e
sv
Knight's Edge APK İndir (1.9.401)

Knight’s Edge APK İndir (1.9.401)

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

809 Kez İndirildi

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiLightfox Games, Inc.

Knight’s Edge APK İndir sayesinde oyunun son sürümü olan 1.9.401 dosyalarını cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Aksiyon kategorisinde yer alan yeni efsanevi oyunlar arasında yer almaktadır. Yavaş yavaş ülkemizde de popüler olmaya başlayan Knights Edge APK İndir seçenekleri de oyuncuların en çok araştırdıkları konular arasında yer alıyor. Lightfox Games, Inc. tarafından geliştirilen bu Aksiyon oyununda yerinizi almak istiyorsanız sizlerle paylaşılan son sürüm dosyalarına ihtiyacınız olacak demektir.

10 Eylül 2021 tarihinde gelen 1.9.401 güncellemesiyle ilgili güncel bilgileri de yine aşağıda göreceksiniz. Aynı zamanda 2021 yılı boyunca Knight s Edge APK İndir seçeneklerine gelecek olan tüm güncellemeleri de yine burada paylaşmaya devam edeceğiz. Herhangi bir hile veya türevi benzer illegal içerikleri burada bulamazsınız. Tamamen gerçek oyun dosyaları sizlere sunulmaktadır. Amacımız Google Play Store üzerinden oyunu indirirken sorun yaşayan veya uygulama mağazasından çeşitli sebeplerle oyunu indiremeyen oyunculara gerçek dosyaları sunmak. Aynı zamanda mobil oyun sevenler için de Knight’s Edge APK konusu sayesinde onlara bu oyunu tanıtmak.

Knight’s Edge APK İndir

Knight’s Edge APK İndir seçeneklerini kullanarak son sürüm dosyalarını Android işletim sistemine sahip mobil akıllı telefonlarınıza veya tabletlerinize yükleye bilirsiniz. Oyunu ilk defa duyan oyuncular için aşağıda detayları paylaştık. Eğer oyunu hali hazırda oynuyorsanız 1.9.401 güncellemesiyle oyuna nelerin eklendiğini de aşağıdaki son sürüm yazısından öğrenebilirsiniz. Knights Edge APK oyununa gelecek tüm güncellemelerle ilgili güncel bilgileri de buradan paylaşmaya devam edeceğiz. Oyunla ilgili düşüncelerinizi ve deneyimlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Bu sayede oyunu yeni duyanlar gerçek oyuncuların deneyimlerini okuyarak başlayıp başlamayacaklarına daha kolay karar verebilirler.

Knight's Edge APK İndir
Knight’s Edge APK İndir

Şampiyon olmak için gerekenlere sahip misiniz? Silahını seç ve KNIGHT’S EDGE’de sahaya çık! Takımınla canavarları öldür, kimin galip geleceğini görmek için yarış. gerekenlere sahip misin? Knight’s Edge APK İndir seçenekleri sizi doğrudan bu güncel oyunu başlatacak ilk adım olacak.

OYUN AÇIK Hızlı 3v3 çok oyunculu maçlarda diğer takıma karşı yarışın, canavarları önce kimin yenebileceğini görmek için yarışın! Onları yavaşlatmak için savaşı diğer takıma götürün! En hızlı ganimetler gider! Her galibiyette takımınız için ganimet alın.

HERKES SAHAYA ALABİLİR Al ve oyna! Hareket etmek için sürükleyin, saldırmak için bırakın ve daha da fazla hasar vermek için Özel Yeteneğinizi kullanın!

HER MAÇTA FARKLI YÜKLEME Seviye atlayın ve her maçta farklı Avantajlar seçin, canavarları ve rakip oyuncuları öldürmek için sonsuz seçenekler yaratın!

VİTES ARTTIRMAK Aralarından seçim yapabileceğiniz yeni Avantajların kilidini açmak için farklı tür ve öğelerdeki silahları toplayın ve yükseltin.

EN İYİ OLMAK Skor tablolarına tırmanın ve KNIGHT’S EDGE Şampiyonu olun!

Knight’s Edge APK 1.9.401 (Son Sürüm)

Knight’s Edge APK İndir ile 1.9.401 son sürüm dosyalarını indirdiğiniz zaman aşağıdaki 3 büyük yenilikleri de görmüş olacaksınız. Yeni sezonun gelmesiyle artık PVE Modu ile yarışma sezonu başlamış oldu. Oyuncuların sıkça karşılaştıkları büyük sorunlar ve hatalar da 1.9.401 ile giderildi.

  • Yeni Sezona hazırlanın! Yarışma Sezonu
  • YENİ PvE Oyun Modu
  • Yaşam Kalitesi güncellemeleri, hata düzeltmeleri ve daha fazlası!
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478