e
sv

Playtime Chapter 1 v3.0 FULL APK İndir

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

1390 Kez İndirildi

  • 5
  • 1 rating
1 ratingX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%
1 ratingX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiPlaytime Chapter 1 v3.0

Poppy Playtime Chapter 1 Poppy Playtime Chapter 1, macera oyunların dan bir tanesi olan oyun son dönemlerin en popüler oyunlarından biridir. Oyun içerisinde ki oyuncak fabrikasın içerisindeki gizemli canavardan ona yakalanmadan fabrikanın çıkış yolunuzu bulmanız gerekiyor.

Korku ve macera oyunları seviyorsanız denemenizi önerim. Yapımcılığını MOB Games Studio firmasının üstlenmiştir. Kontrollerini çift parmakla sağladığınız Poppy Playtime Chapter 1 v3.0 full apk oyununda amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz oyuncak fabrikası içinde canavardan kaçmak , fabrika içerisindeki eşyaların ve aletlerin arkasına saklanarak çıkış yolunu bulmaktır. Oyun içerisinde seri ve hızlı hareketlerle çıkış yolunu canavara yakalanmadan bulmanız gerekmekte.

Playtime Chapter 1 v3.0

Oyun içerisinde birçok yapmanız gereken görevler bulunmakta. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Poppy Playtime Chapter 1 v3.0 sürümünde hatalar için düzenlemeler yapılmış olup desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Poppy Playtime Chapter 1 v3.0 FULL APK İndirAndroid platformuna yeni giriş yapan oyunlardan biri olan Poppy Playtime Chapter 1 macere korku oyunlarını sevenler için denenmesi önereceğim bir oyun diyebilirim. Oyun yeni olmasına rağmen oyun severlerin dikkatini çektiğini yaptığım incelemelerde rastladım. Oyun içerisinde çözmeniz gereken bulmacalar, takip edeceğiniz ipuçları, karanlık odalar ve bir çok görevler siz oyun severleri bekliyor . Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz oyuncak fabrikası içinde canavardan kaçmak , fabrika içerisindeki eşyaların ve aletlerin arkasına saklanarak çıkış yolunu bulmaktır oyun içerisinde birçok zorlayıcı görevler ve oyunun kolaylaştıran ipuçları bulunmaktadır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisi yani çok oyunculu oynayış ve iletişim sunan bir platformdur. Poppy Playtime Chapter 1 v3.0 sürümünde hatalar için düzenlemeler yapılmıştır.

Playtime Chapter 1 v3.0

Poppy Playtime Chapter 1 v3.0 FULL APK sürümünde desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Poppy Playtime Chapter 1 v3.0 FULL APK hazırladığımız butona tıklayarak kolaylıkla indirebilirsiniz isterseniz play Storeda indirmeniz mümkün play Storeda 40.99TLdir.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478