e
sv
PUBG Mobile APK İndir

PUBG Mobile: Direniş APK İndir (1.6)

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

6555 Kez İndirildi

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiPROXIMA BETA

PUBG Mobile APK İndir ile son sürüm dosyalarını yüklemek isteyenler için hazırlanmıştır. Hayatta kalma oyununa ait güncel bağlantıları buradan sizlere sunuyoruz. Android işletim sistemine sahip mobil akıllı telefon kullanıcıları bu sayede PUBG Mobile oyununun son sürümüne ait güncel APK dosyalarını sorunsuz bir şekilde indirebilecekler. Google Play Store üzerinden sorun yaşayanlar için hazırlanan bu içerikte kesinlikle illegal dosya paylaşılmamaktadır. Amacımız uygulama mağazaları üzerinden popüler hayatta kalma oyununu indiremeyen oyuncular için gerçek dosyalara ait bağlantıları sunmak.

PUBG Mobile APK İndir

PUBG Mobile dünyanın en popüler hayatta kalma oyunlarının başında gelmektedir. Tencent Games tarafından geliştirilen bu ünlü oyunun hikayesi sandığınızdan daha uzun. PUBG İlk olarak bilgisayar sürümleri için çıktığı zaman dünyada çok büyük yankı uyandırmıştı. Ünlü mobil oyun geliştiricisi çinli şirket Tencent bu oyunun mobil versiyonunu yapmak istedi. Fakat bu durumu oyunun geliştiricileri kabul etmedi. Bu olayın ardından bilgisayarlarda popüler olan PUBG oyununa benzeyen mobil oyunlar çıktı. Bu oyunların bir anda dünya genelinde milyonlarca oyuncu tarafından indirilmesi oyun sektörüne yön vermeye başladı.

PUBG Mobile APK İndir
PUBG Mobile APK İndir

Olay sonrasında hata yaptıklarını fark ettikten sonra PUBG Mobile oyunu için onay verildi ve hemen çalışmalara başlandı. O dönemlerde çakma oyunları dahi PUBG adıyla anıyorduk. Aslında hayatta kalma oyunlarına verdiği bu tarz ile bir marka halini almıştı. Mobil oyun sektörünün bugünkü başarısı ve büyüklüğünde PUBG Mobile oyununun payı vardır. PUBG Mobile APK İndir ile cihazlarınıza bu oyunu yüklemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Özellikle uygulama mağazalarında oyunu indirmeye çalışırken karşılaştığınız hatalar ve sorunlar yüzünden yükleyemeyen oyunculara yardım edeceğiz. PUBG Mobile APK seçeneği olarak sizlere sunduğumuz oyunun en güncel sürümlerini içermektedir.

PUBG Mobile: Direniş APK

PUBG Mobile: Çılgın Ritimler APK
PUBG Mobile: Direniş Ritimler APK

PUBG Mobile uygulama mağazalarında ilgi çekmek adına getirdiği her büyük güncellemeyi tema haline getiriyor. 1.6 güncellemesi ile PUBG Mobile Direniş ismini aldı. Oyunun son sürüm dosyaları buradan güncel biçimde paylaşılacaktır. Verilen hiç bir dosya sahte veya illegal değildir. Gerçek oyun dosyalarına sizleri yönlendirmekle mükellefiz. Amacımız yukarıda da bahsettiğimiz gibi sorun yaşayan oyuncuların sorunlarına gidermeyi amaçlamaktadır. PUBG Mobile APK İndir adı altında sizlere zarar verecek tavsiyelerde bulunmuyor ve paylaşımlar yapmıyoruz.

Aynı zamanda konuyla ilgili sormak istediğiniz sorularınızı da yorum olarak yazmanızı rica ediyoruz. Her sorunu ayrı ayrı yanıtlanacaktır. PUBG Mobile Direniş APK dosyalarına gelecek olan güncellemelerle ilgili haberleri de buradan paylaşacağız. Şimdiden hepinize keyifli oyunlar dileriz.

PUBG Mobile 1.6 APK İndir

PUBG Mobile 1.6 APK ile Orijinal Battle Royale deneyimi, en iyisi ve ilki!
Dünya çapında 1 milyardan fazla oyuncunun seçimi olan en iyi Battle Royale oyunu.
PUBG Mobile 1.6 APK artık cepte. Özgürce, istediğin yerde ve istediğin zaman oyna. PUBG MOBILE, mobilde en heyecanlı ücretsiz çok oyunculu aksiyon oyunu deneyimini sunuyor. Oyuna katıl, ekipmanlarını kuşan ve savaş. Efsanevi 100 oyunculu klasik savaş, ağır silah modu, hızlı 4v4 takımlı ölüm maçı ve zombi modlarında hayatta kal. Hayatta kalmak başarının anahtarıdır ve son hayatta kalan kazanır. Görev çağırdığında atış serbest!

PUBG Mobile 1.3 APK İndir
PUBG Mobile 1.6 APK İndir

Resmi PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS 
özellikle cep telefonları için tasarlanmıştır.
İnanılmaz çatışmalar, 10 dakikalık zaferler.
Dünya Çapında 1 Milyarın Üzerinde Oyuncu.

• EN EPİK BATTLE ROYALE OYUNU
Tamamen ücretsiz, sürekli yeni etkinlikler!
PUBG MOBILE’da en üst sıraya tırman ve içinden geçtiği gibi serbestçe ateş et. PUBG MOBILE orijinal mobil battle royale oyunudur ve mobil cihaz nişancılarının en mükemmelidir.

• HER ZAMAN, HER YERDE İSTEDİĞİN GİBİ OYNA.
Yeni bir bakış açısı ile PUBG MOBILE’ı tecrübe et! Hayal edebileceğin en akıcı deneyimle çatışmalara gir ve mücadele et. Hem de tamamen ücretsiz!

• İNANILMAZ ÇATIŞMALAR, 10 DAKİKADA GALİBİYETLER
Silahlarını hazırla ve PUBG MOBILE’ın maç eşleştirmelerinde rekabet çağrısına cevap ver.

• EFSANE YENİ MODLAR
PUBG MOBILE: Bitki Tehdidi, bilinmeyen istilacılara karşı yeni bir ücretsiz çatışma çağı başlatıyor.
PUBG MOBILE gezegenini Yarilo istilasından kurtar ve silahını ateşle! Savaş alanlarının çağrısına karşılık ver ve bölgeni korumak için görevini yerine getir. Battle Royale oyunlarının en iyisini deneyimlemek için hazırlan!

• DEVASA HARİTALAR, DAHA FAZLA SAVAŞ
PUBG MOBILE, sana yeni bir heyecan fırtınası yaşatmak ve her haritada yeni bir hayatta kalma mücadelesi sunmak için pek çok seçeneğe sahiptir. Arkadaşlarını göreve çağır ve birlikte yeni modları oynayın! Gördüğün her şeye dilediğin gibi ateş et!

• CEP TELEFONLARI İÇİN ÖZEL OLARAK TASARLANDI
Özelleştirilebilir kontroller, eğitim modları ve arkadaşlarla sohbet özellikleri mevcuttur. Cep telefonlarındaki en akıcı kontrolleri ve en gerçekçi silahları deneyimle.

PUBG MOBILE sana en yüksek çözünürlüklü ögeleri ve oyunu sunar. İsteklerini dile getirirsen PUBG MOBILE senin çağrına cevap verir. Sadece dene ve ücretsiz olarak kullanabileceğin inanılmaz sayıdaki farklı silahlarla mücadele et. Yeni ögeler, haritalar ve modlar sürekli olarak eklenmektedir!

PUBG MOBILE, ücretsiz olarak cep telefonları için en etkileyici çok oyunculu aksiyon oyununu sunmaktadır. Heyecan dolu 100 oyunculu klasik savaşlarda, ağır silah modunda, hızlı 4’e 4 takım ölüm maçlarında ve zombi modlarına hayatta kal. Hayatta kalmak anahtardır ve en son kalan kazanır. Görev seni çağırdığında atış serbesttir!

* İstikrarlı bir internet bağlantısı gerektirir.
* PUBG MOBILE için önerilen sistem gereksinimleri: Android 5.1.1 veya üzeri ve en az 2 GB bellek. Diğer cihazlar için PUBG MOBILE LITE kullanılması önerilir.

YENİLİKLER

Bitki Tehdidi Oyun Modu
1. İyileştirme Bariyeri: Yarilo’nun ana gövdesi rastgele ortaya çıkar ve yakındaki oyuncuların sağlığını tamamlar.
2. Matrix Hücresi: Gemiye bin ve rastgele silahlar ile canlanmalar içeren heyecan verici savaşlara katıl!
3. DynaHex Malzemeleri: Mikronükleus Çiplerini harca ve DynaHex Malzemelerini al.

Buluşma: Klasik Bis
1. Metro Royale: Buluşma
2. Titanlar: Son Direniş
Diğer modların ve Ağır Silah 2.0 ile Vikendi gibi haritaların geri dönüşü için takipte kal!

PUBG Mobile APK Sistem Gereksinimleri

* Güçlü bir internet bağlantısı gerektirir.
* PUBG MOBILE için sistem gereksinimleri: Android 5.1.1 veya üzeri ve en az 2GB bellek. Diğer cihazları kullanan oyuncular PUBG MOBILE LITE oynamayı deneyebilir.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478