e
sv

Wormate.io Son Sürüm APK İndir

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

970 Kez İndirildi

  • 5
  • 1 rating
1 ratingX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%
1 ratingX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiWormate.io

Wormate.io ,aksiyon oyunlarını seviyorsanız oyunu denemenizi önerim. Yapımcılığını Oleksandr Godoba üslendigi son dönemlerin en çok oynanan oyunlardan birisidir. Kategori olarak aksiyon oyunları arısında en çok aratılan ve indirilen bir arcade oyunudur. Wormate.io oyunundaki amacınız solucanı oyun içerisindeki yiyecekleri yiyerek büyütmektir.

Wormate.io Son Sürüm APK İndir

Wormate.io oyunun içerisinde birçok solucan bulunmakta diğer solucanlara çapmadan oyun içindeki harita üzerindeki pasta, kek ,börek ve birçok besinle solucanınızı büyütmeniz gerekiyor. harita üzerindeki onlarca solucana karşı mücadele etmeniz lazım bunun içinde hızlı ve dikkatli hamlelerle ilerlemeniz gerekmekte.
Wormate.io Son sürüm APK İndir
Arama motorunda en çok aratılan Wormate.io APK son sürüm olduğunu fark ettim bu yüzdende sizlere bu içeriği yazma gereksinimi kendimde duydum.Wormate.io oyunu oldukça zevkli bir oyun olduğunu belirtebilirim.Wormate.io oyunun içindeki harita üzerindeki yiyecekleri solucanı sürerek yiyecekleri yemesini sağlıyorsunuz solucanız ne kadar çok tatlı yerse o kadar çok büyüyecektir ama harita üzerinde sizin solucanınızdan başka solucanlarda olacak onlara çapmadan ilerlemeniz ve onlardan önce yiyecekleri yemeniz lazım. Oyun içerisinde ne çok büyürseniz diğer solucanların size çarpması olasılığı çok yüksek olacaktır ve onların ölmesi onların yedikleri besinleri sizin solucanız yerse daha da büyüceksiniz.Wormate.io, hızlı refleksleriniz olması gerekli yoksa sizin solucanız diğer solucana çarparsa sizin solucanız ölür ve kalıntılarını harita üzerindeki başka solucanlar yer. solucanınızla harita üzerinde ne kadar çok zaman geçirebilirseniz en büyük solucan sizin olması mümkün olacaktır. Yükleme sayısı en son 10.000.000+ aşmıştır. Site içerinde son sürüm oyun ,son sürüm uygulama ve yeni oyunların ,uygulamaların içerikleri bulunmaktadır dilerseniz diğer içeriklerimize de göz atabirsiniz.Wormate.io APK son sürüm olarak indirmek için hazırladığımız butona tıklayarak kolaylıkla indirmeniz mümkündür

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478