e
sv
Cube World APK İndir

Cube World APK İndir

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

1667 Kez İndirildi

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiCube World

Cube World APK İndir seçeneklerinin çok fazla aratılmasından dolayı sizlere oyunun Android dosyalarını sunmaya karar verdik. Cube World, Android işletim sistemli mobil akıllı telefonlarda çalışan bir RYO oyunudur. Mobil versiyonu öncesinde ilk olarak Windows işletim sistemli bilgisayarlar için tasarlanmış bir oyundur. Oyuncu kitlesinin artmasıyla birlikte mobil oyun sektörüne de geçiş yaparak Cube World APK geliştirildi. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz eşsiz bir deneyim sunmaktadır.

Cube World APK

Cube World sunduğu geniş açık dünyasıyla milyonlarca oyuncunun oynadığı başarılı bir oyundur. APK İndir seçeneklerini sürekli olarak bu sayfadan güncel haliyle takip edebilirsiniz. Cube World oyuncuları, dünya üzerinde bulunan okyanusları ,dağları, çölleri ve kıtaları Cube World Adroid özelliklerinin sunduğu yelken kanatlar ve teknelerin sayesinde geçilmektedir. Oyunda oyuncular kendi karekterlerini kendileri geliştirebilirler. Cube World Apk android ile karekterin cinsiyet ve ırkını seçme özelliği bulunmaktadır. Oyun kendi içinde bir zanaatlarlık oyunudur. Cube World oyuncusu kendi seçtiği dört karakterden (savasçı, koruyucu, haydut ve büyücü) birini seçer.

Cube World APK
Cube World APK

Cube World sürümünde bulunan kaplumbağa ve koyunları evcilleştirebilir, aynı zamanda bu hayvanları savaşçı olarak ya da dünyayı gezmek için kullanabilirsiniz. Oyuncu kendi zırhını, silahını, yiyecek ve iksirini oluşturabilir. Cube World Apk android sürümü çevrim içi bir oyun olduğu için arkadaşlarınızla zevkle vakit geçirebileceğiniz bir platformdur. Oyunda bulunan karakterler küçüktür. Bu sayede seçmiş olduğunuz karakteri dilediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Cube World Apk sunucu ile evcilleştirdiğiniz hayvanları dünyayı gezmek ve savaşlarınız kullanabilmektesiniz. Oyun içersin de bulunan madeni paralar ve blokları toplayarak puanınızı çoğaltabilir topladığınız puanlarla kilitli seviyeleri açabilirsiniz. Ayrıca rakiplerinizle puanlarınızı karşılaştıra bilmektesiniz.

Cube World APK Olarak Nasıl İndirilir?

Cube World Adroid işlemli bir oyun olduğundan bütün akıllı telefon ve tabletlerde oynanabilir.   Kendi seçtiğiniz karakter, evcilleştirdiğiniz hayvanlar ve puanlarla seviyenizi yükseltebilirsiniz. Oyunda topladığınız madeni paralar ve bloklar seviyenizin yükselmesine yardımcı olacaktır. Cube World android uygulaması güvenilir rulet siteleri ile çevrim içi olan arkadaşlarınızla oynayarak  güzel vakit geçirebilirsiniz. Cube World APK olarak butona tıklayarak oyunu yükleyebilir  ve bu platformda yerinizi alabilirsiniz.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478