e
sv
Toca Life: Hospital APK İndir

Toca Life: Hospital APK İndir

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

1843 Kez İndirildi

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiToca Boca

Toca Life: Hospital APK İndir ile oyunu bedava olarak nasıl telefonunuza indirebileceğinizi öğrenin. Hiç bir ücret ödemeden tamamen ücretsiz bir şekilde Toca Life serisinin Hospital sürümünü Android telefonlarınızda oynama fırsatı sunuyoruz. Toca Boca tarafından geliştirilen Eğitim türündeki mobil oyunu bu sayede cihazlarınıza rahatlıkla indirebileceksiniz. Sitenin genel amacı uygulama mağazalarında oyunu indirirken hata alanlar veya herhangi bir sebepten dolayı indirmeye oyunculara gerçek oyun dosyalarını sunmak. < seçeneklerinde herhangi bir illegal veya hileli dosya bulunmamaktadır. Tamamen gerçek oyuna yöneltecek içeriğe erişeceksiniz. Aynı zamanda oyunu ilk defa duyan mobil oyun sevenlere oyunun tüm detaylarını anlatarak tanıtımını da gerçekleştiriyoruz.

Toca Life: Hospital APK İndir (Son Sürüm)

Toca Life: Hospital APK İndir seçeneklerine ait bağlantılar yukarıda güncel olarak verilmiştir. Uygulama mağazaları üzerinden ücretli satılan eğitim oyununu bedava olarak indirerek oynamak isteyenlere de bir açıklamada bulunacağız. Oyuna ait sonn sürüm dosyalarına verilen bağlantılardan ulaşılabilmektedir. 6 ve 8 yaş arası oyun severler için ödül almayı başaran oyun her yaş grubunun da oynamayı sevdiği bir oyun haline gelmiştir.

Toca Life: Hospital APK İndir
Toca Life: Hospital APK İndir

Şuanda uygulama mağazasında en çok sevilen ücretli oyunlar arasındaki yerini yükseltmeyi başardı. Ülkemizde de yüz binlerce oyuncusu bulunan bu oyun serisi gelişmeye devam diyor. Toca Life: Hospital APK hakkında sormak istediğiniz sorularınızı aşağıdan yorum halinde sorabilirsiniz. Oyuna gelecek güncellemelerle ilgili yeni bilgileri de buradan paylaşmaya devam edeceğiz.

Toca Life: Hospital APK (1.2)

Toca Life: Hospital APK dosyasına son gelen 1.2 sürümüyle birlikte oyuncuların ilgisini çekecek bir çok gelişme eklenmiş oldu. Aşağıda verilen resmi güncelleme bilgileri yeni sürümde sizleri nelerin beklediğini özetleyecektir.

 • Geri bildiriminizi paylaştığınız ve hataları bildirdiğiniz için teşekkürler, bazı güncellemeler yaptık.
 • En iyi deneyimi yaşamak için en son sürüme sahip olun! Ayrıca bize geri bildirim verin, hepsini tek tek okuyoruz!

Ortalama 50 mb boyutunda olan oyunu 4.4 ve daha yüksek sürümlü Android işletim sistemine sahip her akıllı cihaz kullanıcısı oynayabilmektedir. Ülkemizdeki popüler yayıncılar ve video içerik üreticileri de sevenlerine bu oyunu oynayarak içerikler sunmaktadır.

Toca Life: Hospital APK Olarak Nasıl İndirilir?

Toca Life: Hospital oyununu APK formatında indirmek istiyorsanız aşağıda anlatılan basit adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Bir çok kullanıcı her ne kadar APK dosyalarını indirmek için araştırma yapsalar da bunu ilk defa yapıyorlarsa kurulum işlemini nasıl yapacaklarını bilemiyorlar. Öncelikle yukarıda verilen gerçek bağlantıdan oyunu indirirseniz kurulum aşaması hazır bir şekilde inmiş olacaktır. Telefon veya Tabletinizin ana sayfasında beliren Toca Life: Neighborhood logosuna tıklayarak oyuna giriş yapabileceksiniz.

Eğer paylaşılan Son sürüme ait APK dosyasını indirirseniz, dosyanın indirildiği klasöre girerek indirdiğiniz oyun dosyasına tıklamanız gerekmektedir. Daha sonrasında kurulum aşaması karşınıza çıkacak. Çıkan ekranda “Kur” butonuna bastığınız zaman oyun kurulmaya başlayacak ve cihazınızın ana sayfasında oyunun logosu belirecektir.

Toca Life: Hospital APK Olarak Nasıl İndirilir?
Toca Life: Hospital APK Olarak Nasıl İndirilir?

Toca Life: Hospital APK Nedir?

Toca Life: Hospital APK ile yoğun bir tıp merkezinin heyecanını yaşayın! Bebeklerin doğumuna tanıklık edin, hastaları tedavi edin ve hatta sevdiklerinize veda edin. Toca Life: Hospital, hayatın acı tatlı anlarını kendiniz oynayarak göreceğiniz bir yer.

HAYAT DÖNGÜSÜNÜ YAŞAYIN

Toca Life: Hospital APK BAŞLANGIÇ
Bir bebeğin dünyaya gelmesi biraz korkutucu ve asıl heyecan dolu olabilir! Toca Life’ta yeni doğan bebekleri karşılarken yaşanan heyecanı paylaşın! Aile üyeleri ve hastane personeli bu kundaklanmış, tatlı minikleri sevebilir ve bakımlarını yapabilir.

Toca Life: Hospital APK SON
Hastanelerde bazen üzücü anlar da yaşanır. Toca Life: Hospital’daki veda odası, sevdiklerinize huzurlu bir ortamda veda etme şansı veriyor.

Toca Life: Hospital APK VE ARADA KALAN HER ŞEY
Toca Life: Hospital sağlık kontrolleri, röntgenler ve hastanede gün boyunca olup biten her şey hakkında uydurma hikayeler veya gerçek hikayeler anlatmanıza izin veriyor.

Toca Life: Hospital APK BEŞ KATTAKİ ÜNİTELERİ KEŞFEDİN
Zemin katta, garajdaki ambulansın sirenini çalın veya gizemli makinenin şifresini çözerek gizli laboratuvarın kapılarını açın! Giriş katında, resepsiyonda kayıt yaptırın ve bekleme salonunda oturun ya da kafeden bir atıştırmalık alın. Tedavi katında hastaların teşhisi için aletler, numunelerin kontrol edilmesi için bir laboratuvar ve bir ameliyathane bulunur. Aile bakım katında sadece çocuklar için bir ünitenin yanı sıra ultrason makinesi, beşik ve yeni doğan bebeklerin bulunduğu bir hamile ünitesi vardır! Genel bakım katındaki hastalar, hayatı derinlemesine düşünmek için zen bahçesini ziyaret edebilir. Ve bir yakınınız öldüğünde, veda odasında ona son kez veda edebilirsiniz.

Toca Life: Hospital APK ÖZELLİKLERİ:

 • – Beş katı keşfedin: zemin, ana giriş, laboratuvar ve tedavi, aile bakım ve genel bakım.
 • – Büyük asansörle karakterleri bir kattan diğerine taşıyın.
 • – Mikroplara dikkat edin — karakterlerinizi hasta edecekler! Doktor, hastanızı iyileştirmek için ilaç yazabilir.
 • – Bebek mi geliyor? Hamile hastayı ultrason makinesiyle muayene edin!
 • – Ayy, yeni doğan bebekler: Bebekleri dünyaya getirin!
 • – Tomografi makinesini ve röntgen cihazını kullanarak hastalara teşhis koyun!
 • – Tıbbi ekranda ameliyat olan hastaların hayati organlarına bakın.
 • – Gerçek hastanede bulabileceğiniz tüm aletleri kullanın: sedye, bandaj, koltuk değneği, hastane yatağı, tekerlekli sandalye ve dahası!
 • – Gizemli makinenin şifresini çözerek gizli laboratuvarı keşfedin!
 • – Veda odasında huzur bulun ve sevdiklerinize veda edin.
 • – Dramatik hastane temasından dinlendirici, hafif bir melodiye uzanan doğru müzikle hikayeniz için atmosferi belirleyin.

Toca Life: Hospital APK TOCA BOCA HAKKINDA
Toca Boca’da çocukların hayal gücünü ateşlemek ve dünyayı tanımalarına yardımcı olmak için oyun oynamanın gücüne inanıyoruz. Çocukların oyun oynamayı sevmesine, yaratıcı olmasına ve istedikleri kişi olmasına destek vermek için ürünlerimizi çocukların bakış açısına göre tasarlıyoruz. Ürünlerimiz 215 ülkede 150 milyondan fazla indirilen ödüllü uygulamalar içeriyor ve eğlenceli, güvenli, açık uçlu oyun deneyimleri sunuyor. Toca Boca ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi tocaboca.com adresinden alabilirsiniz.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478