e
sv

Car Parking APK 4.8 8.2 İndir

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

796 Kez İndirildi

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiactivePDF Inc
simülasyon, yarış ve araba sürme oyunlarını seven oyuncular için güncel sürümünü sitemizde yer verdik. yapımcılığını olzhass stüdyosunun üstlendiği Android platformunun en gözde oyunlarından birisidir. Oyundaki  amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz şehirde yarışmak, arkadaşlarınızla vakit geçirmek ve aracınızı modifiye etmektir.  Car Parking Multiplayer v4.8.2 sürümünde yeni araba, malzemeler ve karakter eşyaları eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. Car Parking Multiplayer Play Store’da 950.000’den fazla indirilmiştir.

Car Parking APK 4.8 8.2 APK İndir (2022)

Car Parking APK 4.8 8.2 son sürüm dosyalarını arayanlar için 2022 yılında aradığınız en kaliteli dosyaları sizlere sunmak adına bu içeriği oluşturduk. Öncelikle uygulama ve oyunlarla ilgili hazırladığımız bu içerikler de, merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevaplarını bulabileceksiniz. APK dosyalarını indirmeden önce yüklemek istediğiniz sürümün cihazınızla uyumlu olup olmadığını kontrol ediniz. Her APK dosyalarını her Android işletim sistemli telefonlar veya cihazlar açacak diye bir kaide bulunmamaktadır. Fakat biz bu tür sorunların önüne geçebilmek adına genellikle herkesin kullanabileceği güncel dosyaları paylaşmaya önem göstermekteyiz. Car Parking APK 4.8 8.2 APK İndir için bulunan bağlantılar da tamamen tüm cihazlarla uyumlu olabilecek potansiyele sahiptir. Eğer bu konu hakkında merak ettiğiniz sorularınız varsa, aşağıdan yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır. Her gün cevaplanmamış bu tür önemli sorularınızı cevaplayarak içeriği Car Parking APK 4.8 8.2 ile ilgili detaylı bir rehbere çevireceğiz. Son dönemlerde popüler olan ve herkes tarafından “APK İndir” şeklinde aranan Car Parking APK 4.8 8.2 hakkında gelecek güncellemelerle ilgili bilgileri de sizlerle yine buradan paylaşacağız. Telefon veya tabletlerinize nasıl indirebileceğinizi bilmiyorsanız, aşağıda anlattığımız adımları uygulayabilirsiniz. Bu sayede İsim cihazlarınıza rahat bir şekilde kurulacak ve hemen kullanmaya başlayabileceksiniz. APK İndir seçeneklerinin yanı sıra İOS cihazlar için de kullanabileceğiniz dosyalarla ilgili detayları yine sizlerle paylaşacağız. Car Parking APK 4.8 8.2 hakkındaki güncel detayları sunmaya devam ediyoruz. APK Mavi olarak sizlerin işine yarayacak bu tür önemli ve aranan dosyalarla ilgili bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.

Car Parking APK 4.8 8.2 APK Nedir?

-Car Parking Multiplayer Apk son dönemin popüler park türüne yenilikçi bir bakış. Oynanış iki farklı mekaniğe dayanıyor, bu yüzden türün klasik temsilcilerinde olduğu gibi çeşitli görevleri tamamlamanız gerekiyor. Aynı zamanda, oyun hareket özgürlüğü ile tamamen açık bir dünyaya sahiptir ve ayrıca yüzlerce gerçek oyuncu ile tam teşekküllü bir çok oyunculu oyunu takdir edebilirsiniz. Lisanslı araçlar yükseltilebilir ve özelleştirilebilir, böylece Car Parking Multiplayer’da benzersiz tasarımlar oluşturabilirsiniz. Indir Car Parking Apk 4.8 8.2

Car Parking APK 4.8 8.2 APK Olarak Nasıl İndirilir?

Car Parking APK 4.8 8.2 uygulaması veya oyunlarını Android işletim sistemli akıllı telefonlarınıza indirmek istediğinizde, APK Mavi sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda Car Parking APK 4.8 8.2 için gelen güncellemeleri de yine burada yapma fırsatınız bulunmaktadır. Sizlerle paylaşılan dosyalar tamamen son sürüm dosyalarını içeriyor. Cihazlarınıza nasıl indirip, kurulum işlemini yapacağınızı bilmiyorsanız bu adımları izlemeniz yeterli olacaktır. Ayrıca konuyla ilgili videolu anlatım da yakında gelecektir. Sitenin üstünde bulunan yeşil butondaki İndir yazısına tıklayın ve dosyaları cihazınıza kaydedin. Ardından cihazınıza yüklenen Car Parking APK 4.8 8.2dosyasına tıklayarak kurulum işlemini tamamlayın. Bu sayede son sürüm dosyaları yüklenecek ve hemen kullanmaya başlayabileceksiniz.
Devamını OkuGizle


Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478