e
sv

Subway surf Apk İndir (Son Sürüm) 2023

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

299 Kez İndirildi

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiactivePDF Inc

Subway surf Apk İndir oyunun son güncel durumu hakkında yapılan araştırmalar yaptık son zamaanların en çok oynan popüler oyunları arasında olan Subway surf Apk İndir oyunu geniş bir oyucu kitlesine sahiptir. Subway surf Apk İndir oyunu hakkında yabancı ve yerli kaynaklar üzerinden yapılan araştırmalar sonucu da bu içeriği tasarladık ve siz takipçilerimizde gele yoğun istekler üzerine Subway surf Apk İndir oyuna sitemizde yayınlama kararı aldık.

Subway surf Apk İndir

Subway Surfers, DASH as your fast as you can! isimli bir mobil oyun. Kiloo Games ve SYBO Games tarafından geliştirilmiştir. Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar için üretilmiştir. Oyuncular, istedikleri bir karakteri seçer ve tren istasyonlarında koşar. Hedefleri, engellere çarpmadan ve koruyucu bir güç veya madeni para toplayarak puanlarını artırmaktır.

Oyuncular, tren railsinde koşarak yeteneklerini gösterebilirler. Tren, süratle yaklaşırken, oyuncular kovalamaca oyununda koşarak engellerden kaçmaya çalışırlar. Yol boyunca madeni para ve diğer öğeleri toplayarak, güçlendiriciler elde etmek mümkündür. Güçlendiriciler, karakterin hızını arttıran, jetpack sağlayan ve diğer öğeleri içeren bir dizi araçtır.

Subway Surfers, yüksek puanları hedefleyen bir oyun. Eğlenceli ve bağımlılık yapan oynanışıyla, birçok insanın favori mobil oyunlarından biridir. Bu nedenle oyunda birçok yarışma ve ödül düzenlenmektedir. Ayrıca, oyunun popüler şehirlerde geçen sürümleri de bulunmaktadır.

Subway surf Apk İndir nedir?

son sürüm. Subway Surfers trenlerin sürekli son hızla geçtiği tehlikeli bir istasyondan polisten kaçmak zorunda kalacağınız bir platform oyunudur. Çarptığınız anda oyunun biteceği ve kolluk kuvvetlerinin sizi yakaladığı renkli bir görsel tarza sahip sonsuz bir koşucudur.

Oyun düzenli olarak güncellenmektedir ve oyunculara yeni seviyeler, karakterler ve diğer özellikler sunmaktadır. Ayrıca, oyunda yüzlerce farklı koşucu mevcuttur ve her biri özgün bir hikayeye sahiptir.

Sonuç olarak, Subway Surfers, dünyanın dört bir yanındaki insanlar tarafından sevilen, eğlenceli ve bağımlılık yapan bir mobil oyun. Oyun, her yaştan insanın keyifle oynayabileceği bir yapıya sahiptir. Mobil cihazınızı kullanarak hemen deneyebilirsiniz!

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478