Teacher Simulator Nedir?

Teacher Simulator APK olarak paylaştığımız dosyalar ile nasıl oyunu son sürüm olarak indirebileceğinizden bahsetmiştik. Bu sayede oyunu yüklemek isteyenler hemen akıllı cihazlarına oyunu kurabilecekler. Oyunu indirmeden önce ne olduğunu merak edenler içinde küçük bir tanıtım niteliğinde ne olduğundan bahsediyoruz.

Dünyanın En İyi Öğretmeni Olmak İçin Gerekenlere Sahip Misiniz? Öğretmen Simülatörü İle Hemen Öğrenin!

Eğitim dünyasında kendinizi kanıtlamaya hazır mısınız? Öğretmen Simülatörü, sizi ortaokulun karmaşıklıklarının üstesinden gelen özel bir eğitimcinin yerine geçmeye davet ediyor. Genç beyinleri şekillendirme görevinizi üstlenin ve öğretme, ödevlere not verme, soruları yanıtlama gibi görevlerle dolu bu ilgi çekici okul simülatöründe yeteneklerinizi test edin.

Dinamik Bir Okul Hayatı Deneyimi

Öğretmen Simülatörü, size sınavlarla mücadele etme, yazım zorlukları yapma ve daha fazlasını içeren dinamik bir okul hayatı sunuyor. Öğrencilere rehberlik ederek lise hikayelerinde onlara yardımcı olun ve kağıtları hassas bir şekilde işaretleyerek mükemmelliğe ulaşın. Öğretmen hayatını benimseyin ve öğrencilerinizin ihtiyaç duyduğu harika öğretmen olabilir misiniz, yoksa kötü bir öğretmen olarak mı kalacaksınız? Eğitim ve ilhamın mükemmel bir karışımını yaratmanın önemini keşfedin.

Soruları Yanıtlamanın ve Ödevlere Not Vermenin Heyecanı

Soruları yanıtlamanın, ödevlere not vermenin ve kalabalık bir sınıfı yönetmenin heyecanını yaşayın. Bu görevlerde başarılı olabilir ve imrenilen A notlarına ulaşabilir misiniz? Yoksa ara sıra geçme başarısızlıklarıyla mı karşılaşacaksınız? Her sınav, parlama şansı ve her sınıf, büyüme fırsatı sunar. Eğitim koridorlarında gezinirken sürprizlerle, dönüşlerle ve beklenmedik olaylarla dolu bir lise deneyimini yaşayın.

Öğretmen Simülatörünün Özellikleri

 • Hile yapan öğrencileri prense gönderin
 • Öğrencilerinizin sorularını yanıtlayın
 • Kalemlerinizi keskinleştirin
 • En iyi öğretmen olun

Öğretmen Simülatörüne Abone Olun

Öğretmen Simülatörü VIP Üyelik ile aşağıdaki avantajlara sahip olabilirsiniz:

 • Yeni ‘Sanat ve El Sanatları’ Mini Oyunu
 • VIP Kıyafeti
 • Reklamsız Oyun Deneyimi
 • x2 Kazanç

Abonelik Bilgileri

Öğretmen Simülatörü VIP Üyelik erişimi iki üyelik seçeneği sunar:

 1. 3 günlük ücretsiz deneme süresinin ardından haftalık 5,49 ABD doları tutarında haftalık abonelik.
 2. Aylık 14,49 ABD Doları tutarında aylık abonelik.

Abonelik satın alındıktan sonra, oynayabileceğiniz özel bir ‘Sanat ve El Sanatları’ Mini Oyunu, VIP kıyafeti, reklamsız oyun deneyimi ve iki kat kazanç elde edebilirsiniz. Bu otomatik olarak yenilenebilir bir aboneliktir ve ödeme onaylandıktan sonra hesabınıza yansıtılır. Sürenin bitiminden 24 saat önce aboneliğinizi iptal etmediğiniz sürece abonelik yenilenir. Yenileme için de hesabınızdan ücret alınacaktır. Fiyatlar Amerika Birleşik Devletleri’ndeki müşteriler içindir ve diğer ülkelerdeki fiyatlar değişebilir. Fiili ücretler yerel para birimine çevrilebilir.

Deneme Sonu ve Abonelik Yenileme

 • Satın alma onayının ardından ödeme iTunes hesabınızdan tahsil edilir.
 • Cari dönemin bitiminden 24 saat önce aboneliğinizi iptal etmediğiniz sürece abonelik yenilenir.
 • Hesap, cari dönemin bitiminden 24 saat önce, haftalık aboneliğin standart ücreti üzerinden yenileme için ücretlendirilecektir.
 • Kullanıcı, mağazada satın alma işleminden sonra kullanıcı hesabı ayarlarına erişerek aboneliği ve otomatik yenilemeyi yönetebilir.
 • İptal yok Aktif abonelik süresi boyunca mevcut aboneliğin tamamına izin verilir.
 • Ücretsiz deneme süresinin kullanılmayan kısmı, abonelik satın alındığında kaybedilir.

Bir Deneme veya Aboneliğin İptal Edilmesi

Ücretsiz deneme süresi içinde bir aboneliği iptal etmek için, mağazadaki hesabınız aracılığıyla iptal etmeniz gerekir. Ücretlendirilmekten kaçınmak için bu, ücretsiz deneme süresinin bitiminden en az 24 saat önce yapılmalıdır.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478