e
sv

Conflict Of Nations Apk İndir

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

824 Kez İndirildi

  • 5
  • 1 rating
1 ratingX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%
1 ratingX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiactivePDF Inc

Conflict of Nations, Streteji ve savaş oyunlarını seviyorsanız oyun sayesinde gerçek bir lider gibi savaşı kontrol etmek isteyen oyun severlerin çok severek ve heyecanla oynacağı harika bir oyun siz oyun tutkunlarını bekliyor . Modern global savaşın gerçek zamanlı oynandığı, savaşın günlerce ve sürdüğü, ücretsiz oynanabilen, tarayıcı tabanlı savaş oyunu olan Conflict of Nations siz oyun severlere efsane bir oyun sunuyor .Muazzam bir savaş oyunu sizin liderliğinizde ve Stretejilerinizle büyük bir savaş ve fetihler sizleri bekliyor.
Lider uluslarından birinin silahlı kuvvetlerini siz yönetiyorsun. Conflict of Nations oyununda bütün geliştirmelerden siz sorumlu olacaksınız bunlardan bazıları askeri genişlemesinden, ekonomik gelişiminden, teknolojik araştırmasından ve dış diplomasisinden ve birçok gelişmeden sizin liderliğinde olacaktır.

conflict of nations apk


CONFLICT OF NATIONS APK İNDİR

Conflict of Nations oyunu ile büyük bir savaş sizin Stretejik hareketlerinizle bu savaşta büyük fetihler sizin ulusunuzu bekliyor. Conflict of Nations oyunu kısaca bahsetmek gerekirse oyun içerisinde büyük tanklar, denizatlarınakil gemileri, savaş uçakları nükleer bombalar birçok alet sizin emriniz altında olacak. Bu sayısız savaş aletlerini kullanarak oyunun lideri siz olabilirsiniz. Ulusun askeri kuvvetleri 7/24 senin emirlerini bekliyor. Bütün kontrol sizinin elinizde olduğunu belirtebilirim. Oyun özelliklerine değinmek gerekirse, dev bir toplulukta bağımsız bir ittifak deneyimi, farklı harita ve senaryo bulunmakta ,askeri teknolojiler ve ekipmanlar, Nükleer ve kimyasal kitle imha silahları da bulunmakta, Yeni içerikler bulunmakta oyun kedini sürekli olarak güncellemektedir. Conflict of Nations oyununda birçok sezonlar ve etkinlikler bunmaktadır. En iyi strateji oyuncularından biri olmak için yarışlara katılmanız gerekmekte. Conflict of Nations oyunu ile 3. Dünya Savaşı ve modern dünyanın jeopolitik haritalarında gerçek oyunculara karşı kendini stretejilerinizle oyunun kazanı olun. Conflict of Nations APK olarak indirmek için hazırladığımız butona tıklayarak kolaylıkla indirin.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478