e
sv
Vegas Gangsteri Apk İndir 2022

Vegas Gangsteri Apk İndir 2022

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

1189 Kez İndirildi

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiactivePDF Inc

Gangstar Vegas MOD APK 2022– VIP / ELMAS / PARA HİLELİ Uygulama bilgileri Gangstar Vegas MOD APK (PARA / ELMAS HİLELİ, VIP 10), Gameloft yayıncısından etkileyen ve alımlı bir fiil oyunu. Elbette bu yayıncı bizim açımızdan ecnebi değil, şayet Asphalt oyun serisinin hayranıysanız, Gameloft’un Fransa’dahi büyük bir geliştirici ve yayıncı olduğunu bilmelisiniz. Elbette bu yayıncı bizim açımızdan ecnebi değil, şayet Asphalt oyun serisinin hayranıysanız, Gameloft’un Fransa’dahi büyük bir geliştirici ve yayıncı olduğunu bilmelisiniz.

Vegas Gangsteri Apk İndir 2022

Gangstar Vegas ile alakalı Gameloft şimdilik dünya genelinde yirmi bir oyun geliştirme stüdyosuna sahiptir ve şunlar ilk olarak taşınabilir oyunlara odaklanmaktadır. Ubisoft’un ortak yaratıcısı Michel Guillemot yönünden kurulan bu oyun şirketi, en çok Java oyunlarıyla alakalı. Eski oyunları dahi epey enteresan, fakat şimdi yalnızca Android ve iOS işletim sistemlerine odaklanıyorlar. Dokunmatik ekranlı oyun platformunda,  , ,   gibi oyunlar … onları birinci şahıs nişancı oyunlarında ve yarış türü oyunlarda bir marka durumuna getirdi. Ama bugün sizlere Rockstar Games’in en iyi yarış oyunu ile oyun serisinin birleşimi olan Gangstar Vegas isimli yesyeni bir oyunu tanıtmak istiyorum. Gangstar Vegas, yoğun yarış, kötü meşhur gangsterlerin karşılıklı tasfiyesini deneyimleyeceğiniz yahut kumarhanede şansınızı deneyeceğiniz Las Vegas’ta bulunmaktadır.

Oyunda, bir Mafya patronu olarak enkarne olacaksınız ve sizi görevden almayı planlayan pekçok şahıs var. Silahlı çatışmalara ve boğucu kovalamacalara katılmalısınız. Sadece bu dahi değil, bunun beraberinde bu şehrin her yerinde aranıyorsunuz. Ancak, emriniz altında hala sadıklar var, göreviniz kötü meşhur Mafya çetenizi yineleme inşa etmek ve bu şehre hükmetmek. Yeraltı dünyasındaki konumunuzu yineleme kazanmak için sırtınızı bıçaklayanlardan ve size itaatsizlik edenlerden kurtulun. Şu anda, Grand Thief Auto V Roleplay olan bilindik bir açılmış dünya oyunu var, oyun bir sunucuda pekçok oyuncuya imkan tanıyor ve birbirleriyle etkileşime girebiliyor. Ve Gangstar Vegas’ın dahi bu türlü bir dünyası var, görevler üstlenebilir, başka oyuncularla etkileşime girebilir, devamlı yenilenen sıralamalarda sıralamanızı görebilirsiniz. Konuyu kavramak için görevler almanın beraberinde, yarış alan okumalarına, atışlara, … Oyun Grand Thef Auto ile aynı kontrole sahiptir .

Vegas Gangsteri Apk İndir 2022

Oyunda, para kazanmak ve bu kentte gücünüzü meydana koymak için bankaları, kumarhaneleri de soyabilirsiniz. Çaldığınız parayla, onları kullanarak çetenizi oluşturabilir yahut koleksiyonunuza olağanüstü arabalar ekleyebilir ve şehirler arasındaki boğucu otomobil yarışlarında kullanabilmeniz mümkün. AR Modu “Watch Dog” gibidir, pc korsanları binanın yapısını keşfetmek için tepedeki kameraları kullanır ve kendi amaçları için sisteme girmeye çalışır. Bu oyunda, geceleri Las Vegas şehrini üstten görmek için de kullanabilmeniz mümkün. Binaların ışıkları kenti her zamankinden daha hoş duruma getirecek. Grafik yönünden, Gangstar Vegas, oyundaki yolları, etrafı ve karakterleri tasarlamak için 3D grafik teknolojisini kullanıyor. Bu, oyunu daha realist duruma getirecek. Karakterlerin ve arabaların hareketleri, oyuncuların en iyi tecrübeye sahip olması için optimize edildi ve yayıncı dahi bu taşınabilir oyunun PC oyunları kadar hoş olma ihtimalini tasdik etmek istiyor. Ek olarak, oyun bunun beraberinde oyuncunun tecrübesini çoğaltmak için hem birinci üstelik üçüncü görüşleri entegre ediyor, oyuncuların pekçok açıdan hissetmesini istiyorlar. Gangstar Vegas MOD APK versiyonu Gangstar Vegas’ı kurma ve kullanım talimatları mühim: Açarken interneti kapatın ve oyun oynayın! Oyunun ilk lansmanı alttaki gibi yapılmalıdır: Gangstar 4’ün Wifi yahut taşınabilir ağlara bağlanmasını önlemek için kullanın Adım 1 Adım 2 Adım 3  : Bu oyunu daha evvela Google Play’den hiç yüklemediyseniz, belirtildiği gibi yüklenmiş olduğu durumda oyunu açarken bir Lisans Hatası hatasıyla karşılaşabilirsiniz. Lütfen onarmak için alttaki adımları izleyin: Android için Gangstar Vegas MOD APK indir Gangstar Vegas’ın günlük hayatın gizli köşelerini mevzu alan epey olağanüstü bir oyun olduğu özetlenebilir, yeraltı dünyasının patronları şehre hakimdir. Mafyanın hayatını merak ediyor musunuz? Yeraltı dünyasına katılma tehlikesi? Bu oyunu deneyimledikten sonra tümü cevaplanacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Gangstar Vegas Las Vegas ayaklarının altında 5.6.0k 2 Nis 2022 Notlar Daha çok bilgi Önceki sürümler Bu programlamayı oyla Oylama yorumlar Bu programlamayı seviyorum, evvelki versiyonları yükleyebilir ve offline oynayabilirsiniz gangstar vegas highley comcompersed Harika, hoş, kusursuz, olağanüstü, keyifli. Vegas Gangsteri Apk Son Sürüm Vegas Gangsteri Apk Para Hileli Modu İndirin Vegas Gangsteri Apk , Gameloft SE yönünden yayılan, serbest dolaşımlı, fiil ve serüven dolu bir açılmış dünya oyunudur. Oyun mağazasında yüz milyondan çok indirmeye sahip. Suçlar, çete savaşları, yarış, ateş etme, klan komploları dünyasına adım atın ve reel rock yıldızı gangstar olun. Ama Vegas’ta kuvvetli bir gangster olan Frank Veliano ile tanışır. Frank bir boks maçı ayarlar ve Jason’a 4. rauntta kaybetmesini söyler ve kendine hainlik etmemesi için tehdit eder, Jason’ın önünde bir adamı öldürür. Şimdi hayatını kurtarmak için kaçan Jason, yardım için arkadaşını arar.

Yolda, Frank’in uşağı onu yakalar ve vurmak üzeredir. Doğru vakitte Karen oraya gelir ve uşağı öldürür. Daha sonra onu Vera Montello’ya götürür. Vera Montello, eski meşhur gangster John Montello’nun karısı ve Frank’in düşmanıdır. Kendisi için çalışması karşılığında bu hususta ona yardım etmeyi öneri ediyor. Bundan sonra Jason olarak oynayacak ve onunla beraber Frank’i yenmek için pekçok vazifiyeti tamamlayacaksınız. Yolculuğunuzda daha çok insanla tanışacak ve daha çok sır meydana çıkaracaksınız. Vegas Gangsteri , serbest dolaşımlı bir açılmış dünya oyunudur. Oyunda özgürce dolaşabilir, otomobil, bisiklet, tekne ve uçak kullanabilir, insanları vurabilir, polisten kaçabilir, pahalı arabaları çalabilir ve satabilirsiniz. Oyunda istediğini yapabilirsin. Ayrıca olağanüstü ödüller kazanmak için öykü modunu yahut yan görevleri tamamlayabilirsiniz. Hikaye modunda, Frank’i alt ederek sizi Vegas’ın bir ileri kral gangsteri olma yolculuğuna çıkaran 80’den çok vazifiyeti tamamlayacaksınız. Tabancalardan av tüfeğine, SMG, AR ve keskin nişancılara kadar pekçok silah var. Özgürce yürüyebildiğiniz, zıplayabildiğiniz, koşabildiğiniz, siper alabileceğiniz, otomobil ve uçak kullanabildiğiniz, yakın dövüş ve menzilli silahlar, sıhhat seti, onarım seti, el bombası, bomba ve Molotof kokteyli gibi atılabilir maddeler kullanabildiğiniz için, üstünde çok çok buton olacağını düşünebilirsiniz. ekran ve denetimi zor. Ama kontroller çok basit. Kontrol butonları, gerektiğinde kendi kendine değişir. Yayayken, ekranın sol alt tarafında karakteri hareket ettirmek için bir hareket pedi ve koşmak, yumruklamak/ateşlemek ve el bombası atmak için butonlar olacak. Bir şeyin yakınında nereye gider iseniz gidin, hız düğmesi atlama butonuna dönüşür. Siper alabilmek için yeni bir buton belirir. Bir otomobil yahut bisiklet varsa, onu sürmek için bir buton daha görünür ve sonrasında bütün butonlar sola/sağa yönlendirme ve süratlenme ve fren düğmeleriyle değişir. Sol üst köşede ufak haritayı ve sıhhat setini ve zırhı görebilirsiniz. Yer işaretleri, devralabileceğiniz şehirlerin ufak bir kısmıdır ve vakit içinde mühim yerlerden para alırsınız. Hikaye modunda ne kadar çok vazife tamamlarsanız, o kadar çok yer işareti yakalayabilirsiniz. Ancak bir sonrakini yakalamak için evvelki yer işaretlerinde de yıldız almanız lazım olur. O bölgedeki yan görevleri tamamlayarak ve yıldızları alarak yer işaretlerini yükseltebilirsiniz.

Her yıldız için yıldız sayısını ve ihtiyaçları görebilirsiniz. Yer işaretlerini arttırmak, alabileceğiniz para sayısını artırır. Hadi ne düşünüyorsun? Sitemizden  Vegas Gangsteri indir  ve bu ile alakalı deneyiminizi yorumlar alanında paylaşın. Vegas Gangsteri Apk Son Sürüm Playmod android oyun sitemizden indirdiğiniz  Vegas Gangsteri Apk   en son versiyon versiyonudur. Güncel ve son versiyon oyun ve programlar için bizi   ve   hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Vegas Gangsteri oyununda  üçkağıt  kullanabilmeniz için  Vegas Gangsteri  oyununu modlu apk olarak paylaşıyoruz modlanmış bu apk yardımıyla üçkağıt yapabilir ve mod özelliklerini kullanabilmeniz mümkün. Vegas Gangsteri Hileli Apk MOD Özellikleri Vegas Gangsteri Apk , birtakım değiştirilmiş özelliklere sahiptir. Aşağıdan denetim edin. Resmi versiyonda bildiğiniz gibi, para ödemeden erişilemeyen pekçok özellikler var. Bu nedenle  Vegas Gangsteri Apk , yardımıyla oyun  Para Hileli  olacak. Vegas Gangsteri Apk Nasıl İndirilir? Playmod.Store ile Android Oyun ve Uygulamalar nasıl indirilir. Apk uzantılı dosyaları indirmek için alakalı sayfada bulunan  Şimdi İndir  butonu ile  Vegas Gangsteri  oyununu indirebilirsiniz. Yönlendirilen sayfada altı saniye beklemeniz gerekiyor. Android Oyunu, Ücretsiz   ve Paylaş Vegas Gangsteri Apk Nasıl Yüklenir? Basit ve basit anlaşılır adımları izleyin: Not:  İndirme yahut kurulumla alakalı rastgele bir problem yaşarsanız, çekinmeyin ve aşağı yorum yapın. Oyuna ilk kere girdiğinizde, lütfen normal ağı Gameloft Terimler Sözleşmesi ile kullanın. (Ağ aracı girildiğinden, oyun data yükü, ebedi bir para birimi olduğunu, vs. olduğunu teşhis edecek, yasak açılır penceresi oyuna terimler ve teyit aracılığıyla giremez. Oyuna oyuna girdiyse, oyuna girmek için ağ aracını yahut oyun hızlandırıcısını kullanın. Doğrudan yasak oyuncuları, bütün bilgileri temizlemek için ayarlarda bu oyunu bulun. Sonra ilk aşaması izleyin. Gerçek İsim Bilgi Kaydı Hakkında: Zhang San, Li SI, ID numarası ve telefon numarası gibi ad yapılabilir (şayet hala yanılgı varsa, lütfen birkaç kere deneyin). Gerçek İsim Bilgileri Kaydı, ağ aracını yahut teyit işleminden sonra ağ aracını yahut oyun hızlandırıcısını kullanabilmeniz mümkün. [Exclusive starter] [need to break the network operation, otherwise the title] September 26, 2021 14:28 (5.4.1a) including female characters and female characters (two skin), sky champion aircraft, water ejderha boat 3, super
Gun, Cannon, Sports Car, Wait …, unlock the VIP to unlock all VIP items. Download the experience! [Note] How to break the network operation: Application Manager / or Settings Search: Network Control / – It is forbidden to change the game using the network, Waln and Data networks are prohibited, and you will have no relationship with your network! [Tips] If the old users can’t see, please set the game, find the game, empty the data, and reopen köpek, because köpek is an archive crack, so every new item is like this! Oyunda sonsuz para, sonsuz Elmas, Sınırsız anahtar, sonsuz SP var. Not: Google kısıtlamalarını kaldırın, telefonun Google’dahi bulunmayan üç parçalı kılıfı dahi normal olur. Mega Mod – >> OYUN BEDAVA ÇEVRİMDIŞI KULLANIN
Satın Alınan VIP 1, altın VIP, VIP olmayan sürümünü kurmadan evvela kaldırman gerekiyor, kurulumu yineleme indir. ve 2, sonsuz para, sonsuz elmas, sonsuz anahtar, sonsuz SP, aracın kilidini aç 3, Lütfen oyuna ağdan ırak durun, yoksa yasaklanır !!! Not: çıkarttıktan sonra oyun aşağı yukarı 2G, telefonun asgari 3 olmasını sağlamak için indirme yapın. Paket 1G’yi önbelleğe alabilmek için artan alanın aşağı yukarı 5G’si . Gameloft’un GTA tipi açılmış dünya oyunlarındaki dördüncü ve şu anne kadarkilerin en büyüğü dördüncü. Gangstar Vegas’ta bir mafya patronunu üzen ve hayatını kazanmak için kendi sırtını bulmadan evvela koşması gereken bir mükafat avcısı olarak rol alırsın. Bu bir yaş öyküsü ve hikayenin Gangstar Vegas’ta oynadığı yolda epey az orijinallik var. Ana karakterin kişiliği azıcık ağaçtan hissediyor ve senaryo epey klişeleşmiş (görünen karakterlerin bazıları iyi olsa dahi). Ancak, bu Gangstar Vegas oynamak için eğlencelidir – gerçekte tam tersi manasına gelmez. Gangstar Vegas’ta oyun dünyası muazzamdır – olağanüstü bir evvelki oyun olan Gangstar Rio’dan dokuz kat daha büyük. Toplamda tamamlamak için 80 değişik vazife vardır ve şunlar, mükafat savaşlarından ayağa kötü adamların ardı sıra koşmaya, sokak yarışlarına katılmaya kadar oyun yönünden mühim ölçüde değişiklik gösterir. Gangstar Vegas’ta, online skor tablolarında başkalarıyla rakiplik edebileceğiniz pekçok güçlük var. Gangstar Vegas’taki modu, soygun, dövüş, yaşamda kalma ve vakit saldırıları gibi bir kerelik zorluklara katılmanıza imkan tanır.

Özellikle oyundan çok uzun bir süre ırak kaldığınızda ve anne hikayeye geri dönmeden evvela becerilerinizi tazelemek istiyorsanız, bu yolla düz bir şekilde dalış uygulamak ve bu yolla oynamak çok hoş. Vegas’ın ayarı, yüksek süratlerde striplerdeki kötü adamları kovalamak yahut daha çok para kazanmak için casinolarda blackjack oynamak gibi pekçok eğlence sağlıyor. Oynarken, Gangstar Vegas’ta ne kadar keşfedilmenin ve oyun dünyasındaki detay düzeyinin çarpıcı olduğunu anlayacaksınız. Gangstar Vegas’ta toplar ve silahlar, el bombası, molotoflar, ateş alevleri ve beyzbol sopaları girmek üzere yükseltme uygulamak için aniden çok silah var. Mağaza ayrıyeten yeni kıyafetler, saç kesimleri ve üstelik sincap maskesi ile görünümünüzü değiştirmenize imkan tanıyor! Tabii ki araçları dahi satın temin edebilirsiniz ve seçim çok çeşitlidir, mopedlerden ve sınama bisikletlerinden canavar kamyonlara ve tanklara kadar her şeyi kapsar. Gangstar Vegas’taki kontroller oyunun evvelki sürümleriyle aynıdır. Ekran yönlendirme pedi kullanarak çevrede dolaşırsınız ve koşmak, vurmak ve nesnelerle etkileşimde bulunmak için fiil butonları vardır. Sürüş kontrolleri , daha basit bulduklarınıza göre değiştirilebilir, böylece meyil, ok yahut çubuk tabanlı direksiyon arasında seçim yapabilirsiniz. Sürüş kontrolleri , daha basit bulduklarınıza göre değiştirilebilir, böylece meyil, ok yahut çubuk tabanlı direksiyon arasında seçim yapabilirsiniz. Harika olan şey, otomobiller ve bisikletler için değişik denetim sistemleri tanımlayabilmenizdir, böylece dilerseniz otomobiller için ok tabanlı direksiyon ve motosikletler için meyilli olarak kullanabilmeniz mümkün. Misyonların nerede bulunduğunu gösteren ve dikkat alımlı noktaları gösteren her yerde bulunan kent haritası var .

Genel olarak, Gangstar Vegas’ta bir başlangıç ??noktasına gidebilmek için direkt olarak bir vazifeye atlayabilirsiniz. Ekranın köşesindeki bir ufak harita sahip olunan konumunuzu gösterir. Gangstar Vegas’taki grafikler çok iyi ve GTA III yahut Vice City’nin taşınabilir sürümlerine rakip. Las Vegas kenti, olağanüstü bir detay seviyesiyle yaşama geçirilir ve sizi aslında hikayeye sürükler. Animasyon dahi olağanüstü ve doğru ragdoll efektleri dublörleri reel bir davranış yapmakta. Karakterler iyi görünür, fakat ses oyunculuğu yer yer zayıftır. Kötü bir dil ve erişkin temalarının diyalogu kirlettiği konusu ile ilgili uyarınız, bu nedenden Gangstar Vegas mutlaka çocuklar için elverişli değildir ve buna göre sınıflandırılmıştır. GTA gibi, Gangstar Vegas dahi vasıta içi radyoya sahip ve istasyonların menzili Rockstar oyun serilerinden çok etkileniyor. Herkese elverişli bir şeyle beraber birtakım nitelikli melodiler var. Gangstar Vegas, The Grand Theft Auto’dan çok değişik bir oyun serisi olduğunu unutursunuz. Tabii ki, bu kötü bir şey değil ve Gangstar Vegas o kadar büyük ve derindir ki, taşınabilir cihazlar için daha iyi bir farazi alan keşfetmek için mücadele edersiniz – GTA dahildir.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478