e
sv

house designer apk

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

352 Kez İndirildi

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiactivePDF Inc

house designer Apk son dönemlerin en çok oynanan tadilat ve dekorasyon oyunlarından biridir yapımcılığını Karate Goose firmasının üstlendiği Android platformunun en popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz evde tamir ve yeniden dekore işlerini yapmak ve görevleri tamamlamaktır. Farklı temizlik aletleri, onlarca eşya, büyük evler ve dahası sizleri bekliyor. House Designer Fix & Flip v1.110 sürümünde yeni eşyalar eklenmiş . Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. House Designer Fix & Flip Play Store’da 705.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

house designer apk APK İndir (2022)

house designer apk son sürüm dosyalarını arayanlar için 2022 yılında aradığınız en kaliteli dosyaları sizlere sunmak adına bu içeriği oluşturduk. Öncelikle uygulama ve oyunlarla ilgili hazırladığımız bu içerikler de, merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevaplarını bulabileceksiniz. APK dosyalarını indirmeden önce yüklemek istediğiniz sürümün cihazınızla uyumlu olup olmadığını kontrol ediniz. Her APK dosyalarını her Android işletim sistemli telefonlar veya cihazlar açacak diye bir kaide bulunmamaktadır. Fakat biz bu tür sorunların önüne geçebilmek adına genellikle herkesin kullanabileceği güncel dosyaları paylaşmaya önem göstermekteyiz. house designer apk APK İndir için bulunan bağlantılar da tamamen tüm cihazlarla uyumlu olabilecek potansiyele sahiptir. Eğer bu konu hakkında merak ettiğiniz sorularınız varsa, aşağıdan yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır. Her gün cevaplanmamış bu tür önemli sorularınızı cevaplayarak içeriği house designer apk ile ilgili detaylı bir rehbere çevireceğiz.

Son dönemlerde popüler olan ve herkes tarafından “APK İndir” şeklinde aranan house designer apk hakkında gelecek güncellemelerle ilgili bilgileri de sizlerle yine buradan paylaşacağız. Telefon veya tabletlerinize nasıl indirebileceğinizi bilmiyorsanız, aşağıda anlattığımız adımları uygulayabilirsiniz. Bu sayede house designer apk cihazlarınıza rahat bir şekilde kurulacak ve hemen kullanmaya başlayabileceksiniz. APK İndir seçeneklerinin yanı sıra İOS cihazlar için de kullanabileceğiniz dosyalarla ilgili detayları yine sizlerle paylaşacağız. house designer apk hakkındaki güncel detayları sunmaya devam ediyoruz. APK Mavi olarak sizlerin işine yarayacak bu tür önemli ve aranan dosyalarla ilgili bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.

house designer apk APK Nedir?

-House Designer, evinizden çıkmadan inşaatın tüm aşamalarını öğrenmenizi sağlayan bir ev tasarımı ve inşaat simülatörüdür. Olağandışı mimari unsurları birleştirerek tasarlayın, inşa edin, bitirin, deneyin ve hayalinizdeki evin tadını çıkarınız.

house designer apk APK Olarak Nasıl İndirilir?

house designer apk uygulaması veya oyunlarını Android işletim sistemli akıllı telefonlarınıza indirmek istediğinizde, APK Mavi sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda house designer apk için gelen güncellemeleri de yine burada yapma fırsatınız bulunmaktadır. Sizlerle paylaşılan dosyalar tamamen son sürüm dosyalarını içeriyor. Cihazlarınıza nasıl indirip, kurulum işlemini yapacağınızı bilmiyorsanız bu adımları izlemeniz yeterli olacaktır. Ayrıca konuyla ilgili videolu anlatım da yakında gelecektir. Sitenin üstünde bulunan yeşil butondaki İndir yazısına tıklayın ve dosyaları cihazınıza kaydedin. Ardından cihazınıza yüklenen house designer apk dosyasına tıklayarak kurulum işlemini tamamlayın. Bu sayede son sürüm dosyaları yüklenecek ve hemen kullanmaya başlayabileceksiniz.

Devamını OkuGizle


Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478