e
sv
Cat Escape APK İndir [2021] Son Sürüm

Cat Escape APK İndir [2021] Son Sürüm

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

690 Kez İndirildi

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiSunday.gg

Cat Escape APK İndir ile son sürüm dosyalarını Android işletim sistemli mobil akıllı telefonlarınıza yükleyebileceksiniz. Verilen dosyalarda herhangi bir hile veya mod bulunmamaktadır. Tamamen gerçek oyun dosyalarını uygulama mağazalarında oyunu indirmekte zorlanan oyuncular için sunuyoruz. Aynı zamanda Cat Escape oyununu ilk defa duyanlar için nasıl bir oyun olduğuyla ilgili genel bilgileri de burada paylaştık.

Cat Escape APK

Cat escape, arama motorunda çok fazla aratıldığı için oyunun android dosyalarını sizlerle paylaşmaya karar verdik. Cat Escape andorid oyununda bulunan kedi karakterinin muhafızlara yakalanmadan doğru yolu bularak kaçması gereken beceri ve mantık oyunudur.

Cat Escape APK İndir
Cat Escape APK İndir

Cat Escape oyununda kedi karakterini parmağınızla ekranda ilerletmeniz yeterli olacaktır. oyunun mantığı kediyi binadaki bütün odalardan yakalanmadan geçmesidir önüne çıkan yiyecekleri yiyebilir ve oda bulunan eşyaları kullanarak saklanabilir.

Cat Escape Apk muhafızların kediyi fark etmeden binadan dışarı çıkarmak. Uygulamadaki kedi karakterini yeşil kapıdan geçirdikçe seviye atlamasını sağlar. Cat Escape apk da ilk etaplarda seviyeler kolay seviyeler arttıkça oyun zorlaşacaktır. Burada paylaşılan oyunlar hiç bir şekilde Mod veya hileli değildir.

Cat Escape APK İndir

Cat Escape apk andriod cihazlar için Uygundur. Uygulamanın son Sürümlerini butona tıklayarak Doğrudan indirebilirsiniz. Oyunda yapman gereken pratik zekanla kediyi muhafızlara yakalanmadan saklanarak hızlı bir şekilde doğru kapıyı bularak odadan çıkmak ve yeşil kapıdan geçmek. Cat Escape apk ile sevimli karakterlerinizle maceradan maceraya koşabilirsiniz .Yüklemek için gerekenler: En az 66M boş hafıza alanı ve Android 5.0 veya üzeri.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478