e
sv
Shift Race APK İndir (Son Sürüm) 2021

Shift Race APK İndir (Son Sürüm) 2021

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

1072 Kez İndirildi

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiMamboo Games

Shift Race APK İndir ile Son Sürüm dosyalarını 2021 yılında nasıl cihazlarınıza yükleyeceğinizi anlatıyoruz. Oyunla ilgili tüm bilgilere yer verildi. Shift Race APK dosyalarıyla ilgili sormak istediğiniz her türlü sorunuzu yorum olarak yazabilirsiniz. Yıl boyunca konuyla ilgili tüm sorularınız cevaplanacak ve sizlere güncel bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.

Android işletim sistemine sahip mobil akıllı cihazlarınızın uygulama mağazalarından oyunu indirebilirsiniz. Mamboo Games tarafından yayınlanan klasik türündeki oyun tüm dünyada çok sevilmeyi başardı. Dünya genelinde Shift Race APK dosyaları yaklaşık olarak 5 milyondan fazla oyuncu tarafından indirilmiş durumda. Oyunda bulunan Helikopter, araba veya motorlu tekne tasarımlarına sahip araçlara sahip olabilirsiniz. Sahip olduğunuz bu araçlar ile yarışlara çıkarak rakiplerinizden daha hızlı bir şekilde bitiş çizgisini geçmek için mücadele vereceksiniz. Bir birinden farklı yarış pistlerinde mücadele etmek hiç bu kadar zevkli olmamıştı.

Aynı zamanda oyunu oynamak isteyen oyuncuların arama motorlarında aradıkları Shift Race APK İndir konusu hakkında da araştırmalar gerçekleştirdik. Bu araştırma sonuçlarını da sizlerle paylaşacağız. Güvenliğiniz için yaptığımız bu tarz araştırmalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi halde piyasada türemeye başlayan bazı dolandırıcıların kurbanı olabilirsiniz.

Shift Race APK

Shift Race APK, uygulama mağazalarında şuanda en popüler oyunlar arasında yer alıyor. Eğer mağazadan oyunu indirirken bir problemle karşılaşıyorsanız resmi İnternet sitelerinde paylaştıkları gerçek APK dosyasını kullanabilirsiniz. 2021 yılında çıkan Shift Race isimli oyunun APK dosyalarıyla oynayarak hile yapmaya çalışanlardan uzak durun. Bu tarz davranışlar etik olmadı gibi büyük risklerde taşımaktadır. Aşğıda konuyla ilgili detaylara yer ayırdık.

Shift Race APK
Shift Race APK

Şimdi Shift Race APK hakkında bilgisi olmayanlara biraz oyundan bahsetmek istiyoruz. Klasik araba yarışı oyunlarındna çok daha farklı bir temaya ve grafiklere sahip. Her yaş grubunun oynayabileceği başarılı bir oyun. Android cihaz kullanıcıları bu tür dosyaları aradığı için uygulama mağazası hakkında yapılan bazı yorumları sizlere sunacağız. Dilerseniz bu yorumları okuyarak oyun hakkında başka oyuncuların deneyimlerinden yararlanabilir ve tarafsız bir bakış açısıyla inceleyebilirsiniz.

Shift Race APK İndirmeden Önce 5 Farklı Derecelendirme Yapan Oyuncu Yorumu

Shift Race APK dosyalarını İndir ile cihazlarınıza yüklemeden önce uygulama mağazası üzerinde yapılan 5 farklı değerlendirme yorumunu okuyabilirsiniz. Bu sayede oyunu beğenenler neden beğenmiş ve beğenmeyenler neden beğenmemiş daha iyi anlamış olacaksınız. Sizde oyunla ilgili görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Bu sayede Shift Race oyununda kullanmanız için Google Play hesabınıza 100 TL bakiye çekilişimize katılmış olacaksınız.

Shift Race APK (2021)
Shift Race APK (2021)

5 Yıldız Yorum (⭐⭐⭐⭐⭐)

 • Burcu G: Oyun çok güzel ve çok eğlenceli benim buna puanım sonsuz puan Tekbaş var ama ben bu oyunu çok sevdiğim için sonsuz puan veriyorum
 • Faruk Y: Onu çok beğendim reklam içermiyor Bir de hani çok güzel bence çok güzel bir oyun sizde indirin
 • Kenan K: Oyun güzel ancak şu da olabilirdi mesela her level de araba gemi ve helikopter den farklı yani başka taşıtlar da gelebilirdi. Oyunu çok sevdim

4 Yıldız Yorum (⭐⭐⭐⭐❌)

 • İbrahim E: Oyunda istediğimiz yöne doğru çeviremediğimiz için 1 puan kırdım
 • Doğan S: Oyun güzel ama biraz kırışık

3 Yıldız Yorum (⭐⭐⭐❌❌)

 • Jale G: 30dk da sıkıldım
 • Altay K: İyi

2 Yıldız Yorum (⭐⭐❌❌❌)

 • Cevat D: Oyunu kim yapmışsa onun elerinden öperim
 • Mehmet K: Harika bir oyun

1 Yıldız Yorum (⭐❌❌❌❌)

 • Hikmet Y: Oyun çok kötü sebep 1: oyun cevap vermiyor Sebep 2: oyun tabletler de kasıyor
 • Bora T: Reklamdan oyun oynayamıyoruz
 • Civan Y: Oyun çok heyecanlı değil

Shift Race APK İndir

Shift Race APK İndir için yazımızın başında belirttiğimiz araştırma sonuçlarından bahsedeceğiz. Özellikle yurt dışı kaynaklı bazı yabancı siteler ülkemizdeki oyuncu kitlesini hedefe alan zararlı çalışmalar yürütüyorlar. Shift Race APK gibi popüler oyunlarla ilgili İndir bağlantıları oluşturarak içerisine zararlı yazılımlar yerleştirilmektedir. Bu zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır.

Shift Race APK İndir
Shift Race APK İndir

2021 yılı boyunca Shift Race APK İndir adı altında dolandırıcılık yapmaya çalışacak 100’den fazla site daha gelip geçecek. Özellikle oyun güncellendiği zaman son sürüm adı altında bu dosyalar tekrar piyasaya sürülüyor. Shift Race APK dosyasını indirmek istiyorsanız gerçek uygulama mağazalarını tercih edin. Aksi halde güvenliğiniz zarar görecektir.

Shift Race APK Son Sürüm İndir (v 1.59)

Shift Race APK dosyalarının son sürüm versiyonu şuanda 1.59 olarak güncellenmiştir. Yeni güncellemeyle birlikte Shift Race oyuncularının karşılaştıkları bir çok hata giderildi. Aynı zamanda oyuna yeni araçlar ve haritalar eklenerek daha eğlenceli bir hale getirildi.

Shift Race APK 1.59 güncellemesinin detayları şu şekilde;

 • yeni meydan okuma olarak patronlar
 • hazine sandıklarını açmak için seviyelerde gizli anahtarlar
 • hata düzeltmeleri ve oyun geliştirmeleri

Shift Race APK ile ilgili 2021 yılı boyunca içeriğimizi güncel tutmaya devam edeceğiz.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478