e
sv

stumble guys Apk Son Sürüm

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

367 Kez İndirildi

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiactivePDF Inc

Stumble Guys, 32 oyuncuya kadar savaşa katılabileceğiniz eğlenceli bir çok oyunculu aksiyon oyunudur. El ele zaferle çıkmak için her türlü farklı zorluğun üstesinden gelmek size kalmış. Fall Guys’ın orijinal öğelerinin çoğunu toplayan bu oyun, orijinalin kaldığı yerden devam ediyor ve bugün akıllı telefonlarda en iyi Fall Guys klonlarından biri olmaya hazırlanıyor.

Bu Takeshi’s Castle tarzı oyunda, ilk maçtan son maçınıza kadar renkli bir arka plan size eşlik edecek. Her biri, bitiş çizgisine ulaşana kadar engellerden kaçmanın size bağlı olduğu üç farklı testten oluşur. Söylemesi yapmaktan daha kolay olsa da, her zaman bir şekilde halledeceksiniz. Özellikle rakiplerinizin sevimli olduğu düşünüldüğünde – devasa büyüklükte kardan adamlar, renkli düşen platformlar, dönen kapılar, devasa yıkım topları … Bu oyunda çılgın aksiyon unsurlarının sonu yok.

stumble guys Apk Son Sürüm APK İndir (2022)

stumble guys Apk Son Sürüm son sürüm dosyalarını arayanlar için 2022 yılında aradığınız en kaliteli dosyaları sizlere sunmak adına bu içeriği oluşturduk. Öncelikle uygulama ve oyunlarla ilgili hazırladığımız bu içerikler de, merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevaplarını bulabileceksiniz. APK dosyalarını indirmeden önce yüklemek istediğiniz sürümün cihazınızla uyumlu olup olmadığını kontrol ediniz. Her APK dosyalarını her Android işletim sistemli telefonlar veya cihazlar açacak diye bir kaide bulunmamaktadır. Fakat biz bu tür sorunların önüne geçebilmek adına genellikle herkesin kullanabileceği güncel dosyaları paylaşmaya önem göstermekteyiz. stumble guys Apk Son Sürüm APK İndir için bulunan bağlantılar da tamamen tüm cihazlarla uyumlu olabilecek potansiyele sahiptir. Eğer bu konu hakkında merak ettiğiniz sorularınız varsa, aşağıdan yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır. Her gün cevaplanmamış bu tür önemli sorularınızı cevaplayarak içeriği stumble guys Apk Son Sürüm ile ilgili detaylı bir rehbere çevireceğiz.

Son dönemlerde popüler olan ve herkes tarafından “APK İndir” şeklinde aranan stumble guys Apk Son Sürüm hakkında gelecek güncellemelerle ilgili bilgileri de sizlerle yine buradan paylaşacağız. Telefon veya tabletlerinize nasıl indirebileceğinizi bilmiyorsanız, aşağıda anlattığımız adımları uygulayabilirsiniz. Bu sayede stumble guys Apk Son Sürüm cihazlarınıza rahat bir şekilde kurulacak ve hemen kullanmaya başlayabileceksiniz. APK İndir seçeneklerinin yanı sıra İOS cihazlar için de kullanabileceğiniz dosyalarla ilgili detayları yine sizlerle paylaşacağız. stumble guys Apk Son Sürüm hakkındaki güncel detayları sunmaya devam ediyoruz. APK Mavi olarak sizlerin işine yarayacak bu tür önemli ve aranan dosyalarla ilgili bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.

stumble guys Apk Son Sürüm APK Nedir?

-Stumble Guys, 32 oyuncunun gerçek zamanlı oynadığı, bir oyuncu zafere ulaşana kadar artan kaos içinde, tur üstüne turda seviye atlayarak mücadele edilen, elemeli bir devasa çok oyunculu oyundur.
Saçma mücadeleler ve garip nesnelerin olduğu silsilenin içinde dalarak rakiplerini saf dışı bırak ve her şeyin üstesinden gelerek zafere ulaş!

stumble guys Apk Son Sürüm APK Olarak Nasıl İndirilir?

stumble guys Apk Son Sürüm uygulaması veya oyunlarını Android işletim sistemli akıllı telefonlarınıza indirmek istediğinizde, APK Mavi sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda stumble guys Apk Son Sürüm için gelen güncellemeleri de yine burada yapma fırsatınız bulunmaktadır. Sizlerle paylaşılan dosyalar tamamen son sürüm dosyalarını içeriyor. Cihazlarınıza nasıl indirip, kurulum işlemini yapacağınızı bilmiyorsanız bu adımları izlemeniz yeterli olacaktır. Ayrıca konuyla ilgili videolu anlatım da yakında gelecektir. Sitenin üstünde bulunan yeşil butondaki İndir yazısına tıklayın ve dosyaları cihazınıza kaydedin. Ardından cihazınıza yüklenen stumble guys Apk Son Sürüm dosyasına tıklayarak kurulum işlemini tamamlayın. Bu sayede son sürüm dosyaları yüklenecek ve hemen kullanmaya başlayabileceksiniz.

Stumble Guys beta ne zaman çıktı?

Stumble Guys ne zaman yayınlandı? Stumble Guys‘ın ilk versiyonu 12 Şubat 2021 tarihinde yayınlandı. O zamandan beri çeşitli iyileştirmeler ve yeni oyun modları ile sürekli olarak güncellendi.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478