e
sv
Emoji Puzzle APK için oyunu Android cihazlarınıza İndir bağlantısıyla yükleyebilirsiniz. 2020 yılında oyunu sorunsuz oynamanızı sağlayacak son sürüm dosyalarını içermektedir.
Emoji Puzzle APK İndir

Emoji Puzzle APK İndir

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

1556 Kez İndirildi

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiSupersonic Studios LTD
  • İşletim Sistemi AndroidWindowsİOS

Emoji Puzzle APK İndir ile oyunun 2020 yılına ait en son sürüm dosyalarını yükleyebilirsiniz. Android işletim sistemli mobil akıllı cihazlar için reklamsız sürümü. Yurt dışında çok paylaşılmaya başlanan oyunun dosyalarını bir de biz incelemek istedik. Bu yazımızda sizlere Emoji Puzzle APK dosyalarının gerçek bağlantılarını vermekle kalmıyor aynı zamanda inceliyoruz. Bu sayede herhangi bir zararla karşılaşmadan oyunu rahat bir şekilde indirip oynayabilirsiniz.

Özellikle yurt dışında açılan illegal İnternet siteleri bu tarz popüler oyunların oyuncu kitlesini hedef olarak belirliyorlar. Emoji Puzzle APK İndir gibi dikkat çekici başlıklarla oyuncuları dolandırmak için çeşitli yöntemler deniyorlar. Bu yazımızda tuzağa düşmemeniz adına her ayrıntıyı bulacaksınız. Emoji Puzzle APK oyununu bilmeyenler için oyunu anlatarak başlıyoruz.

Emoji Puzzle APK

Emoji Puzzle APK, Android işletim sistemine sahip mobil oyun sevenler için üretilmiş bir bulmaca oyununun dosyasıdır. Google Play Store üzerinden 10 milyondan fazla oyuncu tarafından indirilmiş ve 4,4 gibi büyük bir derecede beğenilmiştir. Bulmaca oyunlarının zorlu ve bazende sinir bozucu olmasından dolayı genellikle düşük puan alırlar. Fakat burada sizlere anlattığımız Emoji Puzzle APK oyununun puanı oldukça yüksek.

Emoji Puzzle APK
Emoji Puzzle APK

Oyunda verilen emojilerle belirli kelimeleri bulmalı ve bir anlam çıkarmalısınız. Zamanında 3 Adam ve Esen Yenenler Show gibi programlarda televizyon üzerinden yapılan eğlenceli bir oyunun mobil versiyon uyarlaması gibi düşünebilirsiniz.

Emoji Puzzle APK İndir

Emoji Puzzle APK İndir ile oyunun reklamsız sürümlerine ait hileli dosyaları indirmeye çalışmayın. Yabancı kaynaklar tarafından paylaşılan bu tür dosyaları sizler için inceledik. İnceleme sonucunda oyuncuları kötü etkileyebilecek sonuçları elde ettik. Burada sizleri önemli noktalarda uyaracağız.

Emoji Puzzle APK İndir
Emoji Puzzle APK İndir

Emoji Puzzle APK dosyalarını paylaşan yabancı kaynaklar indir bağlantılarında oynanmış dosyaları yüklüyorlar. Bu dosyaları cihazlarınıza yüklediğiniz zaman başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere kişisel bilgilerinizi çalabilecek virüsleri yükleyebilirsiniz. Bunun için Emoji Puzzle APK İndir gibi seçenekler yerine gerçek dosyaları indirmeyi deneyin. Uygulama mağazasında sorun yaşayan oyuncular için oyunun gerçek dosyalarını sizlere sunuyoruz.

Devamını OkuGizle
  • Editörün Olumlu İzlenimleri
  • +Eğlenceli ve zevkli bir bulmaca oyunu.
  • Editörün Olumsuz İzlenimleri
  • -Reklamlar oyunu oynarken can sıkıcı olabiliyor.
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478