e
sv
Toca Life World APK İndir (1.36)

Toca Life World APK İndir (1.36)

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

3961 Kez İndirildi

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiToca Boca

Toca Life World APK İndir ile 1.36 olan son sürüm dosyalarını yükleyerek oyunu güncel bir şekilde oynayamaya başlayabilirsiniz. Android telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bu oyun aynı zamanda İOS platformlarda da yayınlanmaktadır. Toca Boca tarafından geliştirilen ve yayınlanan Toca Life World isimli oyunun APK İndir seçenekleri Google Play Store oyun mağazalarının Eğitici kategorisinde yer almaktadır. Uygulama mağazası üzerinden oyunu indirmeyenler ve sorun yaşayanların tercih ettiği “Toca Life World APK İndir (1.36)” araştırmaları için işinize yaracak bu içeriği oluşturmak istedik. Tamamen legal olarak gerçek oyun dosyalarına resmi sitelerinden ulaşmanızı sağlayacağız. Oyunu bilmeyenler için de nasıl bir oyun olduğuyla ilgili bir tanıtım, inceleme yazısı hazırladık.

Toca Life World APK İndir

Toca Life World APK İndir ile oyunun son sürüm dosyalarını hemen yükleyebilirsiniz. Hile olmadan gerçek oyunun tadını doyasıya çıkartabilirsiniz. 2021 yılında hem...

Toca Life World APK İndir

Toca Life World oyununu APK İndir ile cihazlarınıza indirmek istiyorsanız yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Sizleri güncel ve son sürüm dosyalarına yönlendirecektir. 1.36 olan sürümde olan yeniliklerle ilgili bilgileri de aşağıda sizlerle paylaştık. Eğer Toca Life World APK İndir seçeneklerini nasıl kullanabileceğinizi bilmiyorsanız “Nasıl İndirilir?” adında çekeceğimiz videodan yardım alabilirsiniz. Çok yakın bir zaman sonra çekeceğimiz videoyu buradan sizlerle paylaşacağız.

Toca Life World, kendi dünyanızı oluşturabileceğiniz ve dilediğiniz hikayeyi oynayabileceğiniz yeni uygulama. Bu mega uygulama, tüm Toca Life uygulamalarını (City, Vacation, Office, Hospital ve daha fazlası) aynı yerde bir araya getiriyor. Doğru duydunuz. Artık her şey kocaman bir oyun dünyasında birbiriyle bağlantılı.

Toca Life World APK İndir
Toca Life World APK İndir

Yarattığınız evrende diğer arkadaşlarınızla birlikte çevrim içi oynayarak eğlenebilirsiniz. Her yaş gurubuna hitap etmeyi başaran yapım oldukça keyifli. İlginizi çekecek bir şeyleri muhakkak burada bulacaksınızdır.

Bir Toca Life uygulamasına dalıp istediğinizi yapmanın, mesela büyükannenize çılgın bir saç stili yapmanın, tuvalette eşyaların üstüne sifon çekmenin ya da arkadaşlarınızla takılmanın eğlenceli olduğunu düşünüyorsanız sıkı durun. Toca Life World’de en sevdiğiniz karakterlerle istediğiniz mekanda hikaye oluşturarak daha da ileri gidebilirsiniz. Okula evcil hayvan mı götürmek istiyorsunuz? Buyurun. Kaykay Parkına tembel hayvan mı getirmek istiyorsunuz? Hiç çekinmeyin. Peki doktoru kuaföre getirip saçını yeşile boyamaya ne dersiniz? Tabii ki, neden olmasın. Toca Life: World’de patron sizsiniz ve oyun oynadıkça hikayeyi siz uydurursunuz.

Dünya genelinde 100 milyondan fazla indirilen oyuna sürekli olarak güncelleme gelmektedir. Oyuna gelen tüm güncellemelerle ilgili bilgileri de burada bulabileceksiniz. Toca Life World APK İndir araştırması haricinde sitemizde oyuna denk gelenler için nasıl bir oyun olduğunu anlatan detaylar aşağıda yer alıyor. 1.36 güncellemsiyle ilgili ekstra bilgileri de yine aşağıdan paylaştık.

ŞU AN SAHİP OLDUĞUNUZ TOCA LIFE UYGULAMALARINI KAYBETMEYİN
Şu anda Toca Life serisindeki uygulamalarla oynuyor musunuz? Toca Life World’ü indirdiğinizde, her şeyi mega uygulamaya taşımanıza yardımcı olacağız. Ardından mekanları ve karakterleri istediğiniz gibi karıştırıp eşleştirmeye başlayabilirsiniz.

YENİ MEKANLAR VE KARAKTERLER SATIN ALIN
İlk indirme işleminizle birlikte gelenden daha fazla mekan istiyorsanız bu mümkün. Toca Life World’de 100’den fazla mekanın, 500’den fazla karakterin ve 500’ten fazla evcil hayvanın satın alınabileceği bir dükkan var. Küçükten büyüğe kadar farklı fiyatlarla az ya da çok ekleme yapmak sizin kararınız. Güncellemelerle devamlı yeni mekanlar, karakterler ve çılgın aktiviteler eklemeye devam edeceğiz.

HER HAFTA HEDİYELER
Biliyor musunuz? Yeni şeylerin dünyanıza eklenmesi için dükkandan alışveriş yapmanız gerekmiyor. Her hafta sürpriz hediyeler kazanmak için göz atın!

Hakkımızda:
Toca Boca’da çocukların hayal gücünü ateşlemek ve dünyayı tanımalarına yardımcı olmak için oyun oynamanın gücüne inanıyoruz. Çocukların oyun oynamayı sevmesine, yaratıcı olmasına ve istedikleri kişi olmasına destek vermek için ürünlerimizi çocukların bakış açısına göre tasarlıyoruz. Ürünlerimiz 215 ülkede 200 milyondan fazla indirilen ödüllü uygulamalar içeriyor ve eğlenceli, güvenli, açık uçlu oyun deneyimleri sunuyor. Toca Boca ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi tocaboca.com adresinden alabilirsiniz.

Toca Life World 1.36 APK İndir

Toca Life World 1.36 APK İndir seçeneklerinin daha önceki sürümlerden farkının ne olduğunu aşağıda göreceksiniz. Bu son sürüm ile oyuna gelen tüm yenilikleri öğrenin. Daha sonra gelecek güncellemelerle oyuna eklenecek olan yeniliklerden de yine buradan sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. 27 Ağustos 2021 tarihinde gelen son güncellemenin ardından bu ayın sonunda da yeni bir güncelleme beklenmektedir.

YENİLİKLER

Ev Tasarımcısı’na şık bir dokunuş geliyor! Kitaplarla dolu ve sizi süper zeki gösterecek bir kütüphaneye veya önemli konuklarınızı eğlendirmek için rustik bir oturma odasına ne dersiniz?

Ev Tasarımcısı için NOSTALJİK MOBİLYA PAKETİ çok yakında uygulama içi mağazada olacak!

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478