekle ilgilenen oyuncular için harika bir simülasyon oyunudur. Oyun, gerçekçi grafikleri, eğlenceli oynanışı ve sosyal özellikleriyle oyuncular tarafından çok sevilmektedir. Eğer siz de bir şehir planlamacısı olmak ve kendi şehrinizi oluşturmak istiyorsanız, SimCity BuildIt APK’yı indirin ve hayal gücünüzü kullanarak dünyalarınızı yaratın.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478