e
sv
Dan The Man APK İndir (Son Sürüm)

Dan The Man APK İndir (Son Sürüm)

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

1562 Kez İndirildi

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiHalfbrick Studios

Dan The Man platform piksel oyunları arasında siz değerli oyun severlerin aratmış olduğu son zamanların  en geliştirilmiş andorid oyunudur. Oyunun kuralları basit köye saldıran düşmanlardan köyü kurtarmaktır. Son güncellemelerle oyun birçok aşama seviyeden oluşmakta. Dan The Man apk ile son sürüm  özelliklerine yer verdik.

Dan The Man sevene başlamanız için yapmanız  gerekenler kahramanı seç ve silahlarını al köy düşmanlardan temizle oyunda sayız düşmanlar karşılaşacaksınız o yüzden çok hızlı ve birçok geliştirdiğin savaş stratejilerinle oyundaki aşamaları seviyeleri bir bir geçeksin oyun platformunun üzerinde toplaman gereken madeni paralar olacak onları da toplatarak hızlı ve cesur bir şekilde düşmanları yok ederek oyunundaki aşamaları geçebilirsin. macera oyun severler için eşsiz tasarlanmış olan Dan The Man  özellik bakımından çok gelişmiş bıçak atma, ninja yıldızı atma, ateş etme ve yumruk atma özellikleri ile düşmana karşı büyük güçler sağlamakta. Bunlar yanında Dan The Man APK İndir ile android oyununda aynı anda birden fazla düşmanla karşılaşabilir  ve bunlarla aynı anda savaşabilirsin. Oyunun son sürümde ses kalitesi baya geliştirilmiştir. Oyun içerisindeki platforma kaliteli renklerden oluşmaktadır.

Dan The Man APK İndir

Dan The Man APK İndir
Dan The Man APK İndir

Dan The Man apk indir olarak indirmeniz için siz oyun severlerle buluşturmak için buton oluşturduk. Butona tıklayarak hızlı bir şekilde sizi bekleyen maceraya adım atabilir sevimli savaşçı ile tanışarak maceradan maceraya koşabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz savaşçı karakteri ve güçlü silahlarınızla köy düşmanlardan koruyarak Dan The Man mobil andoird oyuna başlayabilirsiniz. 

Oyun amaç olarak basit gözüküyor olsa da oyunda hız çok önemli hızlı bir savaşçı olmanız gerekmektedir. Dan The Man  indirme sayısı olarak ta son zamanlarda 1.100.000 indirmeye ulaşmıştır. Dan The Man android  son son sürümü ile siz oyun severlerin oynamaktan keyif alacağınız oyunlardan biri olacaktır. içeriğimizde herhangi bir hile kural hatası bulunmamaktadır. Dan The Man android mobil oyununa yeni etkinlikler ve yeni özellikler getirdiği de bilinmektedir

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478