e
sv
Vampire Survivors APK İndir (2022)

Vampire Survivors APK İndir (2022)

apkmavi Tüm Yazılarını Gör

1085 Kez İndirildi

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiactivePDF Inc

Vampire Survivors APK İndir ile oyunun 2022 yılındaki son sürüm dosyalarını Android işletim sistemli telefonlarınıza indirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken burada paylaşılan dosyalardan güncel olanlarını cihazlarınıza yükleyip kurulumu tamamlamak. Sonrasında tamamen bedava bir şekilde Vampire Survivors APK oyununu oynamaya başlayın.

Vampire Survivors, macera oyunların dan bir tanesi olan oyun son dönemlerin en popüler oyunlarından biridir. Oyun içerisinde ki oyuncak fabrikasın içerisindeki gizemli canavardan ona yakalanmadan fabrikanın çıkış yolunuzu bulmanız gerekiyor.

Korku ve macera oyunları seviyorsanız denemenizi önerim. Yapımcılığını MOB Games Studio firmasının üstlenmiştir. Kontrollerini çift parmakla sağladığınız Vampire Survivors full apk oyununda amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz oyuncak fabrikası içinde canavardan kaçmak , fabrika içerisindeki eşyaların ve aletlerin arkasına saklanarak çıkış yolunu bulmaktır. Oyun içerisinde seri ve hızlı hareketlerle çıkış yolunu canavara yakalanmadan bulmanız gerekmekte.

Vampire Survivors APK İndir

Vampire Survivors , Korku oyunları seven oyun tutkunları için tasarlanmış Android platformun en yeni en güncel oyunu ile karşınızdayım. Poppy Playtime Chapter 1 önce sürümde aksiyon heyecan son güncelliyile yani Vampire Survivors oyunu siz oyun severlere merhaba diyor korku aksiyon oyunlarını severler için harika tasarlanmış bu oyunda bir birinden aksiyon dolu bulmacalar oyunun tadını çıkarmaya hazırsanız oyunu bu macera dolu oyunla günün stresini bir nebze üzerinizden atacağınızı belirtebilirim.

Vampire Survivors APK İndir
Vampire Survivors APK İndir

Oyun içerisinde birçok yapmanız gereken görevler bulunmakta. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Vampire Survivors sürümünde hatalar için düzenlemeler yapılmış olup desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Vampire Survivors FULL APK İndirAndroid platformuna yeni giriş yapan oyunlardan biri olan Vampire Survivors macere korku oyunlarını sevenler için denenmesi önereceğim bir oyun diyebilirim. Oyun yeni olmasına rağmen oyun severlerin dikkatini çektiğini yaptığım incelemelerde rastladım. Oyun içerisinde çözmeniz gereken bulmacalar, takip edeceğiniz ipuçları, karanlık odalar ve bir çok görevler siz oyun severleri bekliyor . Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz oyuncak fabrikası içinde canavardan kaçmak , fabrika içerisindeki eşyaların ve aletlerin arkasına saklanarak çıkış yolunu bulmaktır oyun içerisinde birçok zorlayıcı görevler ve oyunun kolaylaştıran ipuçları bulunmaktadır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisi yani çok oyunculu oynayış ve iletişim sunan bir platformdur. Poppy Playtime Chapter 2 sürümünde hatalar için düzenlemeler yapılmıştır.

Vampire Survivors APK Nedir?

Vampire Survivors, minimalist oyun ve roguelite unsurları ile bir zamanlı hayatta kalma oyunudur.
Saklanacak bir yer yok, yapabileceğin tek şey lanetli bir gecede hayatta kalmaya çalışmak ve Ölüm kaçınılmaz olarak mücadelelerinize son vermeden önce bir sonraki kurtulan için mümkün olduğunca çok altın almak.

Vampire Survivors, poncle olarak da bilinen Luca Galante tarafından geliştirilen ve yayınlanan, roguelike bir shoot ’em up rol yapma video oyunudur. 17 Aralık 2021’de erken erişimde yayınlandı. Oyuncu, sürekli canavar dalgalarına karşı savaşırken otomatik olarak saldıran bir karakteri kontrol etmektedir. Hedef, saldırıda mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak ve ek karakterleri, silahları ve karakter yeteneklerini güçlendirmektir.

Oyuncu, farklı başlangıç ​​silahlarına ve bonuslara sahip birden fazla karakter içerisinden birini seçer ve onları sonsuz tekrar eden bir düzende bir alanda kontrol eder. Oyuncunun silahları otomatik olarak saldırır ve amaç, rakiplere temas ettiğinde hasar veren silahları geliştirerek sürekli canavar dalgalarına karşı mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaktır. Canavarları yenmek ve alanı keşfetmek, oyuncunun seviye atlamak için kullanılan deneyim taşları, oyuncunun sağlığını geri kazandıran “floor chicken” ve diğer faydalı eşyaları toplamasına izin verir. Her seviye artışı, oyuncuya üç veya dört silah ve pasif güçlendirme seçeneği sunar; Oyuncu altı silah ve altı güçlendirme toplayıp hepsini tamamen yükselttiğinde, kazandıkları diğer seviyelerde sadece altın para veya floor chicken sunar. Silahları ve güçlendirmeleri yükseltmenin başka bir yolu, özellikle güçlü canavarlar tarafından bırakılan ve bir, üç veya beş rastgele öğe içerebilen sandıkları açmaktır. Çoğu silah, onları tamamen yükselttikten ve diğer özel koşulları yerine getirdikten sonra bir sandık açarak elde edilebilecek nihai bir forma sahiptir.

Başlangıç ​​İpuçları

  • Mücevherleri ve eşyaları kapmak için zaman ayırın, kaybolmazlar.
  • İlk başta iki veya üç saldırı silahı alın, ancak her seferinde bir tane yükseltmeye odaklanın.
  • Zırh ve Şans, para harcamak için iyi başlangıç ​​güçlendirmeleridir.
  • Güçlendirmeleri sık sık iade edin, ücretsizdir ve yeni yükseltme yollarını deneyin.
Devamını OkuGizle


Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478